Tüm ürünler
-
Sayın Ömer CibrilSilver Star ile 2011 yılından beri işbirliği içerisindeyiz, ilk tavuk çiftliği yumurtlama kafes siparişimiz de şu ana kadar çok güçlü. Kaliteli ve dayanıklı kafesler, çok memnunum. -
Bay BryanSiver Star pilli tavuk kafesi sipariş etmeye değer: Geçen yıl ilk kez sıcak daldırma galvanizli tavuk kafesi konusunda işbirliği yaptık. Aldığımda kanatlı kafesine gerçekten şaşırdım. Dahası, Siver Star bize daha fazla hasta kurulum kılavuzu verdi. Şimdi çiftliğim çok iyi çalışıyor, yakında ikinci evim için hazırlanacağım. -
Sayın Halim SatriaFuar standında buluşmak bizim için unutulmaz, Silver Star yöneticisi Joise Hanım ile konuştuk ve otomatik tavuk kafesli yeni tavuk çiftliklerim için ilk işimize başladık. Bayan Joise, kurulumu benim için yönlendirmesi için mühendisi gönderdi, kullanımı kolay, müteşekkirim.
anahtar kelimeler [ 1 2mm poultry manure removal system ] eşleşme 191 Ürünler.
H Tipi Pil Katmanlı Tavuk Kafesleri Otomatik Yumurta Tavuk Çiftlikleri 10 Katlı
| Ürün adı: | H Tipi Otomatik Yumurta Tavuk Çiftlikleri Pil Katmanlı Tavuk Kafesleri |
|---|---|
| Malzeme: | Q235A Sıcak Daldırma Galvanizli Çelik |
| Tip: | H Tipi Katmanlı Tavuk Kafesi |
A Tip 4 Kat / Katlar 128, 160 Kuş Her Seti Yumurta bırakmak için Tavuk Katmanı Kafes
| Ürün Adı: | Bir tip 4 Kat/Döşeme 128, 160 Kuş her set Tavuk katmanlı kafes yumurtlamak için |
|---|---|
| Kafes Çerçevesi: | U şeklindeki çelik basamağı olan katmanlı tavuk kafesleri |
| Yüzey Tedavisi: | Çifte soğuk veya sıcak daldırma galvanizlenmiş kaynak işleminden sonra |
A Tip 4 Kat / Katlar 128, 160 Kuş Her Seti Yumurta bırakmak için Tavuk Katmanı Kafes
| Ürün Adı: | Bir tip 4 Kat/Döşeme 128, 160 Kuş her set Tavuk katmanlı kafes yumurtlamak için |
|---|---|
| Kafes Çerçevesi: | U şeklindeki çelik basamağı olan katmanlı tavuk kafesleri |
| Yüzey Tedavisi: | Çifte soğuk veya sıcak daldırma galvanizlenmiş kaynak işleminden sonra |
160 Kuş A Tipi Kanatlı Kafesi Tavuklar Kanatlı Yumurta Yetiştirme Ekipmanları
| Ürün adı: | A Tipi 160 Kuş Katmanlı Tavuk Kafesi Tavuklar Kanatlı Yumurta Yetiştirme Ekipmanları |
|---|---|
| Kafes Çerçevesi: | U tipi çelik |
| Kafes Malzemesi: | çift soğuk ot sıcak galvanizli tabaka kafes |
160 Kuş A Tipi Tavuk Kafesleri Tavuk Tavuk Yumurta yetiştirme ekipmanları
| Ürün Adı: | Bir Tip 160 Kuş Katmanı Tavuk Kafesleri Tavuklar Tavuk Yumurta yetiştirme ekipmanları |
|---|---|
| Kafes Çerçevesi: | U tipi çelik |
| Kafes malzemesi: | çift soğuk veya sıcak galvanizli katmanlı kafes |
H Tipi Otomatik Kümes Pil Kafesleri Yumurta Katmanlı Tavuk Çiftliği Yumurtlayan Tavuklar 5 Katlı
| Ürün adı: | H Tipi Otomatik Yumurtacı Tavuk Çiftliği Yumurta Tavukları Kümes Akü Kafesleri |
|---|---|
| Malzeme: | Q235A Sıcak / Soğuk Daldırma Galvanizli Çelik Hasır |
| Tip: | H Tipi Katmanlı Tavuk Kafesi |
Kümes Hayvanları Ekipmanları Tavuk Akü Kafesleri H Tipi Katmanlar İçin 4 Katlı
| Ürün adı: | Kümes Ekipmanları H Tipi 4 Katlı Tavuk Kafesi Pil Kafesleri |
|---|---|
| Malzeme: | Q235A Sıcak Daldırma Galvanizli Çelik Hasır |
| Tip: | H Tipi Katmanlı Tavuk Kafesi |
H Tipi Yumurta Katmanlı Piliç Pil Kafesleri Yumurtlayan Tavuklar Kümes Hayvanları Yetiştirme Ekipmanları
| Ürün adı: | Kümes Hayvanları Yetiştirme Ekipmanları H Tipi Yumurta Tavuğu Yumurtacı Pil Kafesleri Yumurtlayan Ta |
|---|---|
| Malzeme: | Q235A Sıcak / Soğuk Daldırma Galvanizli Çelik Hasır |
| Tip: | H Tipi Katmanlı Tavuk Kafesi |
Tavuk Evi İçin A Tipi Hayvan Kanatlı Katmanlı Tavuk Kafesi Çiftlik Ekipmanları
| Ürün adı: | A Tipi Katmanlı Tavuk Kafesi Hayvan ve Tavuk Çiftliği Ekipmanları |
|---|---|
| Malzeme: | Q235A Sıcak Daldırma Galvanizli Çelik Hasır |
| Tip: | A Tipi Katmanlı Tavuk Kafesi |
Kanatlı Yetiştirme Katmanlı Tavuk Kafesleri Ekipmanları Galvanizli Çelik Tel Otomatik Sistem
| Ürün adı: | Kümes Hayvanları Yetiştirme Ekipmanları Galvanizli Çelik Tel Otomatik Katmanlı Tavuk Kafesleri |
|---|---|
| Malzeme: | Q235A Sıcak Daldırma Galvanizli Çelik Tel |
| Tip: | H Tipi Katmanlı Tavuk Kafesi |

