Tüm ürünler
-
Sayın Ömer CibrilSilver Star ile 2011 yılından beri işbirliği içerisindeyiz, ilk tavuk çiftliği yumurtlama kafes siparişimiz de şu ana kadar çok güçlü. Kaliteli ve dayanıklı kafesler, çok memnunum. -
Bay BryanSiver Star pilli tavuk kafesi sipariş etmeye değer: Geçen yıl ilk kez sıcak daldırma galvanizli tavuk kafesi konusunda işbirliği yaptık. Aldığımda kanatlı kafesine gerçekten şaşırdım. Dahası, Siver Star bize daha fazla hasta kurulum kılavuzu verdi. Şimdi çiftliğim çok iyi çalışıyor, yakında ikinci evim için hazırlanacağım. -
Sayın Halim SatriaFuar standında buluşmak bizim için unutulmaz, Silver Star yöneticisi Joise Hanım ile konuştuk ve otomatik tavuk kafesli yeni tavuk çiftliklerim için ilk işimize başladık. Bayan Joise, kurulumu benim için yönlendirmesi için mühendisi gönderdi, kullanımı kolay, müteşekkirim.
anahtar kelimeler [ 1 2mm poultry manure removal system ] eşleşme 191 Ürünler.
Otomatik Tavuk Piliçleri Kafes Sistemi 4 Katlı 5 Katlı H Tipi Tavuk Çiftliği Kulübesi
| Ürün adı: | 4 Katlı 5 Katlı H Tipi Modern Tasarım Kanatlı Çiftliği Otomatik Tavuk Piliçleri Kafes Sistemi |
|---|---|
| Malzeme: | Q235A Sıcak / Soğuk Daldırma Galvanizli Çelik Hasır |
| Tip: | H Tipi Etlik Piliç Kafesi |
Tavuk Katman Kafesi için 0.75kw H Tipi 4 Katlı HDG Otomatik Kanatlı Besleme Sistemi
| İsim: | Tavuk çiftliği katman kafesi için h tipi 4 katlı otomatik kanatlı besleme sistemi |
|---|---|
| besleme malzemesi: | Sıcak Galvanizli Çelik |
| Motor gücü: | 0.75KW |
Tanzanya'da Tavuk Kapalı Ev Pil Kafes Sistemi Otomatik Kümes Ekipmanları
| Ürün adı: | Tanzanya'da Batarya Kafes Sistemi Otomatik Kümes Hayvanları Ekipmanları |
|---|---|
| Malzeme: | Q235A Sıcak / Soğuk Daldırma Galvanizli Çelik Hasır |
| Tip: | H Tipi Yumurta Tavuk Kafesi |
Uganda Kümes Hayvanları Çiftliği Tavuk Kafesi Otomatik Suluk H Tipi
| Ürün adı: | Kanatlı Otomatik Suluk H Tipi Katmanlı Çiftlik Tavuk Kafesi |
|---|---|
| Malzeme: | Q235A Sıcak Daldırma Galvanizli Çelik Hasır |
| Tip: | H Tipi Katmanlı Tavuk Kafesi |
Kümes Hayvancılığı Tavuk Yumurtacı Kafesleri Tam Otomatik Pil Sistemi H Tipi Yumurta
| Ürün adı: | H Tipi Yumurta Piliç Yumurtacı Kafesleri |
|---|---|
| Malzeme: | Q235A Sıcak Daldırma Galvanizli Çelik Tel |
| Tip: | H Tipi Katmanlı Tavuk Kafesi |
3 Katlı 96 Kuş Katmanlı Tavuk Çiftliği Pil Tavuk Kafesi Otomatik Nipel Suluklu A Tipi
| Ürün adı: | A Tipi 3 Katlı 96 Kuş Katmanlı Tavuk Çiftliği Akülü Tavuk Kafesi |
|---|---|
| Malzeme: | Q235A Sıcak Daldırma Galvanizli Çelik Tel |
| Tip: | A Tipi Katmanlı Tavuk Kafesi |
Kanatlı Çiftliği için H Tipi Hayvan Katmanlı Tavuk Kafesleri 2mm 8 Leves / Kat
| Ürün adı: | Tavuk Katmanlı Kafesler İçin H Tipi Hayvan Kafesleri Kanatlı Tavuk Kafesleri Yumurta Katmanlı Tavuk |
|---|---|
| Malzeme: | Q235A Sıcak / Soğuk Daldırma Galvanizli Çelik Hasır |
| Tip: | H Tipi Katmanlı Tavuk Kafesi |
Çerçeve Katmanlı Tavuk Yetiştirme Kafesi U Şeklinde Çelik Pil Kanatlı Katman Kafesi
| Ürün adı: | Bir Çerçeve Tavuk Katman Yetiştiriciliği Tarım Kafesi U Şekli Çelik Pil Kümes Hayvanları Katman Kafe |
|---|---|
| Kafes Tipi: | A ve H tipi sağlanabilir |
| Yemlik: | Saf PVC malzeme, Zn-Al çelik veya galvanizli çelik |
Kanatlı Çiftliği İçin Bir Çerçeve Katmanı Tavuk Akü Kafesi Sıcak Daldırma Galvanizli Çelik
| Ürün adı: | Tavuk çiftliği için bir Çerçeve Katmanlı Tavuk Pil Kafesi |
|---|---|
| Malzeme: | Q235A Sıcak / Soğuk Daldırma Galvanizli Çelik Hasır |
| Tip: | A Tipi Katmanlı Tavuk Kafesi |
120 Yumurta Katmanlı Tavuk Kafesi Hasır Bir Tür Kümes Ekipmanları
| Ürün adı: | Tavuk Hasır A Tipi Tavukçuluk Ekipmanlarının Yumurta Katman Kafesi |
|---|---|
| Tip: | A Tipi Katmanlı Tavuk Kafesi |
| katmanlar: | 3 veya 4 Katlı |

