Tüm ürünler
-
Sayın Ömer CibrilSilver Star ile 2011 yılından beri işbirliği içerisindeyiz, ilk tavuk çiftliği yumurtlama kafes siparişimiz de şu ana kadar çok güçlü. Kaliteli ve dayanıklı kafesler, çok memnunum. -
Bay BryanSiver Star pilli tavuk kafesi sipariş etmeye değer: Geçen yıl ilk kez sıcak daldırma galvanizli tavuk kafesi konusunda işbirliği yaptık. Aldığımda kanatlı kafesine gerçekten şaşırdım. Dahası, Siver Star bize daha fazla hasta kurulum kılavuzu verdi. Şimdi çiftliğim çok iyi çalışıyor, yakında ikinci evim için hazırlanacağım. -
Sayın Halim SatriaFuar standında buluşmak bizim için unutulmaz, Silver Star yöneticisi Joise Hanım ile konuştuk ve otomatik tavuk kafesli yeni tavuk çiftliklerim için ilk işimize başladık. Bayan Joise, kurulumu benim için yönlendirmesi için mühendisi gönderdi, kullanımı kolay, müteşekkirim.
anahtar kelimeler [ battery chicken cage ] eşleşme 1130 Ürünler.
Tavuk çiftliği için yüksek yoğunluklu besleme sıcak galvanizli yumurta tabakası tavuk kafesleri
| Ürün Adı: | Tam otomatik kanatlı yumurta ve tavuk kafesi |
|---|---|
| Kafes tel malzemesi: | Q235 köprü çeliği, 3-6 mm kalınlığında |
| Tel Örgü Yüzeyi: | Sıcak veya soğuk galvanizleme |
Tavuk Çiftliği Otomatik Pil Yumurta Katmanı Tavuk Kafesleri Tavuk Katmanı Yumurta Pil Kafesleri
| Ürün Adı: | Tam otomatik tavuk yumurtası ve broiler tavuk kafesleri |
|---|---|
| Kafes tel malzemesi: | Q235 köprü çeliği, 3-6 mm kalınlığında |
| Tel Örgü Yüzeyi: | Sıcak veya soğuk galvanizleme |
A Tipi Pil Katmanı Tavuk Kafesleri H Tipi Pil Kafesleri ve Otomatik Yetiştirme Sistemi
| Ürün Adı: | Tam otomatik tavuk yumurtası ve broiler tavuk kafesleri |
|---|---|
| Kafes tel malzemesi: | Q235 köprü çeliği, 3-6 mm kalınlığında |
| Tel Örgü Yüzeyi: | Sıcak veya soğuk galvanizleme |
Otomatik tavuk kafesleri ve yumurta toplama dezenfekte edici ile yumurta katmanları için sıcak galvanizli pil kafes yetiştirme ekipmanları
| Ürün Adı: | Tam otomatik tavuk yumurtası ve broiler tavuk kafesleri |
|---|---|
| Kafes tel malzemesi: | Q235 köprü çeliği, 3-6 mm kalınlığında |
| Tel Örgü Yüzeyi: | Sıcak veya soğuk galvanizleme |
380V Broiler Otomatik Besleyici, 500KGS Sıcak Daldırma Galvanizli Tavuk Kafesi Ekipmanları
| İsim: | Pil Kafesinin Otomatik Kanatlı Besleme Sistemi |
|---|---|
| Tip: | Hopper Arabası Besleme Makinesi, Portal Besleme Makinesi |
| Malzeme: | Sıcak Galvanizli Çelik Levha |
Tam Otomatik Pil Tavuk Kümes Kafesi Yumurta Katmanı Tarım Ekipmanları H Tipi
| Ürün adı: | H Tipi Tam Otomatik Piliç Tavuk Kafesi |
|---|---|
| Malzeme: | Q235A Sıcak Daldırma Galvanizli Çelik Hasır |
| Tip: | H Tipi Katmanlı Tavuk Kafesi |
Dubai'de Kümes Hayvanları İçin A Tipi Pil Tavuk Katman Kafesi 3 Tier 120 Kapasite
| Ürün adı: | 3 Katlı 120 Kapasiteli A Tipi Kanatlı Tavuk Kafesi |
|---|---|
| Malzeme: | Q235A Sıcak Daldırma Galvanizli Çelik |
| Tip: | A Tipi Katmanlı Tavuk Kafesi |
SGSBattery Tavuklar Yumurtacı Tavuk Kafesleri H Tipi Yumurtlama 5 Katlı
| Ürün Adı: | H Tipi Pil Katmanlı Yumurtalar Tavuk Yumurtlayan Tavuklar Tavuk Kafesi |
|---|---|
| Malzeme: | Q235A Sıcak / Soğuk Daldırma Galvanizli Çelik Hasır |
| Türü: | H Tipi Tavuklar Tavuk Kafesi |
Modern Tavukçuluk Otomatik Pil Yumurta Katmanı Tavuk Kafesleri Satılık A Tipi Tavuk Kafesleri
| Ürün Adı: | Tam otomatik kanatlı yumurta ve tavuk kafesi |
|---|---|
| Kafes tel malzemesi: | Q235 köprü çeliği, 3-6 mm kalınlığında |
| Tel Örgü Yüzeyi: | Sıcak veya soğuk galvanizleme |
Sıcak Galvanizli en çok satan otomatik sistem broiler tavuk kafesleri H tipi piller broiler tavuk kafesleri
| Ürün Adı: | Tam otomatik kanatlı yumurta ve tavuk kafesi |
|---|---|
| Kafes tel malzemesi: | Q235 köprü çeliği, 3-6 mm kalınlığında |
| Tel Örgü Yüzeyi: | Sıcak veya soğuk galvanizleme |

