Tüm ürünler
-
Sayın Ömer CibrilSilver Star ile 2011 yılından beri işbirliği içerisindeyiz, ilk tavuk çiftliği yumurtlama kafes siparişimiz de şu ana kadar çok güçlü. Kaliteli ve dayanıklı kafesler, çok memnunum. -
Bay BryanSiver Star pilli tavuk kafesi sipariş etmeye değer: Geçen yıl ilk kez sıcak daldırma galvanizli tavuk kafesi konusunda işbirliği yaptık. Aldığımda kanatlı kafesine gerçekten şaşırdım. Dahası, Siver Star bize daha fazla hasta kurulum kılavuzu verdi. Şimdi çiftliğim çok iyi çalışıyor, yakında ikinci evim için hazırlanacağım. -
Sayın Halim SatriaFuar standında buluşmak bizim için unutulmaz, Silver Star yöneticisi Joise Hanım ile konuştuk ve otomatik tavuk kafesli yeni tavuk çiftliklerim için ilk işimize başladık. Bayan Joise, kurulumu benim için yönlendirmesi için mühendisi gönderdi, kullanımı kolay, müteşekkirim.
anahtar kelimeler [ battery chicken cage ] eşleşme 1127 Ürünler.
Bir Çerçeve Sıcak Dondurulmuş Katman Pil Tavuk Kafes 4 Katman / Hücre
| Ürün Adı: | katmanlı tavuk kafesi |
|---|---|
| Renk: | Gümüş |
| Malzeme: | Sıcak/soğuk galvanizli çelik hasır |
A Çerçeve Sıcak Daldırma Katmanlı Pil Tavuk Kafesi 4 Katmanlı / Hücre
| Ürün adı: | Katman tavuk kafesi |
|---|---|
| Renk: | Gümüş rengi |
| Malzeme: | Sıcak/soğuk galvanizli çelik hasır |
Kümes Hayvancılığı Pil Tavuk Kafesleri Sistemi H Tipi Otomatik Yumurtlayan Tavuklar Yumurta 8 Katlı
| Ürün adı: | H Tipi Otomatik Pilli Yumurtlayan Tavuklar Yumurta Tavuk Kafesleri Sistemi |
|---|---|
| Malzeme: | Q235A Sıcak / Soğuk Daldırma Galvanizli Çelik Hasır |
| Tip: | H Tipi Katmanlı Tavuk Kafesi |
Katmanlı Pil Tavuk Kafesi Sistemi Otomatik Yumurtlayan Tavuk Yumurtası H Tipi Q235A 6 Katlı
| Ürün adı: | Otomatik Yumurtlayan Tavuk Yumurtacı Pil H Tipi Tavuk Kafes Sistemi |
|---|---|
| Malzeme: | Q235A Sıcak / Soğuk Daldırma Galvanizli Çelik Hasır |
| Tip: | H Tipi Katmanlı Tavuk Kafesi |
Sıcak Daldırma Pil Tavuk Kafesleri Kümes Galvanizli Çelik H Tipi Yumurta Katmanı 384 Kuş / Set
| Ürün adı: | Tam Otomatik H Tipi Pil Yumurtacı Tavuk Kafesleri Kümes |
|---|---|
| Malzeme: | Q235A Sıcak / Soğuk Daldırma Galvanizli Çelik Hasır |
| Tip: | H Tipi Katmanlı Tavuk Kafesi |
Özel Q235 Çok katmanlı pil Tavuk Kafesine Tavuk Kulübesine Tavuk Ekipmanı
| Kurulu Kapasite: | 144/192/240/288 katmanlar |
|---|---|
| Hücre kapasitesi: | 6 katman |
| Aksesuarlar: | su borusu, bacak desteği, meme tiryakisi |
Özel Çok Katmanlı Pil Tavuk Kafesi Tavuk Kümesi Tavuk Ekipmanları
| Kapasiteyi Ayarla: | 144/192/240/288 katman |
|---|---|
| HÜCRE Kapasitesi: | 6 katman |
| Aksesuarlar: | su borusu, bacak desteği, meme tiryakisi |
Otomatik Sistemli 3-9 Kat Çiftlik Pilli Tavuk Kafesi
| Uygulama: | Izgara tavuk |
|---|---|
| Tip: | 3-9 kat |
| Avantaj: | düşük kırık oranı |
3-9 Katlı Çiftlik Batarya Avtomatik Sistem Yüksek yoğunluklu Tavuk Kafesleri
| Uygulama: | Izgara tavuk |
|---|---|
| Türü: | 3-9 kat. |
| Avantaj: | düşük kırılmış oran |
Otomatik sistemli 3-9 katlı çiftlik pilli tavuk kafesleri
| Uygulama: | Izgara tavuk |
|---|---|
| Türü: | 3-9 kat. |
| Avantaj: | düşük kırılmış oran |

