Tüm ürünler
-
Sayın Ömer CibrilSilver Star ile 2011 yılından beri işbirliği içerisindeyiz, ilk tavuk çiftliği yumurtlama kafes siparişimiz de şu ana kadar çok güçlü. Kaliteli ve dayanıklı kafesler, çok memnunum. -
Bay BryanSiver Star pilli tavuk kafesi sipariş etmeye değer: Geçen yıl ilk kez sıcak daldırma galvanizli tavuk kafesi konusunda işbirliği yaptık. Aldığımda kanatlı kafesine gerçekten şaşırdım. Dahası, Siver Star bize daha fazla hasta kurulum kılavuzu verdi. Şimdi çiftliğim çok iyi çalışıyor, yakında ikinci evim için hazırlanacağım. -
Sayın Halim SatriaFuar standında buluşmak bizim için unutulmaz, Silver Star yöneticisi Joise Hanım ile konuştuk ve otomatik tavuk kafesli yeni tavuk çiftliklerim için ilk işimize başladık. Bayan Joise, kurulumu benim için yönlendirmesi için mühendisi gönderdi, kullanımı kolay, müteşekkirim.
anahtar kelimeler [ 2 5mm poultry cage ] eşleşme 98 Ürünler.
Mekanik Kanatlı Yumurta Üretim Ekipmanları Q235 Düşük Karbonlu Sıcak Galvanizleme
| anahtar kelimeler: | Mekanik Kanatlı Yumurta Toplama Sistemi Ekipmanları |
|---|---|
| Kafes malzemesi: | Q235 düşük karbonlu sıcak galvanizleme |
| yumurta toplayıcı: | sıcak daldırma galvanizli çelik levha |
4m/Dk Kanatlı Yumurta Toplama Sistemi
| İsim: | Tavuk Katmanı Çiftlik Kümes Hayvanları Yumurta Toplama Sistemi Otomatik Yumurta Toplama Makinesi |
|---|---|
| Yumurta Toplama Makinası Malzemesi: | Çinko-Alüminyum veya Sıcak Daldırma Galvanizli Çelik |
| Boyuna Yumurta Kemeri: | 100 mm genişlik, 2 mm kalınlık |
4 katmanlı 2 mm pil kafesine sahip Tavuk yumurtası toplama sistemi ISO9001 sertifikalı
| Adı: | Akü Kafesinin Otomatik Yumurta Toplama Sistemi |
|---|---|
| Malzeme: | Sıcak Daldırma Galvanizli Çelik Levha |
| Yumurta Bant Kalınlığı: | 2mm |
4 katmanlı 2 mm pil kafesine sahip Tavuk yumurtası toplama sistemi ISO9001 sertifikalı
| Adı: | Akü Kafesinin Otomatik Yumurta Toplama Sistemi |
|---|---|
| Malzeme: | Sıcak Daldırma Galvanizli Çelik Levha |
| Yumurta Bant Kalınlığı: | 2mm |
3PH 1mm Sıcak Galvanizli Çelik Tavuk Yumurta Toplama Sistemi SGS Onayı
| Ürün Adı: | Yumurta Kemeri Taşıyıcı Yumurta Toplama Makinesi Katman Pil Kafes Sistemi |
|---|---|
| Yumurta Toplama Makinesi Malzemesi: | sıcak daldırma galvanizli veya çinko-alüminyum yan plaka |
| Yumurta Kuşağı Rengi: | Beyaz veya gri renk, kırmızı, sarı, mavi ve yeşil çizgilerle |
4 Katmanlı 2mm Pil Kafesi Kanatlı Yumurta Toplama Sistemi ISO9001 Sertifikalı
| İsim: | Pil Kafesi Otomatik Yumurta Toplama Sistemi |
|---|---|
| Malzeme: | sıcak daldırma galvanizli çelik levha |
| Yumurta Bant Kalınlığı: | 2 mm |
4 katmanlı 2 mm pil kafesine sahip Tavuk yumurtası toplama sistemi ISO9001 sertifikalı
| Adı: | Akü Kafesinin Otomatik Yumurta Toplama Sistemi |
|---|---|
| Malzeme: | Sıcak Daldırma Galvanizli Çelik Levha |
| Yumurta Bant Kalınlığı: | 2mm |
2.8m Yükseklik 2.5mm Katmanlı HDG Broiler Tavuk Yetiştirme Ekipmanları Kafes Hijyenik
| diğer adı: | tam otomatik pil tavuk kafesi broiler ekipmanları |
|---|---|
| Kafes malzemesi: | Q235 düşük karbonlu çelik hasır |
| Kafes Tipi: | Pil tavuk kafesinin H çerçevesi |
Yaşlanma Karşıtı HDG Kanatlı Çöp Temizleme Ekipmanı 1m-1.8m Bant Genişliği
| anahtar kelimeler: | Tavuk Çiftliği Kümes Hayvanları Kuşağı Gübre Temizleme Temizleme Makinesi |
|---|---|
| Özellik: | Yaşlanma karşıtı, aşınma direnci |
| Pazarlama Türü: | Yeni Ürün 2021 |
Tavuk yetiştirme için 3 veya 4 katlı tamamen otomatik sıcak daldırılmış galvanizli çelik kafes sistemi
| Kafes malzemesi: | Q235 Ulusal Köprü Çelik Tel |
|---|---|
| Otomatik besleme sistemi: | Evet |
| Malzeme: | Galvanizli çelik |

