Tüm ürünler
-
Sayın Ömer CibrilSilver Star ile 2011 yılından beri işbirliği içerisindeyiz, ilk tavuk çiftliği yumurtlama kafes siparişimiz de şu ana kadar çok güçlü. Kaliteli ve dayanıklı kafesler, çok memnunum. -
Bay BryanSiver Star pilli tavuk kafesi sipariş etmeye değer: Geçen yıl ilk kez sıcak daldırma galvanizli tavuk kafesi konusunda işbirliği yaptık. Aldığımda kanatlı kafesine gerçekten şaşırdım. Dahası, Siver Star bize daha fazla hasta kurulum kılavuzu verdi. Şimdi çiftliğim çok iyi çalışıyor, yakında ikinci evim için hazırlanacağım. -
Sayın Halim SatriaFuar standında buluşmak bizim için unutulmaz, Silver Star yöneticisi Joise Hanım ile konuştuk ve otomatik tavuk kafesli yeni tavuk çiftliklerim için ilk işimize başladık. Bayan Joise, kurulumu benim için yönlendirmesi için mühendisi gönderdi, kullanımı kolay, müteşekkirim.
anahtar kelimeler [ battery chicken cage ] eşleşme 1127 Ürünler.
H Tipi Kanatlı Pil Tavuk Kafesleri Otomatik Yumurta Katmanı Çiftliği Yumurtlayan Tavuklar 2mm
| Ürün adı: | H Tipi Otomatik Yumurtlama Tavuk Çiftliği Döşeme Akü Kafesleri |
|---|---|
| Malzeme: | Q235A Sıcak / Soğuk Daldırma Galvanizli Çelik Hasır |
| Tip: | H Tipi Katmanlı Tavuk Kafesi |
H Tipi Kanatlı Pil Tavuk Kafesleri Otomatik Yumurta Katmanı Çiftliği Yumurtlayan Tavuklar 2mm
| Ürün Adı: | H Tipi Otomatik Yumurtlama Tavuk Çiftliği Döşeme Akü Kafesleri |
|---|---|
| Malzeme: | Q235A Sıcak / Soğuk Daldırma Galvanizli Çelik Hasır |
| Türü: | H Tipi Katmanlı Tavuk Kafesi |
Tavuk Çiftliği Batarya Tavuk Kafesleri Ekipmanı 96 Kuş / Set
| Ürün Adı: | katmanlı tavuk kafesi |
|---|---|
| Renk: | Gümüş |
| Malzeme: | Sıcak/soğuk galvanizli çelik hasır |
10000 Katman Pil Tavuk Kafes Otomatik İçme
| Ürün Adı: | katmanlı tavuk kafesi |
|---|---|
| Renk: | Gümüş |
| Malzeme: | Sıcak/soğuk galvanizli çelik hasır |
Otomatik H Tipi Galvanizli Yumurta Tavuk Katmanı Pil Tavuk Çiftliği Evi Ekipmanı için Tavuk Kafes
| Ürün Adı: | Tam otomatik tavuk yumurtası ve broiler tavuk kafesleri |
|---|---|
| Kafes tel malzemesi: | Q235 köprü çeliği, 3-6 mm kalınlığında |
| Tel Örgü Yüzeyi: | Sıcak veya soğuk galvanizleme |
5000 kuş Otomatik H Tipi Galvanizli Katman Pil Tavuk Çiftliği Ev Ekipmanı için Tavuk Kafesleri
| Ürün Adı: | Tam otomatik tavuk yumurtası ve broiler tavuk kafesleri |
|---|---|
| Kafes tel malzemesi: | Q235 köprü çeliği, 3-6 mm kalınlığında |
| Tel Örgü Yüzeyi: | Sıcak veya soğuk galvanizleme |
Komple Otomatik H Tipi Kanatlı Kafes Pilli Tavuk Kafesi
| Ürün adı: | Katman tavuk kafesi |
|---|---|
| renk: | Gümüş |
| Malzeme: | Sıcak/soğuk galvanizli çelik hasır |
Yumurtlama Bataryası Tavuk Kafes Sistemi Tavuk Çiftliği A Tipi Galvanizli Katman 384 Kuş / Set
| Ürün adı: | A Tipi Galvanizli Katmanlı Yumurtlayan Piliç Kafes Sistemi |
|---|---|
| Malzeme: | Q235A Sıcak / Soğuk Daldırma Galvanizli Çelik Hasır |
| Tip: | A Tipi Katmanlı Tavuk Kafesi |
Yumurta katmanı pil 30000 katman için tavuk kafesi Tam otomatik tavuk kafesi sistemi
| Ürün Adı: | Tam Otomatik Kümes Hayvanları Kafes Sistemi Yumurta Katmanlı Tavuk Akü Kafesi |
|---|---|
| Anahtar kelimeler: | Pil Tavuk Kafesi |
| Malzeme: | Q235A Sıcak / Soğuk Daldırma Galvanizli Çelik Hasır |
192 Tavuk / Set H Tipi Pil Tavuk Kafesleri Tavuk Çiftliği Kafesleri Otomatik
| Adı: | Tavuk Çiftliği |
|---|---|
| Uygulama: | Kümes Tarlası |
| Kullanımı: | Yumurtlayan Tavuklar |

