Tüm ürünler
-
Sayın Ömer CibrilSilver Star ile 2011 yılından beri işbirliği içerisindeyiz, ilk tavuk çiftliği yumurtlama kafes siparişimiz de şu ana kadar çok güçlü. Kaliteli ve dayanıklı kafesler, çok memnunum. -
Bay BryanSiver Star pilli tavuk kafesi sipariş etmeye değer: Geçen yıl ilk kez sıcak daldırma galvanizli tavuk kafesi konusunda işbirliği yaptık. Aldığımda kanatlı kafesine gerçekten şaşırdım. Dahası, Siver Star bize daha fazla hasta kurulum kılavuzu verdi. Şimdi çiftliğim çok iyi çalışıyor, yakında ikinci evim için hazırlanacağım. -
Sayın Halim SatriaFuar standında buluşmak bizim için unutulmaz, Silver Star yöneticisi Joise Hanım ile konuştuk ve otomatik tavuk kafesli yeni tavuk çiftliklerim için ilk işimize başladık. Bayan Joise, kurulumu benim için yönlendirmesi için mühendisi gönderdi, kullanımı kolay, müteşekkirim.
anahtar kelimeler [ chicken poultry control shed system ] eşleşme 76 Ürünler.
Kümes Hayvancılığı Tavuk Yumurtacı Kafesleri Tam Otomatik Pil Sistemi H Tipi Yumurta
| Ürün adı: | H Tipi Yumurta Piliç Yumurtacı Kafesleri |
|---|---|
| Malzeme: | Q235A Sıcak Daldırma Galvanizli Çelik Tel |
| Tip: | H Tipi Katmanlı Tavuk Kafesi |
Yumurta üretimini optimize etmek ve ticari çiftliklerde kümes hayvanlarının sağlığını artırmak için tasarlanmış ağır pilli tavuk kafesleri
| Boyut: | 650x1250X440mm/ 1000x1250x400mm |
|---|---|
| Alan/kuş: | 450cm2 |
| Ömür: | 25 yıldan fazla |
Katman için 650x1250x2220mm Pil Kümes Kafesi H Tipi Otomatik
| anahtar kelimeler: | katman için tavuk kafesi h tipi pil kafes sistemi |
|---|---|
| Tel Malzeme: | q235 tel yetiştirme tavuk kafesi |
| Kafes katmanları: | 3, 4, 5, 6, 8, 9, 10 katlı pil kafesi |
SGS H Çerçeve 30000 Kanatlı Tavuk Kafesi 650mm Uzunluk
| anahtar kelimeler: | tavuk katmanı kafesi tasarımı kanatlı katmanı pil tavuk kafesi |
|---|---|
| Kafes Tipi: | h katman kafeslerinin çerçevesi |
| Tel örgü: | Q235 köprü çelik tel yetiştirme kafesi |
Tavukçuluk Alanı İçin Galvanizli Otomatik H Tipi Tavuk Kafesi 3 Katlı
| İsim: | Katmanlar için Tavuk Besleyici kafesleri |
|---|---|
| Ürün adı: | Katmanlar için kafesler |
| Başvuru: | Katmanlar için Kümes Hayvanları Alanı kafesleri |
650x1250x2220mm Pil Tavuk Kafesleri H Tipi Otomatik Katman için
| Anahtar kelimeler: | tavuk kafesi h tipi katmanlı pil kafesi sistemi |
|---|---|
| Tel malzemeleri: | q235 tel üreme tavuk kafesi |
| Kafes katmanları: | 3, 4, 5, 6, 8, 9, 10 katmanlı batarya kafesi |
SGS H Çerçeve 30000 Kuşlar Tavuk Kafesine Hazır 650mm Uzunluk
| Anahtar kelimeler: | tavuk yumurtlama kafesi tasarımı kümes hayvanları yumurtlama pili tavuk kafesi |
|---|---|
| Kafes Tipi: | katmanlı kafes çerçevesinde |
| Tel örgü: | Q235 köprü çelik tel yetiştirme kafesi |
Poultry Farm Q235 3 - 4Tier Pil Tavuk Kafesi Broiler Yetiştiriciliği Kullanımı
| diğer adı: | Pil piliç kafesi, piliç tavuk kafesi |
|---|---|
| modeli: | Q235 düşük karbonlu çelik tel |
| yüzey işlemi: | Sıcak Daldırma Galvaniz |
Anti Rust HDG H Tipi Katmanlı Etlik Tavuk Kafesi 16-20 Piliç/Kafes
| Ürün adı: | Broiler tavuk kafesi pil galvanizli |
|---|---|
| katlar: | 3 veya 4 kat/kat |
| kafes boyutu: | 1000x1000x440mm |
U Tipi HDG Çelik Tavuk Yemi, Tavuklar İçin 3-8 Katlı Otomatik Besleme Sistemi
| Ürün adı: | tavuk çiftliği için istikrarlı yüksek verimli otomatik kanatlı besleme sistemi ekipmanları |
|---|---|
| Kafes katmanları: | 3/4/5/6/8 kanatlı kafes |
| Kafes Standı: | U tipi galvanizli çelik |

