Tüm ürünler
-
Sayın Ömer CibrilSilver Star ile 2011 yılından beri işbirliği içerisindeyiz, ilk tavuk çiftliği yumurtlama kafes siparişimiz de şu ana kadar çok güçlü. Kaliteli ve dayanıklı kafesler, çok memnunum. -
Bay BryanSiver Star pilli tavuk kafesi sipariş etmeye değer: Geçen yıl ilk kez sıcak daldırma galvanizli tavuk kafesi konusunda işbirliği yaptık. Aldığımda kanatlı kafesine gerçekten şaşırdım. Dahası, Siver Star bize daha fazla hasta kurulum kılavuzu verdi. Şimdi çiftliğim çok iyi çalışıyor, yakında ikinci evim için hazırlanacağım. -
Sayın Halim SatriaFuar standında buluşmak bizim için unutulmaz, Silver Star yöneticisi Joise Hanım ile konuştuk ve otomatik tavuk kafesli yeni tavuk çiftliklerim için ilk işimize başladık. Bayan Joise, kurulumu benim için yönlendirmesi için mühendisi gönderdi, kullanımı kolay, müteşekkirim.
anahtar kelimeler [ 2 5mm poultry cage ] eşleşme 98 Ürünler.
3-4 Kat Kanatlı Broiler Ekipmanları SONCAP Moden Piliç Pil Kafesi
| Ürün adı: | moden tavuk çiftliği tavuk kafesi broiler ekipmanları otomatik besleme sistemi |
|---|---|
| Kafes Tipi: | H ve A tipi etlik piliç kafesi |
| Kafes katmanları: | 3 veya 4 kat broiler ekipmanı |
Çok Katmanlı Kümes Hayvanları Evi Temizleme Ekipmanı, 1.2mm 220v Pil Kafesi Sistemi
| Ürün adı: | Kanatlı Gübresi Gübresi Temizleme İçin Çok Katmanlı Otomatik Katmanlı Kanatlı Ekipmanları |
|---|---|
| Pazarlama Türü: | Yeni Ürün 2021 |
| Gübre Toplama Makinesi: | Zn-Al veya 275g sıcak galvanizli çelik |
Pil Kafesi için 1.75m 1.5kw HDG Kanatlı Gübresi Temizleme Sistemi
| anahtar kelimeler: | Kümes Hayvanları Çiftliği Gübre Temizleme Ekipmanları Gübre Kaldırma Sistemi |
|---|---|
| Gübre Temizleme Tipi: | Bant veya sıyırıcı gübre toplayıcı |
| Malzeme: | Sıcak galvanizli veya paslanmaz çelik, çinko-alüminyum |
Tanzanya Kanatlı Çiftliği Otomatik Q235 için 4 Katlı Tavuk Yumurta Katmanı Pil Kafesi
| Ürün Adı: | 4 Katlı Tavuk Yumurta Katmanlı Pil Kafesi |
|---|---|
| Malzeme: | Q235A Sıcak / Soğuk Daldırma Galvanizli Çelik Hasır |
| Türü: | H Tipi Yumurta Tavuk Kafesi |
54-384 Kuşlar/Set Katman Kuş Kafes, SONCAP Batarya Sistemi Tavuk yetiştirme
| Diğer İsim: | Pil kafesi kümes hayvanı çiftliği, yumurta katmanı tavuk kümesi, katmanlı pil kafesi |
|---|---|
| Türü: | akülü tavuk kafesi, H tipi, A tipi |
| Malzeme: | sıcak daldırma galvanizli, çift soğuk galvanizli |
Tavuklar Katmanlı Pil Tavuk Kafesleri Sistem H Tipi Galvanizli 384 Kuş / Set
| Ürün adı: | H Tipi Piliç Tavuk Kafes Sistemi Tasarım Katmanlı Tavuk Kafesleri |
|---|---|
| Malzeme: | Q235A Sıcak / Soğuk Daldırma Galvanizli Çelik Hasır |
| Tip: | H Tipi Katmanlı Tavuk Kafesi |
Çok Katlı Tavuk Evi Temizlik Ekipmanı, 1.2 mm 220v Pil Kafes Sistemi
| Ürün Adı: | Kümes Hayvanları Gübre Gübresi Temizleme İçin Çok Katmanlı Otomatik Katmanlı Kümes Hayvanları Ekipma |
|---|---|
| Pazarlama Türü: | Yeni Ürün 2021 |
| Gübre toplama makinesi: | Zn-Al veya 275g sıcak galvanizli steet |
Kanatlı SGS Belgeli Galvanizli 380V 120/150 Broiler Tavuk Kafesi
| Ürün adı: | Satılık Tavukçuluk Evi Tasarımı için Otomatik Galvanizli Pil Broiler Tavuk Kafesi |
|---|---|
| Tip: | h tipi/çerçeveli broiler tavuk kafesi |
| kafes boyutu: | 1000x1000x440, 1500x1000x440, 890x1250x440mm |
1.2mm Kanatlı Gübresi Tahliye Sistemi
| Ürün adı: | Mekanik Tavuk Gübresi Tahliye Sistemi, Otomatik Tavuk Çiftliği Temizleme Makinesi |
|---|---|
| Gübre Kaldırma Tipi: | Bant temizleme, sıyırıcı temizleme sistemi |
| Mekanik Özellik: | gürültüsüz |
Tanzanya Kanatlı Çiftliği Otomatik Q235 için 4 Katlı Tavuk Yumurta Katmanı Pil Kafesi
| Ürün adı: | 4 Katlı Tavuk Yumurta Katmanlı Pil Kafesi |
|---|---|
| Malzeme: | Q235A Sıcak / Soğuk Daldırma Galvanizli Çelik Hasır |
| Tip: | H Tipi Yumurta Tavuk Kafesi |

