Tüm ürünler
-
Sayın Ömer CibrilSilver Star ile 2011 yılından beri işbirliği içerisindeyiz, ilk tavuk çiftliği yumurtlama kafes siparişimiz de şu ana kadar çok güçlü. Kaliteli ve dayanıklı kafesler, çok memnunum. -
Bay BryanSiver Star pilli tavuk kafesi sipariş etmeye değer: Geçen yıl ilk kez sıcak daldırma galvanizli tavuk kafesi konusunda işbirliği yaptık. Aldığımda kanatlı kafesine gerçekten şaşırdım. Dahası, Siver Star bize daha fazla hasta kurulum kılavuzu verdi. Şimdi çiftliğim çok iyi çalışıyor, yakında ikinci evim için hazırlanacağım. -
Sayın Halim SatriaFuar standında buluşmak bizim için unutulmaz, Silver Star yöneticisi Joise Hanım ile konuştuk ve otomatik tavuk kafesli yeni tavuk çiftliklerim için ilk işimize başladık. Bayan Joise, kurulumu benim için yönlendirmesi için mühendisi gönderdi, kullanımı kolay, müteşekkirim.
anahtar kelimeler [ battery chicken cage ] eşleşme 1128 Ürünler.
Sıcak Galvanizli 4 Katlı 72 Kuş Pil Tavuk Kafesi Yeni Tasarım
| Ürün adı: | Pil Tavuk Kafesi |
|---|---|
| Renk: | Gümüş |
| Malzeme: | Sıcak/soğuk galvanizli çelik hasır |
H Tipi Tam Otomatik Pil Tavuk Kafes Sistemi Yumurta Katmanlı Tavukçuluk Ekipmanları
| Durum: | Yeni |
|---|---|
| Ürün adı: | H Tipi Tam Otomatik Pil Tavuk Kafes Sistemi Yumurta Katmanlı Tavukçuluk Ekipmanları |
| Tip: | H Tipi Yumurta Tavuk Kafesi |
Katmanlı Tavuk Yetiştiriciliği Kümes Hayvanları Ekipman Üreticileri Pil Tavuk Kafesleri
| Ürün adı: | Pil Tavuk Kafesi |
|---|---|
| Başvuru: | Katmanlar için Kanatlı Tarla kafesleri |
| Malzeme: | Q235A Sıcak / Soğuk Daldırma Galvanizli Çelik Hasır |
120 Kuş Pil Tavuk Kafesi Nijerya Tavuk Çiftliği Galvanizli Q235 3 Katman
| Ürün Adı: | Galvanizli Q235 3 Katlı 120 Kuş Pilli Tavuk Kafesi |
|---|---|
| Malzeme: | Q235A Sıcak / Soğuk Daldırma Galvanizli Çelik Hasır |
| Tip: | H Tipi Katmanlı Tavuk Kafesi |
H Tipi Pil Tavuk Kafesleri Ekipmanları Tavuk Yumurta Katmanı Döşeme Tam Otomatik 9 Katlı
| Ürün adı: | H Tipi Yumurtlayan Tavuk Yumurta Katmanı Pil Tavuk Kafesleri Ekipmanları |
|---|---|
| Malzeme: | Q235A Sıcak Daldırma Galvanizli Çelik Hasır |
| Tip: | H Tipi Katmanlı Tavuk Kafesi |
H Tipi Tam Otomatik Pil Tavuk Kafesi Tavuk Çiftliği Besleme Ekipmanları 10 Katlı
| Ürün adı: | H Tipi Tam Otomatik Pilli Tavuk Kafesi |
|---|---|
| Malzeme: | Q235A Sıcak Daldırma Galvanizli Çelik |
| Tip: | H Tipi Katmanlı Tavuk Kafesi |
Q235A Afrika İçin Tavuk Evli A Tipi Yumurtlayan Tavuk Pil Tavuk Kafesi
| Ürün adı: | Afrika İçin Tavuk Evli A Tipi Yumurtlayan Tavuk Pil Tavuk Kafesi |
|---|---|
| Malzeme: | Q235A Sıcak Daldırma Galvanizli Çelik Tel |
| Tip: | A Tipi Katmanlı Tavuk Kafesi |
Dayanıklı Büyük Pil Tavuk Kafesini Temizlemek Kolay Katman Galvanizli Çelik
| Ürün Adı: | Büyük Pilli Tavuk Kafesleri Dayanıklı ve Temizlenmesi Kolay Katmanlı Tavuk Kafesleri |
|---|---|
| Malzeme: | Galvanize çelik |
| Anahtar kelimeler: | Pil Tavuk Kafesi |
Otomatik Yumurta Toplama Sistemiyle Bir Tür Yumurta Katmanı Pilli Tavuk Kafesleri
| Ürün Adı: | Akülü Tavuk Kafesi A Tipi Yumurtacı Tavuk Kafesi |
|---|---|
| Anahtar kelimeler: | Pil Tavuk Kafesi |
| Renk: | gümüş beyaz |
Sıcak Galvanize Katman Pil Çiftlik Tavuk Kafes 72 Kuş / Set
| Ürün Adı: | Pil Tavuk Kafesi |
|---|---|
| Renk: | Gümüş |
| Malzeme: | Sıcak/soğuk galvanizli çelik hasır |

