Tüm ürünler
-
Sayın Ömer CibrilSilver Star ile 2011 yılından beri işbirliği içerisindeyiz, ilk tavuk çiftliği yumurtlama kafes siparişimiz de şu ana kadar çok güçlü. Kaliteli ve dayanıklı kafesler, çok memnunum. -
Bay BryanSiver Star pilli tavuk kafesi sipariş etmeye değer: Geçen yıl ilk kez sıcak daldırma galvanizli tavuk kafesi konusunda işbirliği yaptık. Aldığımda kanatlı kafesine gerçekten şaşırdım. Dahası, Siver Star bize daha fazla hasta kurulum kılavuzu verdi. Şimdi çiftliğim çok iyi çalışıyor, yakında ikinci evim için hazırlanacağım. -
Sayın Halim SatriaFuar standında buluşmak bizim için unutulmaz, Silver Star yöneticisi Joise Hanım ile konuştuk ve otomatik tavuk kafesli yeni tavuk çiftliklerim için ilk işimize başladık. Bayan Joise, kurulumu benim için yönlendirmesi için mühendisi gönderdi, kullanımı kolay, müteşekkirim.
anahtar kelimeler [ battery chicken cage ] eşleşme 1130 Ürünler.
Pakistan Çiftliği 2mm için 20000 Kuş Pil Tavuk Katman Kafesi H Tipi
| Ürün Adı: | H Tipi Pilli Tavuk Katman Kafesi |
|---|---|
| Malzeme: | Q235A Sıcak Daldırma Galvanizli Çelik |
| Türü: | H Tipi Katmanlı Tavuk Kafesi |
Sıcak Galvanize Otomatik A Tipi H Tipi Tavuk Kafesleri Tavuk Kafesleri için Katman
| Ürün Adı: | Tam otomatik kanatlı yumurta ve tavuk kafesi |
|---|---|
| Kafes tel malzemesi: | Q235 köprü çeliği, 3-6 mm kalınlığında |
| Tel Örgü Yüzeyi: | Sıcak veya soğuk galvanizleme |
Otomatik Yumurta Bırakma Tavuk Kafesleri Pil Kafesli Sıcak Galvanizli Çiftlik Ekipmanı ve Yumurta Toplama Dezenfeksiyonu
| Ürün Adı: | Tam otomatik tavuk yumurtası ve broiler tavuk kafesleri |
|---|---|
| Kafes tel malzemesi: | Q235 köprü çeliği, 3-6 mm kalınlığında |
| Tel Örgü Yüzeyi: | Sıcak veya soğuk galvanizleme |
H Tipi Batarya Tavuk Tavuk Kafesleri Otomatik Katman ve Broiler 3 Katman 4 Katman
| Ürün Adı: | Tam otomatik kanatlı yumurta ve tavuk kafesi |
|---|---|
| Kafes tel malzemesi: | Q235 köprü çeliği, 3-6 mm kalınlığında |
| Tel Örgü Yüzeyi: | Sıcak veya soğuk galvanizleme |
404 Not Found
| diğer adı: | 128 Kuş Katman Tavuk Kafesi, yumurtlama tavukları için kafes |
|---|---|
| Malzeme: | Q235 ulusal köprü çeliği |
| modeli: | A Tipi tavuk kafesi |
Full Automatic A Type Layer Chicken Cage
| Ürün adı: | Katman tavuk kafesi |
|---|---|
| Renk: | Gümüş rengi |
| Malzeme: | Sıcak/soğuk galvanizli çelik hasır |
Kanatlı A Tipi Katmanlı Tavuk Kafesi Korozyon Önleyici Galvanizli
| Ürün adı: | Katman tavuk kafesi |
|---|---|
| Renk: | Gümüş rengi |
| Malzeme: | Sıcak/soğuk galvanizli çelik hasır |
Hijyenik A Tipi Tavuklar Çiftlik Katmanı Tavuk Kafesi Otomatik Gübre Çıkarma
| Ürün adı: | Katman tavuk kafesi |
|---|---|
| Renk: | Gümüş rengi |
| Malzeme: | Sıcak/soğuk galvanizli çelik hasır |
A Model Yumurtlama Tavuk Kümesi 160 Tavuk Kümes Hayvanları Yemlik İçin Tavuk Kafesleri
| kullanım: | tavuk çiftliği paslanmaz çelik tavuk kafesi |
|---|---|
| Kullanmak: | Tavuk |
| Malzeme: | Q235 Çelik Tel paslanmaz çelik tavuk kafesi |
Yumurtlayan Tavuklar Tavuk Kafesi Tavuklar İçin Yerli Kuş Sıcak Daldırma Galvanizli
| kullanım: | tavuk çiftliği paslanmaz çelik tavuk kafesi |
|---|---|
| Kullanmak: | Tavuk |
| Malzeme: | Q235 Çelik Tel paslanmaz çelik tavuk kafesi |

