Tüm ürünler
-
Sayın Ömer CibrilSilver Star ile 2011 yılından beri işbirliği içerisindeyiz, ilk tavuk çiftliği yumurtlama kafes siparişimiz de şu ana kadar çok güçlü. Kaliteli ve dayanıklı kafesler, çok memnunum. -
Bay BryanSiver Star pilli tavuk kafesi sipariş etmeye değer: Geçen yıl ilk kez sıcak daldırma galvanizli tavuk kafesi konusunda işbirliği yaptık. Aldığımda kanatlı kafesine gerçekten şaşırdım. Dahası, Siver Star bize daha fazla hasta kurulum kılavuzu verdi. Şimdi çiftliğim çok iyi çalışıyor, yakında ikinci evim için hazırlanacağım. -
Sayın Halim SatriaFuar standında buluşmak bizim için unutulmaz, Silver Star yöneticisi Joise Hanım ile konuştuk ve otomatik tavuk kafesli yeni tavuk çiftliklerim için ilk işimize başladık. Bayan Joise, kurulumu benim için yönlendirmesi için mühendisi gönderdi, kullanımı kolay, müteşekkirim.
anahtar kelimeler [ battery chicken cage ] eşleşme 1130 Ürünler.
120 Kuş A Tipi Katmanlı Tavuk Kafesi Kurulumu Sağlar
| İsim: | Broiler için tavuk besleyici kafesleri |
|---|---|
| Ürün adı: | Broiler için kafesler |
| Başvuru: | Broiler için Kümes Hayvanları Tarlası kafesleri |
3 Tier 120 Kuşlar Yumurtlayan Tavuklar Tavuk Kafesi Katman Çiftlikleri İçin Nipelli Pil Kafesi
| Durum: | Yeni |
|---|---|
| Ürün adı: | 3 Tier 120 Kuşlar Yumurtlayan Tavuklar Tavuk Kafesi Katman Çiftlikleri İçin Nipelli Pil Kafesi |
| Malzeme: | Q235A Sıcak Daldırma Galvanizli Çelik Hasır |
Tavuk Çiftliği Pil Katmanı Otomatik Tavuk Kafesi 4 Katlı 5000 Kuş Yumurtlama
| Ürün adı: | 4 Katlı 5000 Kuş Yumurtlayan Tavuk Çiftliği Pil Katmanlı Otomatik Tavuk Kafesi |
|---|---|
| Malzeme: | Q235A Sıcak Daldırma Galvanizli Çelik Hasır |
| Tip: | H Tipi Katmanlı Tavuk Kafesi |
Otomatik Tavuk Pil Katmanlı Kafes Kümes Hayvancılığı H Şekilli Küçük Yığılmış
| Ürün adı: | H Şekilli Küçük Yığma Katmanlı Tavuk Kafesi |
|---|---|
| Malzeme: | Q235A Sıcak / Soğuk Daldırma Galvanizli Çelik Hasır |
| Tip: | H Tipi Katmanlı Tavuk Kafesi |
H Tipi Pil Katmanlı Yumurtalar Tavuk Kafesi Yumurtlayan Tavuklar Soğuk Daldırma 8 Katlı
| Ürün adı: | H Tipi Pil Katmanlı Yumurtalar Tavuk Yumurtlayan Tavuklar Tavuk Kafesi |
|---|---|
| Malzeme: | Q235A Sıcak / Soğuk Daldırma Galvanizli Çelik Hasır |
| Tip: | H Tipi Katmanlı Tavuk Kafesi |
Bir tür yumurtlayan tavuk katman tavuk kafesi batarya Tavuk çiftliği Tanzania için yumurta
| Ürün Adı: | Tanzanya için A tipi Yumurtlayan Tavuk Pil Kümes Hayvanları Çiftliği Yumurta Katmanlı Tavuk Kafesi |
|---|---|
| Malzeme: | Q235A Sıcak Daldırma Galvanizli Çelik Tel |
| kafes boyutu: | 195*230*150cm, 215*230*200cm |
Galvanizli A Tipi 4 Katman H Tipi 4 Katman Büyük Katmanlı Tavuk Kafesleri Tavuk Kafesleri için
| Ürün Adı: | Tam otomatik tavuk yumurtası ve broiler tavuk kafesleri |
|---|---|
| Kafes tel malzemesi: | Q235 köprü çeliği, 3-6 mm kalınlığında |
| Tel Örgü Yüzeyi: | Sıcak veya soğuk galvanizleme |
Sıcak Galvanizli A Tipi H Tipi 3/4 katlı Tavuk Kafes Katmanı Tarım Aletleri için Tavuk
| Ürün Adı: | Tam otomatik kanatlı yumurta ve tavuk kafesi |
|---|---|
| Kafes tel malzemesi: | Q235 köprü çeliği, 3-6 mm kalınlığında |
| Tel Örgü Yüzeyi: | Sıcak veya soğuk galvanizleme |
Galvanizli Otomatik 4 Katmanlı Pil Tavuk Tavuk Kafes Tavuk Katmanlı Çiftlik Ekipmanı Satılık
| Ürün Adı: | Tam otomatik kanatlı yumurta ve tavuk kafesi |
|---|---|
| Kafes tel malzemesi: | Q235 köprü çeliği, 3-6 mm kalınlığında |
| Tel Örgü Yüzeyi: | Sıcak veya soğuk galvanizleme |
Q235 Galvanizli A Tipi Pil Katmanı Tavuk Kafesleri Otomatik Yumurta Tavuk yetiştirme ekipman sistemi
| Ürün Adı: | Tam otomatik kanatlı yumurta ve tavuk kafesi |
|---|---|
| Kafes tel malzemesi: | Q235 köprü çeliği, 3-6 mm kalınlığında |
| Tel Örgü Yüzeyi: | Sıcak veya soğuk galvanizleme |

