Tüm ürünler
-
Sayın Ömer CibrilSilver Star ile 2011 yılından beri işbirliği içerisindeyiz, ilk tavuk çiftliği yumurtlama kafes siparişimiz de şu ana kadar çok güçlü. Kaliteli ve dayanıklı kafesler, çok memnunum. -
Bay BryanSiver Star pilli tavuk kafesi sipariş etmeye değer: Geçen yıl ilk kez sıcak daldırma galvanizli tavuk kafesi konusunda işbirliği yaptık. Aldığımda kanatlı kafesine gerçekten şaşırdım. Dahası, Siver Star bize daha fazla hasta kurulum kılavuzu verdi. Şimdi çiftliğim çok iyi çalışıyor, yakında ikinci evim için hazırlanacağım. -
Sayın Halim SatriaFuar standında buluşmak bizim için unutulmaz, Silver Star yöneticisi Joise Hanım ile konuştuk ve otomatik tavuk kafesli yeni tavuk çiftliklerim için ilk işimize başladık. Bayan Joise, kurulumu benim için yönlendirmesi için mühendisi gönderdi, kullanımı kolay, müteşekkirim.
anahtar kelimeler [ 1 2mm poultry manure removal system ] eşleşme 191 Ürünler.
Tam Otomatik Pil Tavuk Kümes Kafesi Yumurta Katmanı Tarım Ekipmanları H Tipi
| Ürün adı: | H Tipi Tam Otomatik Piliç Tavuk Kafesi |
|---|---|
| Malzeme: | Q235A Sıcak Daldırma Galvanizli Çelik Hasır |
| Tip: | H Tipi Katmanlı Tavuk Kafesi |
Tavuk Çiftliği Katmanlı Kafes H Tipi Tam Otomatik Tavuk 6 Katlı
| Ürün Adı: | Tavuk Çiftliği Katmanlı Kafes Ucuz H Tipi Tam Otomatik Katmanlı Tavuk Kafesi |
|---|---|
| Malzeme: | Q235A Sıcak Daldırma Galvanizli Çelik Hasır |
| Türü: | H Tipi Katmanlı Tavuk Kafesi |
H Tipi Tam Otomatik Pil Tavuk Kafes Sistemi Yumurta Katmanlı Tavukçuluk Ekipmanları
| Durum: | Yeni |
|---|---|
| Ürün adı: | H Tipi Tam Otomatik Pil Tavuk Kafes Sistemi Yumurta Katmanlı Tavukçuluk Ekipmanları |
| Tip: | H Tipi Yumurta Tavuk Kafesi |
Otomatik Besleyiciler ve Suluklar ile Kanatlı Besleme Hattı Broiler Tarım Ekipmanları
| Ürün adı: | Broiler Yetiştirme Ekipmanları Kümes Hayvanları Besleme Hattı Sistemi |
|---|---|
| Malzeme: | Q235A Sıcak / Soğuk Daldırma Galvanizli Çelik Hasır |
| Tip: | H Tipi Etlik Piliç Kafesi |
Tavuk Çiftliği Pil Yumurta Tavuk Kafesi Otomatik Besleme Sistemi Galvanizli 5 Katlı
| Ürün adı: | Otomatik Yemleme Sistemi Galvanizli Pil Yumurta Kafesi Tavuk Kafesi |
|---|---|
| Malzeme: | Q235A Sıcak Daldırma Galvanizli Çelik Hasır |
| Tip: | H Tipi Katmanlı Tavuk Kafesi |
Otomatik Yumurta Katmanlı Tavuk Akü Kafesleri Çiftlik Yumurtlayan Tavuklar Kümes Hayvanları
| Ürün adı: | Otomatik Yumurta Katmanı Tavuk Çiftliği Yumurtlayan Tavuklar Kümes Akü Kafesleri |
|---|---|
| Malzeme: | Q235A Sıcak Daldırma Galvanizli Çelik Hasır |
| Tip: | H Tipi Katmanlı Tavuk Kafesi |
Otomatik Yumurta Katmanı Tavuk Çiftliği Tavuk Kafesi BAE Kümes Hayvanları Ekipmanları H Tipi
| Ürün adı: | H Tipi Otomatik Yumurtacı Tavuk Çiftliği Yumurtlayan Tavuk Kafesi |
|---|---|
| anahtar kelime: | BAE Tavuk Çiftliği Satılık Kümes Hayvanları Ekipmanları |
| Malzeme: | Q235A Sıcak Daldırma Galvanizli Çelik |
Broiler Yumurta Yetiştiriciliği İçin H Tipi Tavuk Yetiştirme Sistemi Otomatik Tavuk Çiftliği
| Ürün adı: | H Tipi Pil Katmanlı Tavuk Kafesi |
|---|---|
| Malzeme: | Q235A Sıcak Daldırma Galvanizli Çelik Hasır |
| kafes boyutu: | 1800x1200x2140mm, 1800x1200x2790mm |
Dubai'de Kümes Hayvanları İçin A Tipi Pil Tavuk Katman Kafesi 3 Tier 120 Kapasite
| Ürün Adı: | 3 Katlı 120 Kapasiteli A Tipi Kanatlı Tavuk Kafesi |
|---|---|
| Malzeme: | Q235A Sıcak Daldırma Galvanizli Çelik |
| Türü: | A Tipi Katmanlı Tavuk Kafesi |
Otomatik Tavuk Çiftliği Yumurta Katmanlı Tavuk Kafes Sistemi 65 X 62.5 X 44 CM
| Durum: | Yeni |
|---|---|
| Tip: | H Tipi Katmanlı Kafes |
| katmanlar: | 3,4,5,6,8 Kat |

