Tüm ürünler
-
Sayın Ömer CibrilSilver Star ile 2011 yılından beri işbirliği içerisindeyiz, ilk tavuk çiftliği yumurtlama kafes siparişimiz de şu ana kadar çok güçlü. Kaliteli ve dayanıklı kafesler, çok memnunum. -
Bay BryanSiver Star pilli tavuk kafesi sipariş etmeye değer: Geçen yıl ilk kez sıcak daldırma galvanizli tavuk kafesi konusunda işbirliği yaptık. Aldığımda kanatlı kafesine gerçekten şaşırdım. Dahası, Siver Star bize daha fazla hasta kurulum kılavuzu verdi. Şimdi çiftliğim çok iyi çalışıyor, yakında ikinci evim için hazırlanacağım. -
Sayın Halim SatriaFuar standında buluşmak bizim için unutulmaz, Silver Star yöneticisi Joise Hanım ile konuştuk ve otomatik tavuk kafesli yeni tavuk çiftliklerim için ilk işimize başladık. Bayan Joise, kurulumu benim için yönlendirmesi için mühendisi gönderdi, kullanımı kolay, müteşekkirim.
anahtar kelimeler [ battery chicken cage ] eşleşme 1130 Ürünler.
Otomatik Tavuk Kafesleri Yumurta Katmanı Pil Kafes Çiftlik Ekipmanı Yumurta Toplama Dezenfeksiyon Sistemi
| Ürün Adı: | Tam otomatik kanatlı yumurta ve tavuk kafesi |
|---|---|
| Kafes tel malzemesi: | Q235 köprü çeliği, 3-6 mm kalınlığında |
| Tel Örgü Yüzeyi: | Sıcak veya soğuk galvanizleme |
Sıcak Galvanizli Tavuk Çiftliği Tavukları Dökme Ekipman Sistemi Otomatik Pil Katmanı Tavuk Kafesleri
| Ürün Adı: | Tam otomatik kanatlı yumurta ve tavuk kafesi |
|---|---|
| Kafes tel malzemesi: | Q235 köprü çeliği, 3-6 mm kalınlığında |
| Tel Örgü Yüzeyi: | Sıcak veya soğuk galvanizleme |
H Tipi Katmanlı Tavuk Kafesleri Otomatik Tavuk Ekipmanı Katmanlı Tavuklar için Pil Kafesleri
| Ürün Adı: | Tam otomatik kanatlı yumurta ve tavuk kafesi |
|---|---|
| Kafes tel malzemesi: | Q235 köprü çeliği, 3-6 mm kalınlığında |
| Tel Örgü Yüzeyi: | Sıcak veya soğuk galvanizleme |
H Tipi Katmanlı Tavuk Kafesleri Otomatik Tavuk Ekipmanı Katmanlı Tavuklar için Pil Kafesleri
| Ürün Adı: | Tam otomatik kanatlı yumurta ve tavuk kafesi |
|---|---|
| Kafes tel malzemesi: | Q235 köprü çeliği, 3-6 mm kalınlığında |
| Tel Örgü Yüzeyi: | Sıcak veya soğuk galvanizleme |
Sıcak Galvanizli Tavuk Çiftliği Tavukları Dökme Ekipman Sistemi Otomatik Pil Katmanı Tavuk Kafesleri
| Ürün Adı: | Tam otomatik kanatlı yumurta ve tavuk kafesi |
|---|---|
| Kafes tel malzemesi: | Q235 köprü çeliği, 3-6 mm kalınlığında |
| Tel Örgü Yüzeyi: | Sıcak veya soğuk galvanizleme |
Bir Tipi H Tipi Pil Katmanı Tavuk Kafesleri Otomatik Yumurta Tavuk yetiştirme ekipman sistemi
| Ürün Adı: | Tam otomatik kanatlı yumurta ve tavuk kafesi |
|---|---|
| Kafes tel malzemesi: | Q235 köprü çeliği, 3-6 mm kalınlığında |
| Tel Örgü Yüzeyi: | Sıcak veya soğuk galvanizleme |
Sıcak Galvanizli Otomatik Tavuk Kafesleri Yumurta katmanı Pil Kafesleri Çiftlik ekipmanları Yumurta toplama dezenfeksiyon sistemi
| Ürün Adı: | Tam otomatik kanatlı yumurta ve tavuk kafesi |
|---|---|
| Kafes tel malzemesi: | Q235 köprü çeliği, 3-6 mm kalınlığında |
| Tel Örgü Yüzeyi: | Sıcak veya soğuk galvanizleme |
HDG Tavuk Kafesi Ekipmanları, 3 Veya 4 Katlı Kanatlı Pil Kafesi
| anahtar kelimeler: | Broiler tavuk çiftlik evi tasarımı otomatik tavuk kafesi ekipmanları |
|---|---|
| Pazarlama Türü: | yeni ürün 2021 tavuk kafesi |
| kafes boyutu: | 1500x1000x440, 1000x1000x440, 1480x1750x440 |
Modern Otomatik 144 Kuş Pilli Tavuk Kafesi Kümes Hayvanları Yetiştirme Ekipmanları Döşeme
| Ürün adı: | Pilli Tavuk Kafesi Döşeme |
|---|---|
| Kafes Tipi: | H/A Çerçeve |
| Malzeme: | Sıcak DIP Galvanizli Tavuk Yumurta Kafesi |
Free Design Provide A Type Layer Chicken Cage
| Ürün adı: | Katman tavuk kafesi |
|---|---|
| Renk: | Gümüş rengi |
| Malzeme: | Sıcak/soğuk galvanizli çelik hasır |

