Tüm ürünler
-
Sayın Ömer CibrilSilver Star ile 2011 yılından beri işbirliği içerisindeyiz, ilk tavuk çiftliği yumurtlama kafes siparişimiz de şu ana kadar çok güçlü. Kaliteli ve dayanıklı kafesler, çok memnunum. -
Bay BryanSiver Star pilli tavuk kafesi sipariş etmeye değer: Geçen yıl ilk kez sıcak daldırma galvanizli tavuk kafesi konusunda işbirliği yaptık. Aldığımda kanatlı kafesine gerçekten şaşırdım. Dahası, Siver Star bize daha fazla hasta kurulum kılavuzu verdi. Şimdi çiftliğim çok iyi çalışıyor, yakında ikinci evim için hazırlanacağım. -
Sayın Halim SatriaFuar standında buluşmak bizim için unutulmaz, Silver Star yöneticisi Joise Hanım ile konuştuk ve otomatik tavuk kafesli yeni tavuk çiftliklerim için ilk işimize başladık. Bayan Joise, kurulumu benim için yönlendirmesi için mühendisi gönderdi, kullanımı kolay, müteşekkirim.
anahtar kelimeler [ poultry environmental control system ] eşleşme 317 Ürünler.
3-6mm Tel Pilli Broiler Ekipmanları SGS H Tipi Tavuk Çiftliği Kafesi
| anahtar kelimeler: | h tipi broiler tabakası pil tavuk ekipmanları tavuk çiftliği kafesi |
|---|---|
| Yemlik: | galvanizli alüminyum besleyiciler, 1.0 mm kalınlık |
| Su boruları: | 25 mm kare veya yuvarlak su boruları |
3-8 Katlı Tavuk Çiftliği Otomatik Kanatlı Besleme Sistemi ve Suluk SONCAP
| diğer adı: | tavuk çiftliği yumurtlama için kümes evi besleme euipment tabakası tavuk kafesi sistemi |
|---|---|
| Kafes katmanları: | 3 ila 8 katlı tavuk kafesi |
| Kafes besleyici: | pvc, sıcak galvanizli çelik, çinko-alüminyum çelik |
Galvaniz Et Tavuk Kümes Hayvanları Çiftlik Kafesi Otomatik Broiler Kafesi 272 Kuş
| İsim: | Broiler için tavuk besleyici kafesleri |
|---|---|
| Ürün adı: | Broiler için kafesler |
| Başvuru: | Broiler için Kümes Hayvanları Tarlası kafesleri |
9 Katlı Kanatlı Pil Katmanı Tavuk Kafesi Hazne Besleme
| İsim: | Katmanlar için Tavuk Besleyici kafesleri |
|---|---|
| Ürün adı: | Katmanlar için kafesler |
| Başvuru: | Katmanlar için Kümes Hayvanları Alanı kafesleri |
Tavuk çiftliği için yüksek yoğunluklu besleme sıcak galvanizli yumurta tabakası tavuk kafesleri
| Ürün Adı: | Tam otomatik kanatlı yumurta ve tavuk kafesi |
|---|---|
| Kafes tel malzemesi: | Q235 köprü çeliği, 3-6 mm kalınlığında |
| Tel Örgü Yüzeyi: | Sıcak veya soğuk galvanizleme |
A / H Tipi Tavuk Kafesleri, HDG 54-384 Tavuk Yumurtlama Makinesi
| anahtar kelimeler: | 4 katlı tavuk yumurtlama kafesi, tavuk yumurtlama kafesi fiyatı |
|---|---|
| şekil: | Klima Tipi |
| Kuş kapasitesi: | 54-384 tavuk yumurtası kafesi |
Soncap 3-8tiers Kanatlı Pil Katmanı Tavuk Kafesi Hazne Besleme
| Ürün adı: | satılık katman kafesleri, pil tavuk çiftliği kafesi |
|---|---|
| şekil: | H veya A tipi |
| Kuş kapasitesi: | 54-384 yumurtacı kuş kafesi |
Broiler 1800x1200x410mm Ebat İçin Çok Katmanlı Otomatik Kanatlı Besleme Sistemi
| anahtar kelimeler: | Katman yetiştirme sistemi için kanatlı besleme çok katmanlı h çerçeve tavuk kafesleri |
|---|---|
| kafes boyutu: | 1800x1200x410mm, 650x1250x440mm |
| Hasır Çapı: | 3-6 mm, q235 düşük karbonlu çelik |
380V 3 Fazlı Çiftlik Katmanlı Tavuk Kafesi Kümes Hayvanları H Tipi Katmanlı Kafes
| İsim: | Katmanlar için Tavuk Besleyici kafesleri |
|---|---|
| Ürün adı: | Katmanlar için kafesler |
| Başvuru: | Katmanlar için Kümes Hayvanları Alanı kafesleri |
Tavuk Çiftliği için H Bir Günlük Et Kümes Hayvanları Broiler Kafesi
| İsim: | Katmanlar için Tavuk Besleyici kafesleri |
|---|---|
| Ürün adı: | Katmanlar için kafesler |
| Başvuru: | Katmanlar için Kümes Hayvanları Alanı kafesleri |

