Tüm ürünler
-
Sayın Ömer CibrilSilver Star ile 2011 yılından beri işbirliği içerisindeyiz, ilk tavuk çiftliği yumurtlama kafes siparişimiz de şu ana kadar çok güçlü. Kaliteli ve dayanıklı kafesler, çok memnunum. -
Bay BryanSiver Star pilli tavuk kafesi sipariş etmeye değer: Geçen yıl ilk kez sıcak daldırma galvanizli tavuk kafesi konusunda işbirliği yaptık. Aldığımda kanatlı kafesine gerçekten şaşırdım. Dahası, Siver Star bize daha fazla hasta kurulum kılavuzu verdi. Şimdi çiftliğim çok iyi çalışıyor, yakında ikinci evim için hazırlanacağım. -
Sayın Halim SatriaFuar standında buluşmak bizim için unutulmaz, Silver Star yöneticisi Joise Hanım ile konuştuk ve otomatik tavuk kafesli yeni tavuk çiftliklerim için ilk işimize başladık. Bayan Joise, kurulumu benim için yönlendirmesi için mühendisi gönderdi, kullanımı kolay, müteşekkirim.
anahtar kelimeler [ soncap broiler equipment ] eşleşme 206 Ürünler.
Tam Otomatik Broiler Tavuk Kümes Kafesi Çiftlik Ekipmanları H Tipi Hayvan
| Ürün adı: | H Tipi Etlik Piliç Hayvan Kümes Kafesi |
|---|---|
| Malzeme: | Q235A Sıcak / Soğuk Daldırma Galvanizli Çelik Hasır |
| Renk: | gümüş beyaz |
Tavuk yetiştirme ekipmanları sıcak galvanizli H Tipi Otomatik Sistem Pil Broiler Tavuk kafes
| Kapasite: | 90-120 Tavuk broiler tavuk kafesi |
|---|---|
| Havalandırma sistemi: | - Evet. |
| Yuva Sayısı: | 3-4 |
H Tipi Broiler Tavuk Kafes 3 katman 4 katman Otomatik Besleme Sistemi ile
| Ürün Adı: | H Tipi Broiler Tavuk Kafes 3 katman 4 katman Otomatik Besleme Sistemi ile |
|---|---|
| Anahtar Kelime: | Etlik Piliç Kafesi |
| Malzeme: | Q235A Sıcak / Soğuk Daldırma Galvanizli Çelik Hasır |
Tavuk yetiştirme ekipmanları sıcak galvanizli H Tipi Otomatik Sistem Pil Broiler Tavuk kafes
| Kapasite: | 90-120 Tavuk broiler tavuk kafesi |
|---|---|
| Havalandırma sistemi: | - Evet. |
| Yuva Sayısı: | 3-4 |
Pil 50000 Katmanlar 5 Katmanlı Broiler Kafes Sistemi HDG Çelik Malzeme
| Ürün Bilgisi: | piliçler ve yumurtacılar için pil kafes sistemi |
|---|---|
| Tip: | h tipi tavuk kafesi |
| Kapasite: | 54, 72, 90, 108, 144 kuş |
3 Katlı 4 Katlı H Tipi Etlik Tavuk Çiftliği Otomatik Tavuk Etlik Kafes Sistemi
| Ürün adı: | H Tipi Etlik Piliç Kafesi |
|---|---|
| Malzeme: | Q235A Sıcak / Soğuk Daldırma Galvanizli Çelik Hasır |
| Tip: | H Tipi Etlik Piliç Kafesi |
Tavuk için Tam Otomatik Broiler Tavuk Çiftliği Kafesi 5000 H Tipi Pil
| Ürün adı: | Etlik Piliç için H Tipi Pil Kafesi |
|---|---|
| Tip: | H Tipi Etlik Piliç Kafesi |
| katmanlar: | 3 veya 4 Katlı |
Otomatik Kanatlı Beslemeli Et Etlik Piliç Kafesleri
| Ürün adı: | Otomatik Kümes Hayvanı Beslemeli Broyler Kafesleri |
|---|---|
| Malzeme: | Q235A Sıcak / Soğuk Daldırma Galvanizli Çelik Hasır |
| Tip: | A Tipi Etlik Piliç Kafesi |
144 Kuş Broyler Damızlık Pil Tavuk Kafesleri Katman 3 Katmanlar A Çerçeve
| Ürün adı: | 3 Katlı Bir Çerçeve Broiler Damızlık Pil Tavuk Kafesleri Katmanlı Tavuk Kafesi |
|---|---|
| Malzeme: | Q235A Sıcak Daldırma Galvanizli Çelik Tel |
| Tip: | A Tipi Etlik Piliç Kafesi |
A Tipi Kanatlı Broiler Tavuk Kafesi Tam Otomatik Ev Tarım Ekipmanları
| Ürün adı: | Tam Otomatik A Tipi Kanatlı Etlik Piliç Kafes Kümesleri |
|---|---|
| Malzeme: | Q235A Sıcak Daldırma Galvanizli Çelik Tel |
| Tip: | A Tipi Etlik Piliç Kafesi |

