Tüm ürünler
-
Sayın Ömer CibrilSilver Star ile 2011 yılından beri işbirliği içerisindeyiz, ilk tavuk çiftliği yumurtlama kafes siparişimiz de şu ana kadar çok güçlü. Kaliteli ve dayanıklı kafesler, çok memnunum. -
Bay BryanSiver Star pilli tavuk kafesi sipariş etmeye değer: Geçen yıl ilk kez sıcak daldırma galvanizli tavuk kafesi konusunda işbirliği yaptık. Aldığımda kanatlı kafesine gerçekten şaşırdım. Dahası, Siver Star bize daha fazla hasta kurulum kılavuzu verdi. Şimdi çiftliğim çok iyi çalışıyor, yakında ikinci evim için hazırlanacağım. -
Sayın Halim SatriaFuar standında buluşmak bizim için unutulmaz, Silver Star yöneticisi Joise Hanım ile konuştuk ve otomatik tavuk kafesli yeni tavuk çiftliklerim için ilk işimize başladık. Bayan Joise, kurulumu benim için yönlendirmesi için mühendisi gönderdi, kullanımı kolay, müteşekkirim.
anahtar kelimeler [ battery chicken cage ] eşleşme 1130 Ürünler.
Otomatik Kuş Toplama Bataryası Broiler için Tavuk Kafesleri Tavuk yetiştirme ekipmanları
| Ürün Adı: | Tavuk Yetiştirme Ekipmanları Piliçler İçin Pil Tavuk Kafesleri |
|---|---|
| Türü: | H tipi piliç kafesi |
| Yüzey Tedavisi: | Sıcak Daldırma Galvanizli |
144 Kuş Broyler Damızlık Pil Tavuk Kafesleri Katman 3 Katmanlar A Çerçeve
| Ürün adı: | 3 Katlı Bir Çerçeve Broiler Damızlık Pil Tavuk Kafesleri Katmanlı Tavuk Kafesi |
|---|---|
| Malzeme: | Q235A Sıcak Daldırma Galvanizli Çelik Tel |
| Tip: | A Tipi Etlik Piliç Kafesi |
Dubai'de Kümes Hayvanları İçin A Tipi Pil Tavuk Katman Kafesi 3 Tier 120 Kapasite
| Ürün Adı: | 3 Katlı 120 Kapasiteli A Tipi Kanatlı Tavuk Kafesi |
|---|---|
| Malzeme: | Q235A Sıcak Daldırma Galvanizli Çelik |
| Türü: | A Tipi Katmanlı Tavuk Kafesi |
Galvanizli Tavuk katmanı Çiftlik için tavuk kafesleri Tavuklar için batarya kafesleri Tavuk katmanı
| Ürün Adı: | Tam otomatik tavuk yumurtası ve broiler tavuk kafesleri |
|---|---|
| Kafes tel malzemesi: | Q235 köprü çeliği, 3-6 mm kalınlığında |
| Tel Örgü Yüzeyi: | Sıcak veya soğuk galvanizleme |
10000 Kuş Pil Tavuk Çiftliği Katmanlı Kafes A Tipi Tavukçuluk
| Ürün Adı: | A Tipi Pil Tavuk Çiftliği Katman Kafesi |
|---|---|
| Malzeme: | Q235A Sıcak Daldırma Galvanizli Çelik |
| Türü: | A Tipi Katmanlı Tavuk Kafesi |
A Tipi Pil Tavukları Katmanlı Tavuk Kafesi Otomatik Tavuk Çiftliği Ekipmanları
| Ürün adı: | A Tipi Otomatik Pilli Tavuklar Katmanlı Tavuk Kafesi |
|---|---|
| Malzeme: | Q235A Sıcak Daldırma Galvanizli Çelik |
| Tip: | A Tipi Katmanlı Tavuk Kafesi |
65 X 62,5 CM Büyük Boy Pil Katmanlı Tavuk Kafesi H Tipi
| Ürün adı: | Katman tavuk kafesi |
|---|---|
| Renk: | Gümüş |
| Malzeme: | Sıcak/soğuk galvanizli çelik hasır |

