Tüm ürünler
-
Sayın Ömer CibrilSilver Star ile 2011 yılından beri işbirliği içerisindeyiz, ilk tavuk çiftliği yumurtlama kafes siparişimiz de şu ana kadar çok güçlü. Kaliteli ve dayanıklı kafesler, çok memnunum. -
Bay BryanSiver Star pilli tavuk kafesi sipariş etmeye değer: Geçen yıl ilk kez sıcak daldırma galvanizli tavuk kafesi konusunda işbirliği yaptık. Aldığımda kanatlı kafesine gerçekten şaşırdım. Dahası, Siver Star bize daha fazla hasta kurulum kılavuzu verdi. Şimdi çiftliğim çok iyi çalışıyor, yakında ikinci evim için hazırlanacağım. -
Sayın Halim SatriaFuar standında buluşmak bizim için unutulmaz, Silver Star yöneticisi Joise Hanım ile konuştuk ve otomatik tavuk kafesli yeni tavuk çiftliklerim için ilk işimize başladık. Bayan Joise, kurulumu benim için yönlendirmesi için mühendisi gönderdi, kullanımı kolay, müteşekkirim.
anahtar kelimeler [ battery chicken cage ] eşleşme 1130 Ürünler.
Kanatlı Çiftliği için H Tipi Hayvan Katmanlı Tavuk Kafesleri 2mm 8 Leves / Kat
| Ürün adı: | Tavuk Katmanlı Kafesler İçin H Tipi Hayvan Kafesleri Kanatlı Tavuk Kafesleri Yumurta Katmanlı Tavuk |
|---|---|
| Malzeme: | Q235A Sıcak / Soğuk Daldırma Galvanizli Çelik Hasır |
| Tip: | H Tipi Katmanlı Tavuk Kafesi |
Pakistan Çiftliği 2mm için 20000 Kuş Pil Tavuk Katman Kafesi H Tipi
| Ürün adı: | H Tipi Pilli Tavuk Katman Kafesi |
|---|---|
| Malzeme: | Q235A Sıcak Daldırma Galvanizli Çelik |
| Tip: | H Tipi Katmanlı Tavuk Kafesi |
Kaynaklı Tel Yumurta Katmanlı Tavuk Kafesleri Q235A H Tipi Sıcak Daldırma Galvanizli
| Ürün adı: | Galvanizli Kaynaklı Tel Yumurta Katmanlı Tavuk Kafesleri |
|---|---|
| Malzeme: | Q235A Sıcak Daldırma Galvanizli Çelik |
| Tip: | H Tipi Katmanlı Tavuk Kafesi |
H Şekilli Katmanlı Tavuk Kafesi Otomatik Tavukçuluk Ekipmanları Pil
| Ürün adı: | H Şekilli Katmanlı Tavuk Kafesi Pil Katmanlı Kafes |
|---|---|
| Malzeme: | Q235A Sıcak Daldırma Galvanizli Çelik Tel |
| Tip: | H Tipi Katmanlı Tavuk Kafesi |
Otomatik H Tipi Katman Tavuk Kafesleri Tavuk yetiştirme Dönüştürme Tavuk Kafesleri
| Ürün Adı: | Otomatik H Tipi Katman Tavuk Kafesleri Tavuk yetiştirme Dönüştürme Tavuk Kafesleri |
|---|---|
| Türü: | H Çerçeve Katmanlı Tavuk Kafesi |
| Tel Örgü İşlemi: | Kaynak sonrası sıcak daldırma galvaniz |
Kaynaklı Tel Yumurta Katmanlı Tavuk Kafesleri Q235A H Tipi Sıcak Daldırma Galvanizli
| Ürün Adı: | Galvanizli Kaynaklı Tel Yumurta Katmanlı Tavuk Kafesleri |
|---|---|
| Malzeme: | Q235A Sıcak Daldırma Galvanizli Çelik |
| Türü: | H Tipi Katmanlı Tavuk Kafesi |
Sıcak Galvanize A Tipi 3 / 4 Katman Tavuk Kafes Katmanı Tarım Aletleri için Tavuk
| Ürün Adı: | Tam otomatik kanatlı yumurta ve tavuk kafesi |
|---|---|
| Kafes tel malzemesi: | Q235 köprü çeliği, 3-6 mm kalınlığında |
| Tel Örgü Yüzeyi: | Sıcak veya soğuk galvanizleme |
Q235 Sıcak Galvanizli Otomatik A ve H Tipi Tavuk Kafesleri Tavuk yetiştirme
| Ürün Adı: | Tam otomatik kanatlı yumurta ve tavuk kafesi |
|---|---|
| Kafes tel malzemesi: | Q235 köprü çeliği, 3-6 mm kalınlığında |
| Tel Örgü Yüzeyi: | Sıcak veya soğuk galvanizleme |
Verimli Tavuk yetiştirme: Sıcak Galvanizli Yüksek yoğunluklu Yumurta Katmanı Tavuk Kafesleri
| Ürün Adı: | Tam otomatik kanatlı yumurta ve tavuk kafesi |
|---|---|
| Kafes tel malzemesi: | Q235 köprü çeliği, 3-6 mm kalınlığında |
| Tel Örgü Yüzeyi: | Sıcak veya soğuk galvanizleme |
Tavuk çiftlikleri için en iyi seçim: Yüksek yoğunluklu sıcak galvanizli yumurta katmanı tavuk kafesleri
| Ürün Adı: | Tam otomatik kanatlı yumurta ve tavuk kafesi |
|---|---|
| Kafes tel malzemesi: | Q235 köprü çeliği, 3-6 mm kalınlığında |
| Tel Örgü Yüzeyi: | Sıcak veya soğuk galvanizleme |

