Tüm ürünler
-
Sayın Ömer CibrilSilver Star ile 2011 yılından beri işbirliği içerisindeyiz, ilk tavuk çiftliği yumurtlama kafes siparişimiz de şu ana kadar çok güçlü. Kaliteli ve dayanıklı kafesler, çok memnunum. -
Bay BryanSiver Star pilli tavuk kafesi sipariş etmeye değer: Geçen yıl ilk kez sıcak daldırma galvanizli tavuk kafesi konusunda işbirliği yaptık. Aldığımda kanatlı kafesine gerçekten şaşırdım. Dahası, Siver Star bize daha fazla hasta kurulum kılavuzu verdi. Şimdi çiftliğim çok iyi çalışıyor, yakında ikinci evim için hazırlanacağım. -
Sayın Halim SatriaFuar standında buluşmak bizim için unutulmaz, Silver Star yöneticisi Joise Hanım ile konuştuk ve otomatik tavuk kafesli yeni tavuk çiftliklerim için ilk işimize başladık. Bayan Joise, kurulumu benim için yönlendirmesi için mühendisi gönderdi, kullanımı kolay, müteşekkirim.
anahtar kelimeler [ poultry environmental control system ] eşleşme 317 Ürünler.
Kümes Hayvancılığı Tavuk Yumurtacı Kafesleri Tam Otomatik Pil Sistemi H Tipi Yumurta
| Ürün adı: | H Tipi Yumurta Piliç Yumurtacı Kafesleri |
|---|---|
| Malzeme: | Q235A Sıcak Daldırma Galvanizli Çelik Tel |
| Tip: | H Tipi Katmanlı Tavuk Kafesi |
H Tipi 3 katmanlı / 4 katmanlı Sıcak Dip Galvanize Otomatik Katmanlı Tavuk Çiftliği Ekipmanlarındaki Tavuk Kafesleri
| Ürün Adı: | Tam otomatik kanatlı yumurta ve tavuk kafesi |
|---|---|
| Kafes tel malzemesi: | Q235 köprü çeliği, 3-6 mm kalınlığında |
| Tel Örgü Yüzeyi: | Sıcak veya soğuk galvanizleme |
HDG Q235 Katmanlı Tavuk Kümesi, 160 Kuş Tavuk Tavuk Piliç Kafesi
| diğer adı: | 160 kuş tavuk katmanı pil kafesi, tavuk kümesi |
|---|---|
| Tip: | H Tipi & A Tipi tavuk kümesi kafesi |
| Malzeme: | Q235 ulusal köprü çeliği |
Galvanizli Tavuk Etlik Kafesi Lamine Çok Katlı Prefabrik
| İsim: | Broiler için tavuk besleyici kafesleri |
|---|---|
| Ürün adı: | Broiler için kafesler |
| Başvuru: | Broiler için Kümes Hayvanları Tarlası kafesleri |
Tam Otomatik Broiler Tavuk Kümes Kafesi Çiftlik Ekipmanları H Tipi Hayvan
| Ürün adı: | H Tipi Etlik Piliç Hayvan Kümes Kafesi |
|---|---|
| Malzeme: | Q235A Sıcak / Soğuk Daldırma Galvanizli Çelik Hasır |
| Renk: | gümüş beyaz |
4 Katlı Pil Kümes Katmanlı Tavuk Kafesi Q235A H Çerçeve Stili Tam Otomatik
| Ürün adı: | 4 Katlı H Çerçeve Stili Tam Otomatik Pil Kümes Tavuk Kafesi |
|---|---|
| Malzeme: | Q235A Sıcak Daldırma Galvanizli Çelik Hasır |
| Tip: | H Tipi Katmanlı Tavuk Kafesi |
Tavuk çiftliği evinde tavukları yumurtlamak için elektrikli kafesler. Sıcak galvanizli çelikten yapılmış.
| Adı: | Tavuk besleyici kafesleri |
|---|---|
| Ürün Adı: | Katmanlar için kafesler |
| Uygulama: | Katmanlar için Kanatlı Tarla kafesleri |
Katmanlı Tavuk Kümesi: Kümes Hayvanı Çiftliğinizde Yumurtacı Tavuk Yetiştirmek İçin Mükemmel Çözüm
| Kullanım: | Kümes Hayvancılığı |
|---|---|
| Renk: | Gümüş |
| Tip: | bir tür |
Piliç Otomatik Besleme YXB4H120 için 90birds/Set 1.5m3 Kanatlı Pil Kafes Sistemi
| İsim: | otomatik besleme sistemi ile broiler çiftlik ekipmanları pil tavuk kafesi |
|---|---|
| boyut: | 1500mmx1000mmx440mm |
| Uygulama: | kanatlı broiler alanı, ticari tavuk çiftliği |
Üreticiler Pil Yumurta Katmanı Tavuk Çiftliği Kümes Hayvanları Yumurtlayan Tavuk Kafesleri
| Ürün adı: | Üreticiler Pil Yumurta Katmanı Tavuk Çiftliği Kümes Hayvanları Yumurtlayan Tavuk Kafesleri |
|---|---|
| Malzeme: | Sıcak Galvanizli veya Soğuk Galvanizli |
| Tip: | A Tipi Katmanlı Tavuk Kafesi |

