Tüm ürünler
-
Sayın Ömer CibrilSilver Star ile 2011 yılından beri işbirliği içerisindeyiz, ilk tavuk çiftliği yumurtlama kafes siparişimiz de şu ana kadar çok güçlü. Kaliteli ve dayanıklı kafesler, çok memnunum. -
Bay BryanSiver Star pilli tavuk kafesi sipariş etmeye değer: Geçen yıl ilk kez sıcak daldırma galvanizli tavuk kafesi konusunda işbirliği yaptık. Aldığımda kanatlı kafesine gerçekten şaşırdım. Dahası, Siver Star bize daha fazla hasta kurulum kılavuzu verdi. Şimdi çiftliğim çok iyi çalışıyor, yakında ikinci evim için hazırlanacağım. -
Sayın Halim SatriaFuar standında buluşmak bizim için unutulmaz, Silver Star yöneticisi Joise Hanım ile konuştuk ve otomatik tavuk kafesli yeni tavuk çiftliklerim için ilk işimize başladık. Bayan Joise, kurulumu benim için yönlendirmesi için mühendisi gönderdi, kullanımı kolay, müteşekkirim.
anahtar kelimeler [ poultry environmental control system ] eşleşme 317 Ürünler.
Kenya Çiftlikleri için H Tipi Otomatik Kanatlı Tavuk Katman Kafesi
| Ürün adı: | H Tipi Otomatik Kanatlı Tavuk Yumurta Kafesi |
|---|---|
| Material: | Q235A Hot /Cold Dipped Galvanized Steel Wire Mesh |
| Tip: | A Tipi Yumurta Tavuğu Kafesi |
Otomatik Tavuk Piliçleri Kafes Sistemi 4 Katlı 5 Katlı H Tipi Tavuk Çiftliği Kulübesi
| Ürün adı: | 4 Katlı 5 Katlı H Tipi Modern Tasarım Kanatlı Çiftliği Otomatik Tavuk Piliçleri Kafes Sistemi |
|---|---|
| Malzeme: | Q235A Sıcak / Soğuk Daldırma Galvanizli Çelik Hasır |
| Tip: | H Tipi Etlik Piliç Kafesi |
H Tipi Tavuk Katmanlı Pil Kafesi Kanatlı Çiftliği Ekipmanları Otomatik 10 Katlı
| Ürün adı: | Tavuk Çiftliği Ekipmanları Otomatik Tavuk Katmanlı Pil Kafesi |
|---|---|
| Malzeme: | Q235A Sıcak Daldırma Galvanizli Çelik Hasır |
| Tip: | H Tipi Katmanlı Tavuk Kafesi |
Layer Chicken Cage The Optimal Solution for Modern and Profitable Poultry Farming
| Kullanım: | Kümes Hayvancılığı |
|---|---|
| Tip: | katman tavuk kafesi |
| Kurulum: | Kurulumu kolay |
Kümes Hayvanları Çiftliği Çelik Yapı Tavuk Kümesi Isı Koruma
| Yerel Hizmet Konumu: | Güney Afrika |
|---|---|
| Uygulama Konumu: | Tavuk Çiftliği Tavuk Besleme yumurtlama tavuk kümesi |
| İsim: | Tavuk Besleyici yumurtlama tavuk kümesi |
Tavuk Çiftliği Pil Katmanı Otomatik Tavuk Kafesi 4 Katlı 5000 Kuş Yumurtlama
| Ürün adı: | 4 Katlı 5000 Kuş Yumurtlayan Tavuk Çiftliği Pil Katmanlı Otomatik Tavuk Kafesi |
|---|---|
| Malzeme: | Q235A Sıcak Daldırma Galvanizli Çelik Hasır |
| Tip: | H Tipi Katmanlı Tavuk Kafesi |
Batarya Tavuk Kafesleri Tam Otomatik Çevre Kontrolü Sistemi Tavuk yetiştirme için uygundur
| Malzeme: | sıcak daldırma galvanizli |
|---|---|
| Aşama: | 3-8 katman |
| Ekipman Yapılandırması: | Tam Otomatik Çevre Kontrollü Sistem |
Yarka Yetiştirme Q235 Modern Tavuk Kafesi, SONCAP 90days Kümes Hayvanları Yetiştirme Ekipmanı
| anahtar kelimeler: | katman civciv yarka yetiştirme kafesi |
|---|---|
| Çerçeve tipi: | H, Bir çerçeve |
| Kafes malzemesi: | q235, deformasyon yok |
H440mm Gübre Temizleme Q235 Çelik Bebek Civciv Kafesi Kümes Hayvanları İçin 17birds
| anahtar kelimeler: | yumurtacı civciv kuluçka kafesi |
|---|---|
| Kafes malzemesi: | q235 çelik, dayanıklı |
| Besleyici: | pvc, sıcak daldırma galvanizli çelik, besleyici ayar plakası |
1.2mm Kanatlı Gübresi Tahliye Sistemi
| Ürün adı: | Mekanik Tavuk Gübresi Tahliye Sistemi, Otomatik Tavuk Çiftliği Temizleme Makinesi |
|---|---|
| Gübre Kaldırma Tipi: | Bant temizleme, sıyırıcı temizleme sistemi |
| Mekanik Özellik: | gürültüsüz |

