Tüm ürünler
-
Sayın Ömer CibrilSilver Star ile 2011 yılından beri işbirliği içerisindeyiz, ilk tavuk çiftliği yumurtlama kafes siparişimiz de şu ana kadar çok güçlü. Kaliteli ve dayanıklı kafesler, çok memnunum. -
Bay BryanSiver Star pilli tavuk kafesi sipariş etmeye değer: Geçen yıl ilk kez sıcak daldırma galvanizli tavuk kafesi konusunda işbirliği yaptık. Aldığımda kanatlı kafesine gerçekten şaşırdım. Dahası, Siver Star bize daha fazla hasta kurulum kılavuzu verdi. Şimdi çiftliğim çok iyi çalışıyor, yakında ikinci evim için hazırlanacağım. -
Sayın Halim SatriaFuar standında buluşmak bizim için unutulmaz, Silver Star yöneticisi Joise Hanım ile konuştuk ve otomatik tavuk kafesli yeni tavuk çiftliklerim için ilk işimize başladık. Bayan Joise, kurulumu benim için yönlendirmesi için mühendisi gönderdi, kullanımı kolay, müteşekkirim.
anahtar kelimeler [ poultry environmental control system ] eşleşme 317 Ürünler.
Tamamen Otomatik Çevresel Kontrollü Sistemli Pil Tavuk Kafesleri, 25 Yılı Aşkın Ömürlü Kümes Hayvancılığı Çözümü
| Equipment Configuration: | Fully Automatic Environmental Controlled System |
|---|---|
| Life span : | More Than 25 Years |
| Area/Bird: | 450cm2 |
46000m3/H Tavuk Çiftliği Endüstriyel Havalandırma Fanı 1270mm Kümes Hayvanları Kontrollü Kulübe Sistemi
| Ürün adı: | Tavuk Çiftliği Kümes Hayvanları Çevre Kontrol Sistemi Havalandırma Fanı |
|---|---|
| boyut: | 1380x1380x450mm |
| Dia. Çap. of Blades Bıçakların: | 1270 mm |
6 Kat Aküli Tavuk Kafesleri Uzun Süren Malzemeler 25 Yıllıktan Fazla Yaşam Süresi Yoğun Tavuk Evleri için Uygun
| Life span : | More Than 25 Years |
|---|---|
| Capacity: | 72-108 Chickens |
| Size: | 650x1250X440mm/ 1000x1250x400mm |
Yumurta üretimini optimize etmek ve ticari çiftliklerde kümes hayvanlarının sağlığını artırmak için tasarlanmış ağır pilli tavuk kafesleri
| Boyut: | 650x1250X440mm/ 1000x1250x400mm |
|---|---|
| Alan/kuş: | 450cm2 |
| Ömür: | 25 yıldan fazla |
Tavuk yetiştiriciliği için dayanıklı katmanlı tavuk kafesleri, yumurta üretimini ve kuş sağlığını en üst düzeye çıkarmak için en uygun alan ve havalandırma sağlar
| Yüzey işleme: | Sıcak daldırma galvanizli |
|---|---|
| Boyut: | 650x1250x440mm |
| Katman: | 3/4/5/6/8 |
Kanatlı Kümes 180 / 240 Civciv Kafesi A Tipi Yemlikli
| anahtar kelimeler: | kanatlı evi bebek civcivler içiciler ve besleyiciler ile kuluçka kafesi |
|---|---|
| Tip: | bir tip |
| Kapasite/Set: | 180 veya 240 kuş |
Q235 Tavuk Çiftliği Kafesi
| Diğer Adı: | yumurta katmanları ve piliçler için tavuk çiftliği otomatik tavuk kümes hayvanları kafesi |
|---|---|
| Kafes Malzemesi: | Q235 ulusal köprü çeliği, bükülmez |
| Kafes Yüzeyi: | kaynak sonrası çift soğuk veya sıcak daldırma galvanizli işleme |
Yarka Kümes Hayvanları Yetiştiriciliği Ekipmanları, 3/4 Katlı Otomatik Katmanlı Kümes Hayvanları Ekipmanları
| Ürün adı: | Otomatik Katmanlı Kümes Hayvanları Yetiştiriciliği Piliç Tavuk Kafesi Ekipmanları |
|---|---|
| Kafes tel malzemesi: | q235, deforme olması kolay değil |
| Kafes Zeminleri: | 3 veya 4 katlı |
3-6mm Kablo Pil Broiler Ekipmanı SGS H Tipi Tavuk Çiftliği Kafesleri
| Anahtar kelimeler: | H tip broiler katman batarya tavuk donanımı tavuk çiftliği kafesi |
|---|---|
| Yemlik: | galvanizli alüminyum besleyici, 1,0 mm kalınlığında |
| Su boruları: | 25 mm kare veya yuvarlak su boruları |
Q235 Tavukçuluk Kafesi
| anahtar kelimeler: | tavuk çiftliği sıcak galvanizli broiler kafesi |
|---|---|
| Katmanlar/katmanlar: | 3 veya 4 kat kanatlı kafes broiler |
| Kullanmak: | tavuk, kümes hayvanları piliçleri |

