Tüm ürünler
-
Sayın Ömer CibrilSilver Star ile 2011 yılından beri işbirliği içerisindeyiz, ilk tavuk çiftliği yumurtlama kafes siparişimiz de şu ana kadar çok güçlü. Kaliteli ve dayanıklı kafesler, çok memnunum. -
Bay BryanSiver Star pilli tavuk kafesi sipariş etmeye değer: Geçen yıl ilk kez sıcak daldırma galvanizli tavuk kafesi konusunda işbirliği yaptık. Aldığımda kanatlı kafesine gerçekten şaşırdım. Dahası, Siver Star bize daha fazla hasta kurulum kılavuzu verdi. Şimdi çiftliğim çok iyi çalışıyor, yakında ikinci evim için hazırlanacağım. -
Sayın Halim SatriaFuar standında buluşmak bizim için unutulmaz, Silver Star yöneticisi Joise Hanım ile konuştuk ve otomatik tavuk kafesli yeni tavuk çiftliklerim için ilk işimize başladık. Bayan Joise, kurulumu benim için yönlendirmesi için mühendisi gönderdi, kullanımı kolay, müteşekkirim.
anahtar kelimeler [ battery chicken cage ] eşleşme 1130 Ürünler.
Tavuk Kafesleri Tavuk Katmanı Tavuk Kafesleri Çiftlik Kafesleri Tavuk Katmanı Pil Kafesleri Tavuk Tavuk Katmanı
| Ürün Adı: | Tam otomatik tavuk yumurtası ve broiler tavuk kafesleri |
|---|---|
| Kafes tel malzemesi: | Q235 köprü çeliği, 3-6 mm kalınlığında |
| Tel Örgü Yüzeyi: | Sıcak veya soğuk galvanizleme |
Tavuk çiftliği Batarya Yumurta katmanı Tavuk kafesleri Otomatik A tipi H tipi Tavuk yetiştirme tavuk kafesleri
| Ürün Adı: | Tam otomatik tavuk yumurtası ve broiler tavuk kafesleri |
|---|---|
| Kafes tel malzemesi: | Q235 köprü çeliği, 3-6 mm kalınlığında |
| Tel Örgü Yüzeyi: | Sıcak veya soğuk galvanizleme |
Yumurta bırakmak için sıcak daldırılmış galvanizli otomatik tavuk kafesleri, yumurta toplama ve dezenfeksiyon ile pil kafesli çiftçilik ekipmanları
| Ürün Adı: | Tam otomatik tavuk yumurtası ve broiler tavuk kafesleri |
|---|---|
| Kafes tel malzemesi: | Q235 köprü çeliği, 3-6 mm kalınlığında |
| Tel Örgü Yüzeyi: | Sıcak veya soğuk galvanizleme |
Yumurta katmanları için otomatik sıcak galvanizli tavuk kafesleri Batarya kafesleri Çiftlik ekipmanları ve yumurta toplama dezenfekte
| Ürün Adı: | Tam otomatik tavuk yumurtası ve broiler tavuk kafesleri |
|---|---|
| Kafes tel malzemesi: | Q235 köprü çeliği, 3-6 mm kalınlığında |
| Tel Örgü Yüzeyi: | Sıcak veya soğuk galvanizleme |
Sıcak Galvanize Yumurta Katmanı Otomatik Pilli Kafesli Tavuk Kafesleri Çiftlik Ekipmanı ve Yumurta Toplama Dezenfeksiyon Sistemi
| Ürün Adı: | Tam otomatik tavuk yumurtası ve broiler tavuk kafesleri |
|---|---|
| Kafes tel malzemesi: | Q235 köprü çeliği, 3-6 mm kalınlığında |
| Tel Örgü Yüzeyi: | Sıcak veya soğuk galvanizleme |
Sıcak Dip Galvanize Çelik H Tipi Tavuk Çiftliği Ekipmanı Pil Katmanı Yumurta Bırakacak Sistemle Otomatik Tavuk Kafesleri
| Ürün Adı: | Tam otomatik tavuk yumurtası ve broiler tavuk kafesleri |
|---|---|
| Kafes tel malzemesi: | Q235 köprü çeliği, 3-6 mm kalınlığında |
| Tel Örgü Yüzeyi: | Sıcak veya soğuk galvanizleme |
Otomatik H Tipi Katmanlı Tavuk Kafesi Kümes Hayvanları Yetiştiriciliği Yumurta Tavukları Kafesi
| Ürün adı: | Otomatik H Tipi Katmanlı Tavuk Kafesi Kümes Hayvanları Yetiştiriciliği Yumurta Tavukları Kafesi |
|---|---|
| Tip: | H Çerçeve Katmanlı Tavuk Kafesi |
| Hasır Süreci: | Kaynak sonrası sıcak daldırma galvaniz |
Sıcak Daldırma Galvaniz Katmanlı Tavuk Kafesi 360 derece dönebilen tasarım
| Ürün adı: | Katman tavuk kafesi |
|---|---|
| Renk: | Gümüş rengi |
| Malzeme: | Sıcak/soğuk galvanizli çelik hasır |
Otomatik Sıcak Galvaniz Katmanlı Tavuk Kafesi Sistemi Hücre Başına 4 Kuş
| İsim: | Broiler için tavuk besleyici kafesleri |
|---|---|
| Ürün adı: | Broiler için kafesler |
| Başvuru: | Broiler için Kümes Hayvanları Tarlası kafesleri |
H Tipi Tavuk Aküsü Damızlık Kafesi Tavukçuluk Ekipmanları 4 Katlı
| Ürün adı: | 4 Katlı H Tipi Damızlık Piliç Piliç Damızlık Kafesi |
|---|---|
| Malzeme: | Q235A Sıcak / Soğuk Daldırma Galvanizli Çelik Hasır |
| Tip: | H Tipi Damızlık Tavuk Kafesi |

