Tüm ürünler
-
Sayın Ömer CibrilSilver Star ile 2011 yılından beri işbirliği içerisindeyiz, ilk tavuk çiftliği yumurtlama kafes siparişimiz de şu ana kadar çok güçlü. Kaliteli ve dayanıklı kafesler, çok memnunum. -
Bay BryanSiver Star pilli tavuk kafesi sipariş etmeye değer: Geçen yıl ilk kez sıcak daldırma galvanizli tavuk kafesi konusunda işbirliği yaptık. Aldığımda kanatlı kafesine gerçekten şaşırdım. Dahası, Siver Star bize daha fazla hasta kurulum kılavuzu verdi. Şimdi çiftliğim çok iyi çalışıyor, yakında ikinci evim için hazırlanacağım. -
Sayın Halim SatriaFuar standında buluşmak bizim için unutulmaz, Silver Star yöneticisi Joise Hanım ile konuştuk ve otomatik tavuk kafesli yeni tavuk çiftliklerim için ilk işimize başladık. Bayan Joise, kurulumu benim için yönlendirmesi için mühendisi gönderdi, kullanımı kolay, müteşekkirim.
anahtar kelimeler [ 1 2mm poultry manure removal system ] eşleşme 191 Ürünler.
H Şekilli Katmanlı Tavuk Kafesi Otomatik Tavukçuluk Ekipmanları Pil
| Ürün adı: | H Şekilli Katmanlı Tavuk Kafesi Pil Katmanlı Kafes |
|---|---|
| Malzeme: | Q235A Sıcak Daldırma Galvanizli Çelik Tel |
| Tip: | H Tipi Katmanlı Tavuk Kafesi |
Kümes Hayvanları İçin Çinko-Alu Otomatik Besleme Makinesi, SGS 1.2mm Broiler Besleme Sistemi
| Ürün adı: | çinko-alüminyum alaşımlı çelik hazne arabası besleme makineleri h tipi tavuk kafesi için kullanılır |
|---|---|
| hazne kalınlığı: | 1,2 mm |
| besleme malzemesi: | sıcak galvanizli, çinko-alüminyum |
Tavuklar için Zinc-Alu Otomatik Besleme Makinesi, SGS 1.2 mm Broiler Besleme Sistemi
| Ürün Adı: | Çinko-alüminyum alaşımlı çelik hazne arabası besleme makineleri, h tipi tavuk kafesi için kullanılır |
|---|---|
| Topuğunun kalınlığı: | 1,2 mm |
| besleme malzemesi: | sıcak galvanizli, çinko-alüminyum |
Q235A Yumurta Katmanlı Tavuk Kafesleri, 5000 Kuşluk Kanatlı Katman Tarım Ekipmanları İçin
| Ürün adı: | 5000 Kuşluk Yumurta Katmanlı Tavuk Kafesleri |
|---|---|
| Malzeme: | Q235A Sıcak Daldırma Galvanizli Çelik |
| Tip: | A Tipi Katmanlı Tavuk Kafesi |
120 Kuş Pil Tavuk Kafesi Nijerya Tavuk Çiftliği Galvanizli Q235 3 Katman
| Ürün Adı: | Galvanizli Q235 3 Katlı 120 Kuş Pilli Tavuk Kafesi |
|---|---|
| Malzeme: | Q235A Sıcak / Soğuk Daldırma Galvanizli Çelik Hasır |
| Tip: | H Tipi Katmanlı Tavuk Kafesi |
Tavuk Çiftlikleri İçin 160 Kuş Yumurtacı Tavuk Kafesi A Tipi Ekipmanlar
| Ürün adı: | A Tipi Yumurtacı Tavuk Kafesi |
|---|---|
| Malzeme: | Q235A Sıcak Daldırma Galvanizli Çelik Tel |
| Tip: | A Tipi Katmanlı Tavuk Kafesi |
Otomatik Tavuk Çiftliği Katmanlı Tavuk Kafesi Ekipmanları Besleme Sistemli A Tipi
| Ürün adı: | A Tipi Otomatik Yemleme Sistemli Katmanlı Tavuk Kafesi |
|---|---|
| Malzeme: | Q235A Sıcak Daldırma Galvanizli Çelik Tel |
| Tip: | A Tipi Katmanlı Tavuk Kafesi |
Kanatlı Katman Tavuk Kafesi H Tipi Tam Otomatik Q235A 1.0mm
| Ürün adı: | H Tipi Tam Otomatik Katmanlı Tavuk Kafesi |
|---|---|
| Malzeme: | Q235A Sıcak Daldırma Galvanizli Çelik Hasır |
| Tip: | H Tipi Katmanlı Tavuk Kafesi |
Kümes Hayvanları İçin Çinko-Alu Otomatik Besleme Makinesi, SGS 1.2mm Broiler Besleme Sistemi
| İsim: | Broiler için tavuk besleyici kafesleri |
|---|---|
| Ürün adı: | Broiler için kafesler |
| Başvuru: | Broiler için Kümes Hayvanları Tarlası kafesleri |
Tavuk için Tam Otomatik Broiler Tavuk Çiftliği Kafesi 5000 H Tipi Pil
| Ürün adı: | Etlik Piliç için H Tipi Pil Kafesi |
|---|---|
| Tip: | H Tipi Etlik Piliç Kafesi |
| katmanlar: | 3 veya 4 Katlı |

