Tüm ürünler
-
Sayın Ömer CibrilSilver Star ile 2011 yılından beri işbirliği içerisindeyiz, ilk tavuk çiftliği yumurtlama kafes siparişimiz de şu ana kadar çok güçlü. Kaliteli ve dayanıklı kafesler, çok memnunum. -
Bay BryanSiver Star pilli tavuk kafesi sipariş etmeye değer: Geçen yıl ilk kez sıcak daldırma galvanizli tavuk kafesi konusunda işbirliği yaptık. Aldığımda kanatlı kafesine gerçekten şaşırdım. Dahası, Siver Star bize daha fazla hasta kurulum kılavuzu verdi. Şimdi çiftliğim çok iyi çalışıyor, yakında ikinci evim için hazırlanacağım. -
Sayın Halim SatriaFuar standında buluşmak bizim için unutulmaz, Silver Star yöneticisi Joise Hanım ile konuştuk ve otomatik tavuk kafesli yeni tavuk çiftliklerim için ilk işimize başladık. Bayan Joise, kurulumu benim için yönlendirmesi için mühendisi gönderdi, kullanımı kolay, müteşekkirim.
anahtar kelimeler [ battery chicken cage ] eşleşme 1130 Ürünler.
Kanatlı Pil Katmanı Tavuk Kafesi Bunker Besleme
| Aksesuarlar: | besleyici, katmanlı tavuk kafesi, tel örgü, meme tiryakisi |
|---|---|
| Kapasiteyi Ayarla: | 144/192/240/288 katman |
| Hücre boyutu: | 450*600*410mm |
Hayvan Etlik Piliç Tavuk Kümesi Kafesleri Kümes Hayvancılığı Ekipmanları A Tipi
| Ürün adı: | A tipi Pil Kafesi Tavuk Kümesi |
|---|---|
| Malzeme: | Q235A Sıcak / Soğuk Daldırma Galvanizli Çelik Hasır |
| Tip: | A Tipi Katmanlı Tavuk Kafesi |
Tavuk Çiftliği Pil Yumurta Tavuk Kafesi Otomatik Besleme Sistemi Galvanizli 5 Katlı
| Ürün adı: | Otomatik Yemleme Sistemi Galvanizli Pil Yumurta Kafesi Tavuk Kafesi |
|---|---|
| Malzeme: | Q235A Sıcak Daldırma Galvanizli Çelik Hasır |
| Tip: | H Tipi Katmanlı Tavuk Kafesi |
10000 Katman Pil Kümes Kafesi Tavuk Çiftliği Kullanılmış
| Ürün adı: | Kanatlı pil kafesi |
|---|---|
| Renk: | gümüş |
| Malzeme: | Sıcak/soğuk galvanizli çelik hasır |
Katmanlı Yumurta Kanatlı Pil Tavuk Kafesi Çiftlik Evi Nijerya Afrika için 4 Katlı
| Ürün adı: | Katmanlı Yumurta Tavuk Kafesi Kümes Hayvanları Çiftlik Evi Tasarımı Katmanlı Kümes Kafesleri |
|---|---|
| Malzeme: | Q235A Sıcak / Soğuk Daldırma Galvanizli Çelik Hasır |
| Tip: | A Tipi Katmanlı Tavuk Kafesi |
H Tipi Broiler Tavuk Kafes 3 katman 4 katman Otomatik Besleme Sistemi ile
| Ürün Adı: | H Tipi Broiler Tavuk Kafes 3 katman 4 katman Otomatik Besleme Sistemi ile |
|---|---|
| Anahtar Kelime: | Etlik Piliç Kafesi |
| Malzeme: | Q235A Sıcak / Soğuk Daldırma Galvanizli Çelik Hasır |
4 Katlı Pil Kümes Katmanlı Tavuk Kafesi Q235A H Çerçeve Stili Tam Otomatik
| Ürün Adı: | 4 Katlı H Çerçeve Stili Tam Otomatik Pil Kümes Tavuk Kafesi |
|---|---|
| Malzeme: | Q235A Sıcak Daldırma Galvanizli Çelik Hasır |
| Türü: | H Tipi Katmanlı Tavuk Kafesi |
Tam Otomatik Pil Tavuk Kafesi Katman H Tipi Yumurta Tavukları Yumurta 2mm
| Ürün adı: | Tam Otomatik H Tipi Yumurta Tavukları Yumurta Piliç Akülü Kafes |
|---|---|
| Malzeme: | Q235A Sıcak / Soğuk Daldırma Galvanizli Çelik Hasır |
| Tip: | H Tipi Katmanlı Tavuk Kafesi |
Katmanlar Kümes Hayvancılığı Bataryası Tavuk Kafesi H Tipi 4 Katlı 6 Katlı
| Durum: | Yeni |
|---|---|
| Malzeme: | Q235A Sıcak Daldırma Galvanizli |
| Tip: | H tipi tavuk kafesi |
H Tipi Yumurta Katmanlı Pil Tavuk Kafesleri 8 Katlı Galvanizli Çelik Tel
| Ürün adı: | Tavuk Kafesleri Yumurta Katmanı |
|---|---|
| Durum: | Yeni |
| Malzeme: | Sıcak/Soğuk Çift Galvanizli Çelik Tel |

