Tüm ürünler
-
Sayın Ömer CibrilSilver Star ile 2011 yılından beri işbirliği içerisindeyiz, ilk tavuk çiftliği yumurtlama kafes siparişimiz de şu ana kadar çok güçlü. Kaliteli ve dayanıklı kafesler, çok memnunum. -
Bay BryanSiver Star pilli tavuk kafesi sipariş etmeye değer: Geçen yıl ilk kez sıcak daldırma galvanizli tavuk kafesi konusunda işbirliği yaptık. Aldığımda kanatlı kafesine gerçekten şaşırdım. Dahası, Siver Star bize daha fazla hasta kurulum kılavuzu verdi. Şimdi çiftliğim çok iyi çalışıyor, yakında ikinci evim için hazırlanacağım. -
Sayın Halim SatriaFuar standında buluşmak bizim için unutulmaz, Silver Star yöneticisi Joise Hanım ile konuştuk ve otomatik tavuk kafesli yeni tavuk çiftliklerim için ilk işimize başladık. Bayan Joise, kurulumu benim için yönlendirmesi için mühendisi gönderdi, kullanımı kolay, müteşekkirim.
anahtar kelimeler [ battery chicken cage ] eşleşme 1130 Ürünler.
Otomatik Sistem Tavuk Yetiştirme Ekipmanı H Tipi Yumurta Tavukları Tavuk Kafesleri Katmanlar için
| Ürün Adı: | Tam otomatik kanatlı yumurta ve tavuk kafesi |
|---|---|
| Kafes tel malzemesi: | Q235 köprü çeliği, 3-6 mm kalınlığında |
| Tel Örgü Yüzeyi: | Sıcak veya soğuk galvanizleme |
Tavuk yetiştirme ekipmanları tavuk çiftliği chicTavuk yetiştirme ekipmanları tavuk çiftliği tavuk kafesi katman tavuk kafesi sistemi
| Ürün Adı: | Tam otomatik kanatlı yumurta ve tavuk kafesi |
|---|---|
| Kafes tel malzemesi: | Q235 köprü çeliği, 3-6 mm kalınlığında |
| Tel Örgü Yüzeyi: | Sıcak veya soğuk galvanizleme |
Otomatik Sistem Tavuk Yetiştirme Ekipmanı H Tipi Yumurta Tavukları Tavuk Kafesleri Katmanlar için
| Ürün Adı: | Tam otomatik kanatlı yumurta ve tavuk kafesi |
|---|---|
| Kafes tel malzemesi: | Q235 köprü çeliği, 3-6 mm kalınlığında |
| Tel Örgü Yüzeyi: | Sıcak veya soğuk galvanizleme |
H Tipi Batarya Tavuk Tavuk Kafesleri Otomatik Katman ve Broiler 3 Katman 4 Katman
| Ürün Adı: | Tam otomatik kanatlı yumurta ve tavuk kafesi |
|---|---|
| Kafes tel malzemesi: | Q235 köprü çeliği, 3-6 mm kalınlığında |
| Tel Örgü Yüzeyi: | Sıcak veya soğuk galvanizleme |
Çiftlik için Gümüş Soğuk Galvaniz Katmanlı Tavuk Kafesi Çelik Çerçeve
| Ürün adı: | Katman tavuk kafesi |
|---|---|
| Renk: | Gümüş rengi |
| Malzeme: | Sıcak/soğuk galvanizli çelik hasır |
A Type Manual And Automatic Layer Chicken Cage
| Ürün adı: | Katman tavuk kafesi |
|---|---|
| Renk: | Gümüş rengi |
| Malzeme: | Sıcak/soğuk galvanizli çelik hasır |
Kanatlı İçme Sistemli Otomatik Çiftlik A Tipi Katmanlı Tavuk Kafesi
| Ürün adı: | Katman tavuk kafesi |
|---|---|
| Renk: | Gümüş rengi |
| Malzeme: | Sıcak/soğuk galvanizli çelik hasır |
Çelik Hasır 10000 Kuş Çiftliği Katmanlı Tavuk Kafesi 100kg Yük
| Ürün adı: | Katman tavuk kafesi |
|---|---|
| Renk: | Gümüş rengi |
| Malzeme: | Sıcak/soğuk galvanizli çelik hasır |
A Type Layer Chicken Cage Installation Provide
| Ürün adı: | Katman tavuk kafesi |
|---|---|
| Renk: | Gümüş rengi |
| Malzeme: | Sıcak/soğuk galvanizli çelik hasır |
Galvanizli Çelik Broiler Kanatlı Çiftliği Ekipmanları H Tipi 10000 Kuş Pil Broiler Kanatlı Tavuk Kafesi
| Ürün adı: | H Tipi 10000 Kanatlı Pil Broyler Kümes Tavuk Kafesi |
|---|---|
| Malzeme: | Q235A Sıcak / Soğuk Daldırma Galvanizli Çelik Hasır |
| Tip: | H Tipi Etlik Piliç Kafesi |

