Tüm ürünler
-
Sayın Ömer CibrilSilver Star ile 2011 yılından beri işbirliği içerisindeyiz, ilk tavuk çiftliği yumurtlama kafes siparişimiz de şu ana kadar çok güçlü. Kaliteli ve dayanıklı kafesler, çok memnunum. -
Bay BryanSiver Star pilli tavuk kafesi sipariş etmeye değer: Geçen yıl ilk kez sıcak daldırma galvanizli tavuk kafesi konusunda işbirliği yaptık. Aldığımda kanatlı kafesine gerçekten şaşırdım. Dahası, Siver Star bize daha fazla hasta kurulum kılavuzu verdi. Şimdi çiftliğim çok iyi çalışıyor, yakında ikinci evim için hazırlanacağım. -
Sayın Halim SatriaFuar standında buluşmak bizim için unutulmaz, Silver Star yöneticisi Joise Hanım ile konuştuk ve otomatik tavuk kafesli yeni tavuk çiftliklerim için ilk işimize başladık. Bayan Joise, kurulumu benim için yönlendirmesi için mühendisi gönderdi, kullanımı kolay, müteşekkirim.
anahtar kelimeler [ battery chicken cage ] eşleşme 1127 Ürünler.
Otomatik sistemli 3-9 katlı çiftlik pilli tavuk kafesleri
| Uygulama: | Izgara tavuk |
|---|---|
| Türü: | 3-9 kat. |
| Avantaj: | düşük kırılmış oran |
Tam otomatik çevre kontrolü sistemi pil tavuk kafesleri 25 yıldan fazla ömür süresi modern tavuk yetiştirme ihtiyaçları için optimize edilmiş
| Aşama: | 3-8 katman |
|---|---|
| Tasarım: | Ücretsiz |
| Boyut: | 650x1250X440mm/ 1000x1250x400mm |
Tamamen Otomatik Çevresel Kontrollü Sistemli Pil Tavuk Kafesleri, 25 Yılı Aşkın Ömürlü Kümes Hayvancılığı Çözümü
| Equipment Configuration: | Fully Automatic Environmental Controlled System |
|---|---|
| Life span : | More Than 25 Years |
| Area/Bird: | 450cm2 |
Kapasite 72-108 Tavuklar Pil Tavuk Kafesleri Tam Otomatik Çevre Kontrolü Sistemi Kuş Alanı 450cm2 Tavuk yetiştirme için
| Material: | Hot Dipped Galvanized |
|---|---|
| Area/Bird: | 450cm2 |
| Life span : | More Than 25 Years |
6 Kat Aküli Tavuk Kafesleri Uzun Süren Malzemeler 25 Yıllıktan Fazla Yaşam Süresi Yoğun Tavuk Evleri için Uygun
| Life span : | More Than 25 Years |
|---|---|
| Capacity: | 72-108 Chickens |
| Size: | 650x1250X440mm/ 1000x1250x400mm |
SGS 90-384 Kuş Pilli Tavuk Kafesi Sistemi 1950x2300x1500mm Ebat
| diğer adı: | Katmanlar için pil kafesi, yumurta tavukları için pil kafesi |
|---|---|
| Tip: | H Tipi ve A Tipi |
| Malzeme: | q235 köprü çeliği |
Galvanizli Tel A Tipi 120 Kuş Kanatlı Pil Tavuk Kafesi Katmanlar İçin
| Ürün adı: | Tavuk Katman Tavuk Pil Kafesi |
|---|---|
| Kafes Tipi: | A Tipi tavuk yumurtası kafesi |
| Malzeme: | Galvanizli Tel, Q235 |
450cm2/Kuş Q235 Çelik Katman Pil Tavuk Kafesi 150kgs Ağırlık
| Ürün Anahtar Kelimeleri: | pil kafes sistemi, pil tabakası tavuk kafesi, pil kafesi yumurta tavukları ekipmanları |
|---|---|
| Malzeme: | Q235 ulusal köprü çeliği |
| Boyut: | 1800X600X410mm/650X625X500mm |
Poultry Farm Q235 3 - 4Tier Pil Tavuk Kafesi Broiler Yetiştiriciliği Kullanımı
| diğer adı: | Pil piliç kafesi, piliç tavuk kafesi |
|---|---|
| modeli: | Q235 düşük karbonlu çelik tel |
| yüzey işlemi: | Sıcak Daldırma Galvaniz |
Kümes Broiler Aküsü Tavuk Kafesi Otomatik Tavuk Çiftliği H Tipi 3 Katlı 4 Katlı
| Ürün adı: | H tipi 3 Katlı 4 Katlı Etlik Piliç Piliç Kafesi |
|---|---|
| Malzeme: | Q235A Sıcak Daldırma Galvanizli |
| Tip: | H Tipi Etlik Piliç Kafesi |

