Tüm ürünler
-
Sayın Ömer CibrilSilver Star ile 2011 yılından beri işbirliği içerisindeyiz, ilk tavuk çiftliği yumurtlama kafes siparişimiz de şu ana kadar çok güçlü. Kaliteli ve dayanıklı kafesler, çok memnunum. -
Bay BryanSiver Star pilli tavuk kafesi sipariş etmeye değer: Geçen yıl ilk kez sıcak daldırma galvanizli tavuk kafesi konusunda işbirliği yaptık. Aldığımda kanatlı kafesine gerçekten şaşırdım. Dahası, Siver Star bize daha fazla hasta kurulum kılavuzu verdi. Şimdi çiftliğim çok iyi çalışıyor, yakında ikinci evim için hazırlanacağım. -
Sayın Halim SatriaFuar standında buluşmak bizim için unutulmaz, Silver Star yöneticisi Joise Hanım ile konuştuk ve otomatik tavuk kafesli yeni tavuk çiftliklerim için ilk işimize başladık. Bayan Joise, kurulumu benim için yönlendirmesi için mühendisi gönderdi, kullanımı kolay, müteşekkirim.
anahtar kelimeler [ battery chicken cage ] eşleşme 1127 Ürünler.
Otomatik Nipel Suluklu 4 Katlı Tavuk Çiftliği Yumurta Katmanlı Pil Tavuk Kafesi
| Durum: | Yeni |
|---|---|
| Ürün adı: | 4 Katlı Tavuk Çiftliği Yumurta Katmanlı Pil Tavuk Kafesi |
| Malzeme: | Q235A Sıcak Daldırma Galvanizli Çelik Hasır |
Tavukçuluk Evi için 4 Tier Pil Tavuk Kafesi Pil Çiftliği Tavuk Kafesi
| Ürün adı: | 4 Katmanlı Tavuk Katman Kafesi, Pil Çiftliği Tavuk Kafesi |
|---|---|
| Tip: | bir çerçeve |
| Malzeme: | Galvanizli Çelik Tavuk Kafesi |
4 Kat Pilli Tavuk Kafesi Ekipmanları
| Diğer Adı: | Katmanlar ve Piliçler İçin Pil Kafesi |
|---|---|
| Tip: | Pil Kafes Sistemi H Tipi |
| Malzeme: | Sıcak Daldırma Galvanizli |
3.0mm Q235 H Tipi Pil Tavuk Kafesi 4 Katlı Tavukçuluk Ekipmanları
| İsim: | Pil Kafes Sistemi |
|---|---|
| Tip: | pil kafesleri yumurta tavukları, H tipi |
| Aşama: | 3, 4, 5, 6, 8, 9, 10 Katmanlı pil kafesi |
Yerli Üretim Pilli Tavuk Kafesi Ekipmanları 3-9 katlı 650x625x500mm Ebat SONCAP
| anahtar kelimeler: | Akü kafes sistemi, yerli üretim akü kafesi |
|---|---|
| Hücre boyutu: | 650x625x500mm |
| modeli: | H Çerçeve/Tip Katmanlı Tavuk Kafesi |
Boost Your Poultry Farm's Efficiency with Automatic Manure Cleaning Battery Chicken Cages
| Renk: | Gümüş beyaz |
|---|---|
| Boyut: | 650mmx1250mm |
| Malzeme: | sıcak daldırma galvanizli çelik |
Kanatlı Tavuk Çiftliği Pil Tavuk Kafesi Ekipmanları 96 Kuş / Set
| Ürün adı: | Katman tavuk kafesi |
|---|---|
| Renk: | Gümüş rengi |
| Malzeme: | Sıcak/soğuk galvanizli çelik hasır |
10000 Katmanlı Tavuk Kafesi Kullanılmış Pil Tavuk Kafesi
| Ürün adı: | Katman tavuk kafesi |
|---|---|
| Renk: | Gümüş rengi |
| Malzeme: | Sıcak/soğuk galvanizli çelik hasır |
Yumurta Toplama Sistemli Tam Otomatik Sıcak Galvaniz Pilli Tavuk Kafesi
| Ürün adı: | Katman tavuk kafesi |
|---|---|
| renk: | Gümüş |
| Malzeme: | Sıcak/soğuk galvanizli çelik hasır |
65*62.5 Cm H Tipi Pilli Tavuk Kafesi Büyük Boy
| Ürün adı: | Katman tavuk kafesi |
|---|---|
| renk: | Gümüş |
| Malzeme: | Sıcak/soğuk galvanizli çelik hasır |

