Tüm ürünler
-
Sayın Ömer CibrilSilver Star ile 2011 yılından beri işbirliği içerisindeyiz, ilk tavuk çiftliği yumurtlama kafes siparişimiz de şu ana kadar çok güçlü. Kaliteli ve dayanıklı kafesler, çok memnunum. -
Bay BryanSiver Star pilli tavuk kafesi sipariş etmeye değer: Geçen yıl ilk kez sıcak daldırma galvanizli tavuk kafesi konusunda işbirliği yaptık. Aldığımda kanatlı kafesine gerçekten şaşırdım. Dahası, Siver Star bize daha fazla hasta kurulum kılavuzu verdi. Şimdi çiftliğim çok iyi çalışıyor, yakında ikinci evim için hazırlanacağım. -
Sayın Halim SatriaFuar standında buluşmak bizim için unutulmaz, Silver Star yöneticisi Joise Hanım ile konuştuk ve otomatik tavuk kafesli yeni tavuk çiftliklerim için ilk işimize başladık. Bayan Joise, kurulumu benim için yönlendirmesi için mühendisi gönderdi, kullanımı kolay, müteşekkirim.
anahtar kelimeler [ battery chicken cage ] eşleşme 1130 Ürünler.
Broiler 17 Civciv / Hücre için Sıcak Galvanizli Pil Tavuk Kafesi
| Ürün adı: | Broiler tavuk kafesi |
|---|---|
| Renk: | Gümüş rengi |
| Malzeme: | Sıcak galvanizli çelik hasır |
Tavuklar Katmanlı Pil Tavuk Kafesleri Sistem H Tipi Galvanizli 384 Kuş / Set
| Ürün adı: | H Tipi Piliç Tavuk Kafes Sistemi Tasarım Katmanlı Tavuk Kafesleri |
|---|---|
| Malzeme: | Q235A Sıcak / Soğuk Daldırma Galvanizli Çelik Hasır |
| Tip: | H Tipi Katmanlı Tavuk Kafesi |
A Tipi Katman Pil Tavuk Kafesleri Otomatik Kanatlı Çinko Kaplama 275g / M2
| Ürün adı: | A Tipi Pil Katmanlı Tavuk Kafesleri Otomatik Yumurta Tavukçuluk Ekipmanları Sistemi |
|---|---|
| Malzeme: | Q235A Sıcak / Soğuk Daldırma Galvanizli Çelik Hasır |
| Tip: | A Tipi Katmanlı Tavuk Kafesi |
Sıcak Galvanize Pil Tavuk Kafesleri Broiler için 17 tavuk / hücre
| Ürün Adı: | Etlik Piliç Kafesi |
|---|---|
| Renk: | Gümüş |
| Malzeme: | Sıcak galvanizli çelik tel ağı |
Hayvancılık Kümesi Pilli Tavuk Kafesi H Tipi 6 Katlı
| Kapasiteyi Ayarla: | 144/192/240/288 katman |
|---|---|
| HÜCRE Kapasitesi: | 6 katman |
| Aksesuarlar: | su borusu, bacak desteği, meme tiryakisi |
Yumurta üretimini optimize etmek ve ticari çiftliklerde kümes hayvanlarının sağlığını artırmak için tasarlanmış ağır pilli tavuk kafesleri
| Boyut: | 650x1250X440mm/ 1000x1250x400mm |
|---|---|
| Alan/kuş: | 450cm2 |
| Ömür: | 25 yıldan fazla |
10000 Yumurta Katmanı Pil Tavuk Kafesi Ekipmanları Q235 Çelik Malzeme SONCAP Listelenmiştir
| diğer adı: | 10000 katmanlı kafes, pil kafes sistemi |
|---|---|
| Katlar/Katlar: | A type: 3/4 floors; A tipi: 3/4 kat; H type: 3-9 tiers H tipi: 3-9 kat |
| modeli: | A type battery cage; A tipi pil kafesi; h type battery cage h tipi pil kafes |
50000 Birds 5tiers Pil Tavuk Kafesi Ekipmanları Yumurtlayan Tavuklar ISO9001 Onayı Kullanıyor
| anahtar kelimeler: | 50000 pil kafesi fiyatı, yumurta kafesi fiyatı, 50000 tavuk kafesi |
|---|---|
| Seviyeler/Katmanlar: | A type: 3, 4 tiers; A tipi: 3, 4 katman; H type:3-10 tiers H tipi: 3-10 kat< |
| Tip: | A tipi katman kafesi, H tipi katman kafesi |
Galvanizli Çelik Tavuk Bataryası Tavuk Kafesleri 3 Kat Yumurta Katmanı Kafes A4L-160
| Renk: | gümüş beyaz |
|---|---|
| Yuva Sayısı: | 3-4 |
| Otomatik besleme sistemi: | - Evet. |
3-10 Katlı Yumurta Tavukları İçin HDG H Tipi Pilli Tavuk Kafesi
| Ürün adı: | kanatlı yetiştirme ekipmanları, pil kafesleri yumurtlayan tavuklar, tavuk yumurtası kafesi |
|---|---|
| Seviyeler/Katmanlar: | 3, 4, 5, 6, 8, 9, 10 Katman |
| Tip: | h tipi tavuk yumurtlama kafesi |

