Tüm ürünler
-
Sayın Ömer CibrilSilver Star ile 2011 yılından beri işbirliği içerisindeyiz, ilk tavuk çiftliği yumurtlama kafes siparişimiz de şu ana kadar çok güçlü. Kaliteli ve dayanıklı kafesler, çok memnunum. -
Bay BryanSiver Star pilli tavuk kafesi sipariş etmeye değer: Geçen yıl ilk kez sıcak daldırma galvanizli tavuk kafesi konusunda işbirliği yaptık. Aldığımda kanatlı kafesine gerçekten şaşırdım. Dahası, Siver Star bize daha fazla hasta kurulum kılavuzu verdi. Şimdi çiftliğim çok iyi çalışıyor, yakında ikinci evim için hazırlanacağım. -
Sayın Halim SatriaFuar standında buluşmak bizim için unutulmaz, Silver Star yöneticisi Joise Hanım ile konuştuk ve otomatik tavuk kafesli yeni tavuk çiftliklerim için ilk işimize başladık. Bayan Joise, kurulumu benim için yönlendirmesi için mühendisi gönderdi, kullanımı kolay, müteşekkirim.
anahtar kelimeler [ battery chicken cage ] eşleşme 1128 Ürünler.
Q235 Tavuklar İçin Sıcak Galvaniz Pil Tavuk Kafesi Sistemi 3-10 Katlı
| İsim: | Katmanlı Piliç Kafes Sistemi |
|---|---|
| Malzeme: | Q235 Kaynak Sonrası Sıcak Galvaniz |
| Tip: | A&H Tipi |
Tavuk Çiftliğinde Büyük Kapasiteli A Tipi Katmanlı Pil Tavuk Kafesi Sistemi
| Ürün adı: | Kanatlılarda Pil Kafes Sistemi |
|---|---|
| Renk: | gümüş |
| Malzeme: | Sıcak/soğuk galvanizli çelik hasır |
Kümes Hayvanları İçin A Tipi Pil Tavuk Kafesi 5 Katlı Q235A Otomatik
| Ürün adı: | Kanatlı Tavuk Katmanı İçin A Tipi Pil Kafesleri |
|---|---|
| Durum: | Yeni |
| Malzeme: | Q235A Sıcak Daldırma Galvanizli Çelik Hasır |
Büyük Kapasiteli Tavuk Çiftliği'nde Bir Tip Katmanlı Pilli Tavuk Kafes Sistemi
| Ürün Adı: | Kanatlılarda Akü Kafes Sistemi |
|---|---|
| Renk: | Gümüş |
| Malzeme: | Sıcak/soğuk galvanizli çelik hasır |
1480x1750x440mm Pilli Tavuk Kafesi
| anahtar kelimeler: | piliçler için pil kafesleri, piliç tavuk kafesi |
|---|---|
| Aşama: | 4 kat |
| Kafes Boyutu: | 1480x1750x440mm |
Broiler Kümes Hayvancılığı Ekipmanları için 192 Kuş / Set Pil Tavuk Kafesi
| Ürün adı: | Kümes Pil Kafesleri Broiler için Tavuk Kafesi |
|---|---|
| Malzeme: | Q235A Sıcak / Soğuk Daldırma Galvanizli Çelik Hasır |
| Tip: | H Tipi Etlik Piliç Kafesi |
192 Tavuk / Set H Tipi Pil Tavuk Kafesi Tavuk Yetiştirme Kafesi Otomatik
| isim: | Tavuk Çiftliği |
|---|---|
| Uygulama: | Kanatlı Tarlası |
| kullanım: | Yumurtlayan Tavuklar |
Katmanlar ve 120 Katmanlar için Kümes Pil Tavuk Kafesi 10 Kat
| Ürün adı: | Katmanlı ve 120 Katmanlı Piliç Kafesleri Tavuk Kafesleri Kanatlı Kafesi |
|---|---|
| Malzeme: | Q235A Sıcak / Soğuk Daldırma Galvanizli Çelik Hasır |
| Tip: | H Tipi Katmanlı Tavuk Kafesi |
Otomatik Döşeme Tavuk Bataryası Tavuk Kafesleri Sistemi Yumurta Katmanı H Tipi 192 Kuşlar
| Ürün adı: | Yumurtacı Pil H Tipi Tavuk Kafes Sistemi |
|---|---|
| Malzeme: | Q235A Sıcak / Soğuk Daldırma Galvanizli Çelik Hasır |
| Tip: | H Tipi Katmanlı Tavuk Kafesi |
Broiler 17 Civciv / Hücre için Sıcak Galvanizli Pil Tavuk Kafesi
| Ürün adı: | Broiler tavuk kafesi |
|---|---|
| Renk: | Gümüş rengi |
| Malzeme: | Sıcak galvanizli çelik hasır |

