Tüm ürünler
-
Sayın Ömer CibrilSilver Star ile 2011 yılından beri işbirliği içerisindeyiz, ilk tavuk çiftliği yumurtlama kafes siparişimiz de şu ana kadar çok güçlü. Kaliteli ve dayanıklı kafesler, çok memnunum. -
Bay BryanSiver Star pilli tavuk kafesi sipariş etmeye değer: Geçen yıl ilk kez sıcak daldırma galvanizli tavuk kafesi konusunda işbirliği yaptık. Aldığımda kanatlı kafesine gerçekten şaşırdım. Dahası, Siver Star bize daha fazla hasta kurulum kılavuzu verdi. Şimdi çiftliğim çok iyi çalışıyor, yakında ikinci evim için hazırlanacağım. -
Sayın Halim SatriaFuar standında buluşmak bizim için unutulmaz, Silver Star yöneticisi Joise Hanım ile konuştuk ve otomatik tavuk kafesli yeni tavuk çiftliklerim için ilk işimize başladık. Bayan Joise, kurulumu benim için yönlendirmesi için mühendisi gönderdi, kullanımı kolay, müteşekkirim.
anahtar kelimeler [ poultry environmental control system ] eşleşme 317 Ürünler.
SGS 380V 50Hz Bantlı Konveyörlü Otomatik Kanatlı Gübresi Tahliye Sistemi
| Ürün adı: | Bantlı Konveyörlü Otomatik Dışkı Temiz Kanatlı Gübresi Temizleme Sistemi |
|---|---|
| Makine Malzemesi: | Çinko-Alüminyum Levha, Sıcak Daldırma Glavanize Sac |
| Sürüş Motoru: | 1.5KW, 380V, 3Phase, 50Hz veya özelleştirilebilir |
Pil Kafesi için 1.75m 1.5kw HDG Kanatlı Gübresi Temizleme Sistemi
| anahtar kelimeler: | Kümes Hayvanları Çiftliği Gübre Temizleme Ekipmanları Gübre Kaldırma Sistemi |
|---|---|
| Gübre Temizleme Tipi: | Bant veya sıyırıcı gübre toplayıcı |
| Malzeme: | Sıcak galvanizli veya paslanmaz çelik, çinko-alüminyum |
1.4m 1.75m Otomatik Kanatlı Gübre Bant Sistemi H Tavuk Kafesi Kullanımı
| anahtar kelimeler: | Kanatlı Gübre Bant Sistemi |
|---|---|
| Gübre Temizleme Tipi: | Bant veya sıyırıcı gübre toplayıcı |
| Malzeme: | Sıcak galvanizli veya paslanmaz çelik, çinko-alüminyum |
Tavuk çiftliği için sıcak galvanizli otomatik yumurta katmanlı tavuk
| Ürün Adı: | Tam otomatik kanatlı yumurta ve tavuk kafesi |
|---|---|
| Kafes tel malzemesi: | Q235 köprü çeliği, 3-6 mm kalınlığında |
| Tel Örgü Yüzeyi: | Sıcak veya soğuk galvanizleme |
Tavukçulukta 10000 Katmanlı Yumurta Pil Tavuk Kafesi
| Ürün adı: | pil tavuk kafesi |
|---|---|
| Renk: | Gümüş |
| Malzeme: | Sıcak/soğuk galvanizli çelik hasır |
Sıcak Galvanizli Tavuk yetiştirme Batarya Kafes Sistemi Tavuk Kuşları için
| Adı: | Tavuk besleyici kafesleri |
|---|---|
| Ürün Adı: | Katmanlar için kafesler |
| Uygulama: | Katmanlar için Kanatlı Tarla kafesleri |
90 Tavuklar Tavuk çiftliği Ev Katman Batarya Kafes Tavuk yumurtlamak için
| Adı: | Tavuk besleyici kafesleri |
|---|---|
| Ürün Adı: | Katmanlar için kafesler |
| Uygulama: | Katmanlar için Kanatlı Tarla kafesleri |
Hayvancılık için 2-3 sıra Kanatlı Gübresi Temizleme Sistemi SONCAP Listelenmiştir
| Ürün adı: | Mekanik Gübre Temizleme Makinesi Otomatik Hayvancılık Kümes Hayvanları Ekipmanları |
|---|---|
| Çöp Temizleme Yolu: | Sıyırıcı gübre temizleme, bantlı gübre temizleme |
| Pazarlama Türü: | Yeni Ürün 2021 |
ISO9001 Kümes Hayvanları İçme Sistemi, 360 derecelik Otomatik Tavuk Nipel İçici
| Ürün adı: | Tam Otomatik Tavuk Kafesi Yumurtacı Kanatlı İçme Sistemi |
|---|---|
| Kafes Tipi: | A veya H tipi tavuk kafesi yumurta katmanları |
| Su Tüpü Malzemesi: | plastik mühendisliği |
Kümes Hayvanları Tarla Tavuk Yetiştirme Ekipmanları 90 Kuş H Tipi Katman Kafesi
| Aksesuarlar: | besleyici, katmanlı tavuk kafesi, tel örgü, meme tiryakisi |
|---|---|
| Kapasiteyi Ayarla: | 144/192/240/288 katman |
| Hücre boyutu: | 450*600*410mm |

