Tüm ürünler
-
Sayın Ömer CibrilSilver Star ile 2011 yılından beri işbirliği içerisindeyiz, ilk tavuk çiftliği yumurtlama kafes siparişimiz de şu ana kadar çok güçlü. Kaliteli ve dayanıklı kafesler, çok memnunum. -
Bay BryanSiver Star pilli tavuk kafesi sipariş etmeye değer: Geçen yıl ilk kez sıcak daldırma galvanizli tavuk kafesi konusunda işbirliği yaptık. Aldığımda kanatlı kafesine gerçekten şaşırdım. Dahası, Siver Star bize daha fazla hasta kurulum kılavuzu verdi. Şimdi çiftliğim çok iyi çalışıyor, yakında ikinci evim için hazırlanacağım. -
Sayın Halim SatriaFuar standında buluşmak bizim için unutulmaz, Silver Star yöneticisi Joise Hanım ile konuştuk ve otomatik tavuk kafesli yeni tavuk çiftliklerim için ilk işimize başladık. Bayan Joise, kurulumu benim için yönlendirmesi için mühendisi gönderdi, kullanımı kolay, müteşekkirim.
anahtar kelimeler [ 2 5mm poultry cage ] eşleşme 98 Ürünler.
Tavuk Çiftlikleri İçin 160 Kuş Yumurtacı Tavuk Kafesi A Tipi Ekipmanlar
| Ürün adı: | A Tipi Yumurtacı Tavuk Kafesi |
|---|---|
| Malzeme: | Q235A Sıcak Daldırma Galvanizli Çelik Tel |
| Tip: | A Tipi Katmanlı Tavuk Kafesi |
Zn-Al Kümes Hayvanları Çiftliği Temizleme Makinesi, 380V 3 Fazlı Ticari Kümes Hayvanları Ekipmanları
| İsim: | Pil Kafesi Kanatlı Gübresi Tahliye Sistemi |
|---|---|
| Tip: | Bant Tipi Temizleme, Sıyırıcı Tip Temizleme |
| Malzeme: | Sıcak Daldırma Galvaniz Levha / Zn-Al Levha |
SGS 380V 50Hz Bantlı Konveyörlü Otomatik Kanatlı Gübresi Tahliye Sistemi
| Ürün adı: | Bantlı Konveyörlü Otomatik Dışkı Temiz Kanatlı Gübresi Temizleme Sistemi |
|---|---|
| Makine Malzemesi: | Çinko-Alüminyum Levha, Sıcak Daldırma Glavanize Sac |
| Sürüş Motoru: | 1.5KW, 380V, 3Phase, 50Hz veya özelleştirilebilir |
Tavuk Çiftliği Tavuk Katmanlı Tavuk Kafesi H Çerçeve Otomatik Döşeme 8 Katlı
| Ürün adı: | H Çerçeve Otomatik Yumurtlama Tavuk Kafesi Katmanlı Tavuk Kafesi |
|---|---|
| Malzeme: | Q235A Sıcak / Soğuk Daldırma Galvanizli Çelik Hasır |
| Tip: | H Tipi Katmanlı Tavuk Kafesi |
Zn-Al Tavuk Çiftliği Temizlik Makinesi, 380V 3 Fazlı Ticari Tavuk Ekipmanı
| Adı: | Batarya kafesindeki kümes gübre temizleme sistemi |
|---|---|
| Türü: | Bant Tipi Temizleme, Sıyırıcı Tip Temizleme |
| Malzeme: | Sıcak Daldırma Galvanizli Levha / Zn-Al Plaka |
Zn-Al Tavuk Çiftliği Temizlik Makinesi, 380V 3 Fazlı Ticari Tavuk Ekipmanı
| Adı: | Batarya kafesindeki kümes gübre temizleme sistemi |
|---|---|
| Türü: | Bant Tipi Temizleme, Sıyırıcı Tip Temizleme |
| Malzeme: | Sıcak Daldırma Galvanizli Levha / Zn-Al Plaka |
1.5KW Kanatlı Gübresi Tahliye Sistemi
| Ürün adı: | Tavuk Evi İçin Bant Tipi Atık Dışkı Temizleme Makinesi Kanatlı Gübresi Temizleme Sistemi |
|---|---|
| Kemer Malzemesi: | PP gübre bandı, 1,2 mm kalınlık |
| Gübre Temizleme Makinesi: | Sıcak Galvanizli Çelik veya Çinko-Alüminyum Çelik |
H Tipi Kanatlı Çöp Temizleme Makinesi, 1.5-3kw SGS Otomatik Katmanlı Kanatlı Ekipmanları
| Ürün adı: | H Tipi Otomatik Kanatlı Gübresi Tahliye Sistemi, Bant Tipi Gübre Temizleme Sökücü |
|---|---|
| Kafes Tipi: | H tipi kanatlı tavuk kafesi |
| Gübre Sökücü: | Sıcak Daldırma Galvanizli Çelik |
3PH 1mm Sıcak Galvanizli Çelik Kanatlı Yumurta Toplama Sistemi SGS Onayı
| Ürün adı: | Katmanlı Pil Kafes Sistemi İçin Yumurta Bantlı Konveyör Otomatik Yumurta Toplama Makinesi |
|---|---|
| Yumurta Toplama Makinası Malzemesi: | sıcak daldırma galvanizli veya çinko-alüminyum yan levha |
| Yumurta Kemer Rengi: | kırmızı, sarı, mavi ve yeşil çizgilerle beyaz veya gri renk |
1.4m 1.75m Otomatik Kanatlı Gübre Bant Sistemi H Tavuk Kafesi Kullanımı
| anahtar kelimeler: | Kanatlı Gübre Bant Sistemi |
|---|---|
| Gübre Temizleme Tipi: | Bant veya sıyırıcı gübre toplayıcı |
| Malzeme: | Sıcak galvanizli veya paslanmaz çelik, çinko-alüminyum |

