Tüm ürünler
-
Sayın Ömer CibrilSilver Star ile 2011 yılından beri işbirliği içerisindeyiz, ilk tavuk çiftliği yumurtlama kafes siparişimiz de şu ana kadar çok güçlü. Kaliteli ve dayanıklı kafesler, çok memnunum. -
Bay BryanSiver Star pilli tavuk kafesi sipariş etmeye değer: Geçen yıl ilk kez sıcak daldırma galvanizli tavuk kafesi konusunda işbirliği yaptık. Aldığımda kanatlı kafesine gerçekten şaşırdım. Dahası, Siver Star bize daha fazla hasta kurulum kılavuzu verdi. Şimdi çiftliğim çok iyi çalışıyor, yakında ikinci evim için hazırlanacağım. -
Sayın Halim SatriaFuar standında buluşmak bizim için unutulmaz, Silver Star yöneticisi Joise Hanım ile konuştuk ve otomatik tavuk kafesli yeni tavuk çiftliklerim için ilk işimize başladık. Bayan Joise, kurulumu benim için yönlendirmesi için mühendisi gönderdi, kullanımı kolay, müteşekkirim.
anahtar kelimeler [ 1 2mm poultry manure removal system ] eşleşme 191 Ürünler.
Tanzanya Kanatlı Çiftliği Otomatik Q235 için 4 Katlı Tavuk Yumurta Katmanı Pil Kafesi
| Ürün Adı: | 4 Katlı Tavuk Yumurta Katmanlı Pil Kafesi |
|---|---|
| Malzeme: | Q235A Sıcak / Soğuk Daldırma Galvanizli Çelik Hasır |
| Türü: | H Tipi Yumurta Tavuk Kafesi |
54-384 Kuşlar/Set Katman Kuş Kafes, SONCAP Batarya Sistemi Tavuk yetiştirme
| Diğer İsim: | Pil kafesi kümes hayvanı çiftliği, yumurta katmanı tavuk kümesi, katmanlı pil kafesi |
|---|---|
| Türü: | akülü tavuk kafesi, H tipi, A tipi |
| Malzeme: | sıcak daldırma galvanizli, çift soğuk galvanizli |
Kümes Hayvanları Tarla Tavuk Yetiştirme Ekipmanları 90 Kuş H Tipi Katman Kafesi
| Aksesuarlar: | besleyici, katmanlı tavuk kafesi, tel örgü, meme tiryakisi |
|---|---|
| Kapasiteyi Ayarla: | 144/192/240/288 katman |
| Hücre boyutu: | 450*600*410mm |
Yarka Yetiştirme Q235 Modern Tavuk Kafesi, SONCAP 90days Kümes Hayvanları Yetiştirme Ekipmanı
| anahtar kelimeler: | katman civciv yarka yetiştirme kafesi |
|---|---|
| Çerçeve tipi: | H, Bir çerçeve |
| Kafes malzemesi: | q235, deformasyon yok |
Kaynaklı Tel H Tipi Katmanlı Tavuk Kafesi Q235A Galvanizli 2mm Tavuk Çiftliği Kafesi
| Durum: | Yeni |
|---|---|
| Ürün adı: | H Tipi Katmanlı Tavuk Kafesi Q235A Galvanizli 2mm Tavuk Çiftliği Kafesi |
| Malzeme: | Q235A Sıcak Daldırma Galvanizli |
Kaynaklı Tel H Tipi Katmanlı Tavuk Kafesi Q235A Galvanizli 2mm Tavuk Çiftliği Kafesi
| Durum: | Yeni |
|---|---|
| Ürün Adı: | H Tipi Katmanlı Tavuk Kafesi Q235A Galvanizli 2mm Tavuk Çiftliği Kafesi |
| Malzeme: | Q235A Sıcak Daldırma Galvanizli |
Sıcak Dip Galvanize Katman Tavuk Kafesleri H Tipi Tavuk Çiftliği Ekipmanı
| Kullanımı: | Kümes Hayvancılığı |
|---|---|
| Kapasite: | 54 kuştan 384 kuşa |
| Özellik: | çevre dostu |
Kanatlı Çiftliği İçin H Tipi Pil Broiler Tavuk Kafesi Otomatik
| Ürün adı: | Tavuk Çiftliği için H Tipi Otomatik Pil Broiler Tavuk Kafesi |
|---|---|
| Malzeme: | Q235A Sıcak / Soğuk Daldırma Galvanizli Çelik Hasır |
| Tip: | H Tipi Etlik Piliç Kafesi |
A Tipi 4 Katlı / Katlı 128, 160 Kanatlı Set Başına Kümes Hayvanları Yumurtlama Kafesi
| Ürün adı: | A tipi 4 Katlı/Katlı 128, 160 Kanatlı Set Başına Kümes Hayvanları Yumurtlama Kafesi |
|---|---|
| Kafes Çerçevesi: | U şekilli çelik ayaklı katmanlı tavuk kafesi |
| Yüzey İşlem: | kaynak işleminden sonra çift soğuk veya sıcak daldırma galvanizli |
Tavuk İçin H Tipi Otomatik Kanatlı Kafesi , Broiler Kafesi
| İsim: | Broiler için tavuk besleyici kafesleri |
|---|---|
| Ürün adı: | Broiler için kafesler |
| Başvuru: | Broiler için Kümes Hayvanları Tarlası kafesleri |

