Tüm ürünler
-
Sayın Ömer CibrilSilver Star ile 2011 yılından beri işbirliği içerisindeyiz, ilk tavuk çiftliği yumurtlama kafes siparişimiz de şu ana kadar çok güçlü. Kaliteli ve dayanıklı kafesler, çok memnunum. -
Bay BryanSiver Star pilli tavuk kafesi sipariş etmeye değer: Geçen yıl ilk kez sıcak daldırma galvanizli tavuk kafesi konusunda işbirliği yaptık. Aldığımda kanatlı kafesine gerçekten şaşırdım. Dahası, Siver Star bize daha fazla hasta kurulum kılavuzu verdi. Şimdi çiftliğim çok iyi çalışıyor, yakında ikinci evim için hazırlanacağım. -
Sayın Halim SatriaFuar standında buluşmak bizim için unutulmaz, Silver Star yöneticisi Joise Hanım ile konuştuk ve otomatik tavuk kafesli yeni tavuk çiftliklerim için ilk işimize başladık. Bayan Joise, kurulumu benim için yönlendirmesi için mühendisi gönderdi, kullanımı kolay, müteşekkirim.
anahtar kelimeler [ battery chicken cage ] eşleşme 1130 Ürünler.
Yumurta Katman Tavuk Kafesi Soğuk ve Sıcak Galvanizli Besleme Sistemi
| kullanım: | tavuk çiftliği paslanmaz çelik tavuk kafesi |
|---|---|
| Kullanmak: | Tavuk |
| Malzeme: | Q235 Çelik Tel paslanmaz çelik tavuk kafesi |
Filipinler Galvanizli Yumurta Katmanlı Tavuk Kafesi H Tipi 68KG ISO9001
| Ürün adı: | H Tipi Filipinler Galvanizli Yumurtalı Tavuk Kafesi |
|---|---|
| Malzeme: | Q235A Sıcak Daldırma Galvanizli Çelik Hasır |
| Tip: | H Tipi Yumurta Tavuk Kafesi |
Kanatlı Yetiştirme Katmanlı Tavuk Kafesleri Ekipmanları Galvanizli Çelik Tel Otomatik Sistem
| Ürün adı: | Kümes Hayvanları Yetiştirme Ekipmanları Galvanizli Çelik Tel Otomatik Katmanlı Tavuk Kafesleri |
|---|---|
| Malzeme: | Q235A Sıcak Daldırma Galvanizli Çelik Tel |
| Tip: | H Tipi Katmanlı Tavuk Kafesi |
Filipinler Galvanizli Yumurta Katmanlı Tavuk Kafesi H Tipi 68KG ISO9001
| Ürün Adı: | H Tipi Filipinler Galvanizli Yumurtalı Tavuk Kafesi |
|---|---|
| Malzeme: | Q235A Sıcak Daldırma Galvanizli Çelik Hasır |
| Türü: | H Tipi Yumurta Tavuk Kafesi |
Hijyenik A Tipi Tavuk Çiftliği Katman Tavuk Kafesleri Otomatik Gübre Çıkarma
| Ürün Adı: | katmanlı tavuk kafesi |
|---|---|
| Renk: | Gümüş |
| Malzeme: | Sıcak/soğuk galvanizli çelik hasır |
1950×2300×1500 Otomatik A Tipi H Tipi Tavuk yetiştirme Tavuk Kafesleri Katman Ekipmanı için
| Ürün Adı: | Tam otomatik kanatlı yumurta ve tavuk kafesi |
|---|---|
| Kafes tel malzemesi: | Q235 köprü çeliği, 3-6 mm kalınlığında |
| Tel Örgü Yüzeyi: | Sıcak veya soğuk galvanizleme |
1950×2300×2000 Otomatik Katman Pil Tavukçuluk Tavuk Kafesleri Tavuk Katman Tarım Ekipmanı
| Ürün Adı: | Tam otomatik tavuk yumurtası ve broiler tavuk kafesleri |
|---|---|
| Kafes tel malzemesi: | Q235 köprü çeliği, 3-6 mm kalınlığında |
| Tel Örgü Yüzeyi: | Sıcak veya soğuk galvanizleme |
195x41x41cm 90, 120 Kuş Katmanlı Tavuk Kafesi Kümes Hayvanları Yetiştirme Ekipmanları
| Ürün adı: | 195x38x38cm, 195x41x41cm 90, 120 Kanatlı Tavuk Kafesi Kümes Hayvanları Yetiştirme Ekipmanları |
|---|---|
| Kafes Tipi: | A Tipi tavuk kafesi |
| Tel malzeme: | kaynak işleminden sonra soğuk/sıcak galvanizleme |
120/160 Kuş Kat Tavuk Kafesi Soğuk Galvaniz 4 Kat/Hücre
| Ürün adı: | Katman tavuk kafesi |
|---|---|
| Renk: | Gümüş rengi |
| Malzeme: | Sıcak/soğuk galvanizli çelik hasır |
Full Automatic Hot Galvanized Layer Chicken Cage
| Ürün adı: | Katman tavuk kafesi |
|---|---|
| Renk: | Gümüş rengi |
| Malzeme: | Sıcak/soğuk galvanizli çelik hasır |

