Tüm ürünler
-
Sayın Ömer CibrilSilver Star ile 2011 yılından beri işbirliği içerisindeyiz, ilk tavuk çiftliği yumurtlama kafes siparişimiz de şu ana kadar çok güçlü. Kaliteli ve dayanıklı kafesler, çok memnunum. -
Bay BryanSiver Star pilli tavuk kafesi sipariş etmeye değer: Geçen yıl ilk kez sıcak daldırma galvanizli tavuk kafesi konusunda işbirliği yaptık. Aldığımda kanatlı kafesine gerçekten şaşırdım. Dahası, Siver Star bize daha fazla hasta kurulum kılavuzu verdi. Şimdi çiftliğim çok iyi çalışıyor, yakında ikinci evim için hazırlanacağım. -
Sayın Halim SatriaFuar standında buluşmak bizim için unutulmaz, Silver Star yöneticisi Joise Hanım ile konuştuk ve otomatik tavuk kafesli yeni tavuk çiftliklerim için ilk işimize başladık. Bayan Joise, kurulumu benim için yönlendirmesi için mühendisi gönderdi, kullanımı kolay, müteşekkirim.
anahtar kelimeler [ battery chicken cage ] eşleşme 1130 Ürünler.
Q235 Köprü Çelik Tavuk Çiftliği İçin Bir Çerçeve Katmanlı Tavuk Kafesi
| Ürün adı: | Katman tavuk kafesi |
|---|---|
| Renk: | Gümüş rengi |
| Malzeme: | Sıcak/soğuk galvanizli çelik hasır |
Derin Galvanizli Yumurta Döşeme Katmanı Tavuk Kafesi Hastalık Enfeksiyonunu Önler
| Ürün adı: | Katman tavuk kafesi |
|---|---|
| Renk: | Gümüş rengi |
| Malzeme: | Sıcak/soğuk galvanizli çelik hasır |
96 Katlı Tavuk HDG Pil Katlı Tavuk Kafes Sistemi A Tipi
| kullanım: | tavuk çiftliği paslanmaz çelik tavuk kafesi |
|---|---|
| Kullanmak: | Tavuk |
| Malzeme: | Q235 Çelik Tel paslanmaz çelik tavuk kafesi |
Baby Broiler Tavuk Kafesi Q235A Sıcak Daldırma 4 Katlı 100*150*44 Cm
| Durum: | Yeni |
|---|---|
| Ürün adı: | Bebek Tavuk Kafesi |
| Malzeme: | Q235A Sıcak Daldırma Galvanizli |
195x41x41cm 90, 120 Kuş katmanı Tavuk kafesi Tavuk yetiştirme ekipmanları
| Ürün Adı: | 195x38x38cm, 195x41x41cm 90, 120 Kuş Katmanı Tavuk Kafesleri Tavuk yetiştirme ekipmanları |
|---|---|
| Kafes Tipi: | Bir çeşit katman tavuk kafesi |
| Tel Malzeme: | kaynak işleminden sonra soğuk/sıcak galvanize |
Derin Galvanize Yumurta Taşıma Katmanı Tavuk Kafesleri Hastalık Enfeksiyonu Önler
| Ürün Adı: | katmanlı tavuk kafesi |
|---|---|
| Renk: | Gümüş |
| Malzeme: | Sıcak/soğuk galvanizli çelik hasır |
Kalıcı ve Sağlam Yüksek yoğunluklu Sıcak Galvanize Yumurta Katmanı Tavuk Çiftliği için Tavuk Kafes
| Ürün Adı: | Tam otomatik kanatlı yumurta ve tavuk kafesi |
|---|---|
| Kafes tel malzemesi: | Q235 köprü çeliği, 3-6 mm kalınlığında |
| Tel Örgü Yüzeyi: | Sıcak veya soğuk galvanizleme |
Q235 Sıcak Galvanizli Otomatik A tipi H tipi Tavukçuluk Tavuk kafesleri katman için ekipman
| Ürün Adı: | Tam otomatik kanatlı yumurta ve tavuk kafesi |
|---|---|
| Kafes tel malzemesi: | Q235 köprü çeliği, 3-6 mm kalınlığında |
| Tel Örgü Yüzeyi: | Sıcak veya soğuk galvanizleme |
Tavuk Kafesleri Yumurta Katmanı Tavuk Ekipmanı Katman Tavuk Kafesleri Otomatik Tarım Ekipmanı
| Ürün Adı: | Tam otomatik kanatlı yumurta ve tavuk kafesi |
|---|---|
| Kafes tel malzemesi: | Q235 köprü çeliği, 3-6 mm kalınlığında |
| Tel Örgü Yüzeyi: | Sıcak veya soğuk galvanizleme |
Q235 Galvanizli Tavuk yetiştirme ekipmanları H Tipi Tavuklar Tavuklar Tavuk kafesleri Katmanlar için
| Ürün Adı: | Tam otomatik kanatlı yumurta ve tavuk kafesi |
|---|---|
| Kafes tel malzemesi: | Q235 köprü çeliği, 3-6 mm kalınlığında |
| Tel Örgü Yüzeyi: | Sıcak veya soğuk galvanizleme |

