Tüm ürünler
-
Sayın Ömer CibrilSilver Star ile 2011 yılından beri işbirliği içerisindeyiz, ilk tavuk çiftliği yumurtlama kafes siparişimiz de şu ana kadar çok güçlü. Kaliteli ve dayanıklı kafesler, çok memnunum. -
Bay BryanSiver Star pilli tavuk kafesi sipariş etmeye değer: Geçen yıl ilk kez sıcak daldırma galvanizli tavuk kafesi konusunda işbirliği yaptık. Aldığımda kanatlı kafesine gerçekten şaşırdım. Dahası, Siver Star bize daha fazla hasta kurulum kılavuzu verdi. Şimdi çiftliğim çok iyi çalışıyor, yakında ikinci evim için hazırlanacağım. -
Sayın Halim SatriaFuar standında buluşmak bizim için unutulmaz, Silver Star yöneticisi Joise Hanım ile konuştuk ve otomatik tavuk kafesli yeni tavuk çiftliklerim için ilk işimize başladık. Bayan Joise, kurulumu benim için yönlendirmesi için mühendisi gönderdi, kullanımı kolay, müteşekkirim.
anahtar kelimeler [ soncap broiler equipment ] eşleşme 206 Ürünler.
Otomatik Broiler Kanatlı Kafes Ekipmanları 3 Katlı 4 Katlı H Tipi
| Ürün adı: | 3 Katlı 4 Katlı Piliçler için H Tipi Kanatlı Kafesleri |
|---|---|
| Malzeme: | Q235A Sıcak / Soğuk Daldırma Galvanizli Çelik Hasır |
| Tip: | H Tipi Etlik Piliç Kafesi |
Otomatik Broiler Tavuk Kafesi Çiftlik Ekipmanları Kümes Hayvanları 3 Katlı
| Ürün adı: | Çin Tedarikçisinden Otomatik Broiler Tavuk Çiftliği Ekipmanları Kümes Kafesi |
|---|---|
| Malzeme: | Q235A Sıcak / Soğuk Daldırma Galvanizli Çelik Hasır |
| Tip: | A Tipi Etlik Piliç Kafesi |
Modern Otomatik Broiler Tavuk Tarım Ekipmanları Nijerya için H Tipi Kanatlı Broiler Kafesi
| Ürün adı: | H Tipi Kanatlı Etlik Kafes |
|---|---|
| Malzeme: | Q235A Sıcak / Soğuk Daldırma Galvanizli Çelik Hasır |
| Tip: | H Tipi Etlik Piliç Kafesi |
Kanatlı Ekipmanları Tavuk Broiler Kafesi Nijerya Çiftliği İçin A Tipi 5 Katlı
| Ürün adı: | Kanatlı Ekipmanları Nijerya İçin A Tipi Tavuk Broiler Kafesi |
|---|---|
| Malzeme: | Q235A Sıcak Daldırma Galvanizli Çelik Tel |
| Tip: | A Tipi Etlik Piliç Kafesi |
50000 tavuk için H Tipi 3 Katlı 4 Katlı Tavuk Çiftliği Broiler Kafes Ekipmanları
| Ürün adı: | H Tipi 3 Katlı 4 Katlı Tavuk Çiftliği Broyler Kafesi |
|---|---|
| Malzeme: | Q235A Sıcak Daldırma Galvanizli Çelik Hasır |
| Tip: | H Tipi Etlik Piliç Kafesi |
Galvanizli Çelik Broiler Kanatlı Çiftliği Ekipmanları H Tipi 10000 Kuş Pil Broiler Kanatlı Tavuk Kafesi
| Ürün adı: | H Tipi 10000 Kanatlı Pil Broyler Kümes Tavuk Kafesi |
|---|---|
| Malzeme: | Q235A Sıcak / Soğuk Daldırma Galvanizli Çelik Hasır |
| Tip: | H Tipi Etlik Piliç Kafesi |
Sıcak Daldırma Broiler Pil Yetiştirme Kafesi Galvanizli Kümes Hayvancılığı Et
| Ürün adı: | Sıcak Daldırma Galvanizli Kümes Hayvancılığı Et Broyler Akü Yetiştirme Kafesi |
|---|---|
| Malzeme: | Q235A Sıcak / Soğuk Daldırma Galvanizli Çelik Hasır |
| Tip: | H Tipi Etlik Piliç Kafesi |
Kanatlı Çiftliği İçin H Tipi Pil Broiler Tavuk Kafesi Otomatik
| Ürün adı: | Tavuk Çiftliği için H Tipi Otomatik Pil Broiler Tavuk Kafesi |
|---|---|
| Malzeme: | Q235A Sıcak / Soğuk Daldırma Galvanizli Çelik Hasır |
| Tip: | H Tipi Etlik Piliç Kafesi |
Tavuk yetiştirme ekipmanları H Tipi Otomatik Sistem Pil Broiler Tavuk kafes
| Kapasite: | 90-120 Tavuk broiler tavuk kafesi |
|---|---|
| Havalandırma sistemi: | - Evet. |
| Yuva Sayısı: | 3-4 |
380V Broiler Otomatik Besleyici, 500KGS Sıcak Daldırma Galvanizli Tavuk Kafesi Ekipmanları
| İsim: | Pil Kafesinin Otomatik Kanatlı Besleme Sistemi |
|---|---|
| Tip: | Hopper Arabası Besleme Makinesi, Portal Besleme Makinesi |
| Malzeme: | Sıcak Galvanizli Çelik Levha |

