Tüm ürünler
-
Sayın Ömer CibrilSilver Star ile 2011 yılından beri işbirliği içerisindeyiz, ilk tavuk çiftliği yumurtlama kafes siparişimiz de şu ana kadar çok güçlü. Kaliteli ve dayanıklı kafesler, çok memnunum. -
Bay BryanSiver Star pilli tavuk kafesi sipariş etmeye değer: Geçen yıl ilk kez sıcak daldırma galvanizli tavuk kafesi konusunda işbirliği yaptık. Aldığımda kanatlı kafesine gerçekten şaşırdım. Dahası, Siver Star bize daha fazla hasta kurulum kılavuzu verdi. Şimdi çiftliğim çok iyi çalışıyor, yakında ikinci evim için hazırlanacağım. -
Sayın Halim SatriaFuar standında buluşmak bizim için unutulmaz, Silver Star yöneticisi Joise Hanım ile konuştuk ve otomatik tavuk kafesli yeni tavuk çiftliklerim için ilk işimize başladık. Bayan Joise, kurulumu benim için yönlendirmesi için mühendisi gönderdi, kullanımı kolay, müteşekkirim.
anahtar kelimeler [ poultry environmental control system ] eşleşme 317 Ürünler.
Kanatlı Civciv Yetiştirme Kafesi, Pil 4 / 3 Katmanlı Tavuk Kafesi
| diğer adı: | tavuk çiftliği pil bebek civciv kafesi, günlük tavuk kafesi |
|---|---|
| Katmanlar: | 3 veya 4 katlı kuluçka kafesi |
| Malzeme: | q235 düşük karbonlu çelik |
Otomatik Kanatlı Besleme Sistemi Tavuk Kafesi Besleyici
| İsim: | Broiler için tavuk besleyici kafesleri |
|---|---|
| Ürün adı: | Broiler için kafesler |
| Başvuru: | Broiler için Kümes Hayvanları Tarlası kafesleri |
Katmanlı Tavuk Yetiştiriciliği Kümes Hayvanları Ekipman Üreticileri Pil Tavuk Kafesleri
| Ürün adı: | Pil Tavuk Kafesi |
|---|---|
| Başvuru: | Katmanlar için Kanatlı Tarla kafesleri |
| Malzeme: | Q235A Sıcak / Soğuk Daldırma Galvanizli Çelik Hasır |
Tavuk çiftliği Batarya Yumurta katmanı Tavuk kafesleri Otomatik A tipi H tipi Tavuk yetiştirme tavuk kafesleri
| Ürün Adı: | Tam otomatik tavuk yumurtası ve broiler tavuk kafesleri |
|---|---|
| Kafes tel malzemesi: | Q235 köprü çeliği, 3-6 mm kalınlığında |
| Tel Örgü Yüzeyi: | Sıcak veya soğuk galvanizleme |
Et Tavuk için Galvanizli Broiler Pil Tavuk Kafesi Tavuk Çiftliği Ekipmanları
| Ürün adı: | Et Tavuk için Galvanizli Broiler Pil Tavuk Kafesi Tavuk Çiftliği Ekipmanları |
|---|---|
| Kafes Tipi: | H çerçeveli broiler kafesi |
| Hasır Yüzey: | Sıcak Galvanizli Etlik Kafes |
Sıcak Galvanize 3/4/5 Katman Tavuk Katmanı / Tavuk Çiftliği için Broiler Kafes
| Ürün Adı: | Tam otomatik kanatlı yumurta ve tavuk kafesi |
|---|---|
| Kafes tel malzemesi: | Q235 köprü çeliği, 3-6 mm kalınlığında |
| Tel Örgü Yüzeyi: | Sıcak veya soğuk galvanizleme |
H Tipi Katmanlı Tavuk Kafesleri Otomatik Tavuk Ekipmanı Katmanlı Tavuklar için Pil Kafesleri
| Ürün Adı: | Tam otomatik kanatlı yumurta ve tavuk kafesi |
|---|---|
| Kafes tel malzemesi: | Q235 köprü çeliği, 3-6 mm kalınlığında |
| Tel Örgü Yüzeyi: | Sıcak veya soğuk galvanizleme |
Kanatlı SGS Belgeli Galvanizli 380V 120/150 Broiler Tavuk Kafesi
| Ürün adı: | Satılık Tavukçuluk Evi Tasarımı için Otomatik Galvanizli Pil Broiler Tavuk Kafesi |
|---|---|
| Tip: | h tipi/çerçeveli broiler tavuk kafesi |
| kafes boyutu: | 1000x1000x440, 1500x1000x440, 890x1250x440mm |
Katmanlar Kümes Hayvancılığı Bataryası Tavuk Kafesi H Tipi 4 Katlı 6 Katlı
| Durum: | Yeni |
|---|---|
| Malzeme: | Q235A Sıcak Daldırma Galvanizli |
| Tip: | H tipi tavuk kafesi |
H Tipi Otomatik Kümes Pil Kafesleri Yumurta Katmanlı Tavuk Çiftliği Yumurtlayan Tavuklar 5 Katlı
| Ürün adı: | H Tipi Otomatik Yumurtacı Tavuk Çiftliği Yumurta Tavukları Kümes Akü Kafesleri |
|---|---|
| Malzeme: | Q235A Sıcak / Soğuk Daldırma Galvanizli Çelik Hasır |
| Tip: | H Tipi Katmanlı Tavuk Kafesi |

