Tüm ürünler
-
Sayın Ömer CibrilSilver Star ile 2011 yılından beri işbirliği içerisindeyiz, ilk tavuk çiftliği yumurtlama kafes siparişimiz de şu ana kadar çok güçlü. Kaliteli ve dayanıklı kafesler, çok memnunum. -
Bay BryanSiver Star pilli tavuk kafesi sipariş etmeye değer: Geçen yıl ilk kez sıcak daldırma galvanizli tavuk kafesi konusunda işbirliği yaptık. Aldığımda kanatlı kafesine gerçekten şaşırdım. Dahası, Siver Star bize daha fazla hasta kurulum kılavuzu verdi. Şimdi çiftliğim çok iyi çalışıyor, yakında ikinci evim için hazırlanacağım. -
Sayın Halim SatriaFuar standında buluşmak bizim için unutulmaz, Silver Star yöneticisi Joise Hanım ile konuştuk ve otomatik tavuk kafesli yeni tavuk çiftliklerim için ilk işimize başladık. Bayan Joise, kurulumu benim için yönlendirmesi için mühendisi gönderdi, kullanımı kolay, müteşekkirim.
anahtar kelimeler [ chicken poultry control shed system ] eşleşme 76 Ürünler.
Yumurtacı ve Etlik Piliç Kafesi A Tipi ve H Tipi 3 Katlı 4 Katlı
| Ürün adı: | Fabrika Tedarik A Tipi ve H Tipi 3 Katlı 4 Katlı Katmanlı ve Broiler Tavuk Kafesi |
|---|---|
| malzeme: | Q235 A Sıcak Daldırma Galvanizli Çelik Tel |
| Tip: | H Tipi Etlik Piliç Kafesi |
H Tipi Katmanlı Tavuk Kafesleri Sistemi Q235A Otomatik Yumurtlayan Tavuk Yumurta Aküsü
| Ürün Adı: | Otomatik Yumurtlayan Tavuk Yumurtası Pil H Tipi Tavuk Kafesleri Sistemi |
|---|---|
| Malzeme: | Q235A Sıcak Daldırma Galvanizli Çelik Hasır |
| Türü: | H Tipi Katmanlı Tavuk Kafesi |
4 Kapılı q235 H Tipi Pilli Broiler Ekipmanları 3 Katlı Kümes
| anahtar kelimeler: | h tipi otomatik broiler ekipmanları kanatlı döken tasarım tavuk çiftliği |
|---|---|
| Pazarlama Türü: | Yeni Ürün 2021 |
| kafes boyutu: | 1500x1000x440mm, 1000x1000x440mm |
Otomatik Broiler Tarım Ekipmanları Kanatlı Besleme Hattı Sistemi 45mm 4pan / 3m
| Ürün adı: | Otomatik Kanatlı Besleme Hattı Sistemi |
|---|---|
| Malzeme: | Q235A Sıcak Daldırma Galvanizli Çelik |
| Yardımcı Hazne: | 60KG, 70KG, 90KG |
Hücre Başına 4 Kuş Pil Kafes Sistemi Sıcak Daldırma Galvanizli
| İsim: | Broiler için tavuk besleyici kafesleri |
|---|---|
| Ürün adı: | Broiler için kafesler |
| Başvuru: | Broiler için Kümes Hayvanları Tarlası kafesleri |
Sıcak Galvanizleme 6 Katlı 204 Kuşlar Broiler Kafesleri Tavuk Yetiştiriciliği
| İsim: | Broiler için tavuk besleyici kafesleri |
|---|---|
| Ürün adı: | Broiler için kafesler |
| Başvuru: | Broiler için Kümes Hayvanları Tarlası kafesleri |
1 Günlükten 16 Haftalığa Kadar Büyüyen Metal 4 Katlı Civciv Brooder Kafesi
| anahtar kelimeler: | küçük bebek civciv kafesi |
|---|---|
| Katmanlar: | 4 kat/seviye |
| özellikleri: | otomatik su sistemi, otomatik besleme sistemi, otomatik |
Büyük Boy Yeni Tasarım H Tipi Pil Kafesleri Galvanizli Çelik Hasır
| Ürün adı: | Katman tavuk kafesi |
|---|---|
| renk: | Gümüş |
| Malzeme: | Sıcak/soğuk galvanizli çelik hasır |
4m/Set Broiler Ekipmanları
| Diğer Adı: | et tavuk için otomatik kontrol kanatlı döken broiler ekipmanları |
|---|---|
| Malzeme: | sıcak galvanizli çelik |
| Besleme Tavası: | 16 ızgara, 4 pan/3m |

