Tüm ürünler
-
Sayın Ömer CibrilSilver Star ile 2011 yılından beri işbirliği içerisindeyiz, ilk tavuk çiftliği yumurtlama kafes siparişimiz de şu ana kadar çok güçlü. Kaliteli ve dayanıklı kafesler, çok memnunum. -
Bay BryanSiver Star pilli tavuk kafesi sipariş etmeye değer: Geçen yıl ilk kez sıcak daldırma galvanizli tavuk kafesi konusunda işbirliği yaptık. Aldığımda kanatlı kafesine gerçekten şaşırdım. Dahası, Siver Star bize daha fazla hasta kurulum kılavuzu verdi. Şimdi çiftliğim çok iyi çalışıyor, yakında ikinci evim için hazırlanacağım. -
Sayın Halim SatriaFuar standında buluşmak bizim için unutulmaz, Silver Star yöneticisi Joise Hanım ile konuştuk ve otomatik tavuk kafesli yeni tavuk çiftliklerim için ilk işimize başladık. Bayan Joise, kurulumu benim için yönlendirmesi için mühendisi gönderdi, kullanımı kolay, müteşekkirim.
Katmanlı Tavuk Kafesi Kümes Hayvancılığı Ekipmanları 96 Kuş 120 Kuş
| Ürün Adı: | 96 Kuş 120 Kuş Katmanlı Tavuk Kafesi Kümes Hayvancılığı Ekipmanları |
|---|---|
| Malzeme: | Q235A Sıcak Daldırma Galvanizli Çelik |
| Türü: | A Tipi Yumurta Tavuk Kafesi |
A Tipi Pil Tavukları Katmanlı Tavuk Kafesi Otomatik Tavuk Çiftliği Ekipmanları
| Ürün Adı: | A Tipi Otomatik Pilli Tavuklar Katmanlı Tavuk Kafesi |
|---|---|
| Malzeme: | Q235A Sıcak Daldırma Galvanizli Çelik |
| Türü: | A Tipi Katmanlı Tavuk Kafesi |
Dayanıklı 128 Kuş A Tipi Tavuk Yumurta Kucağı
| Durum: | Yeni |
|---|---|
| Ürün Adı: | Ucuz Fiyat A Tipi Tavuk Yumurtlama Kafesleri |
| Malzeme: | Q235A Sıcak Daldırma Galvanizli Çelik Hasır |
Katmanlı Tavuk Batarya Kafesleri Kemerli Ya Da Çöp Çöpeçesi Çöp Çöpeçesi Sistemli
| Ürün Adı: | Kemerli veya Kazıyıcılı Gübre Temizleme Sistemli Pilli Tavuk Katmanlı Tavuk Kafesi |
|---|---|
| Kafes Tipi: | A veya H çerçeveli pil katmanı kafes |
| Malzeme: | Q235 köprü çeliği, deformasyon yok |
A Tipi Tavuk Bataryası Katman Tavuk Kafes Sistemi Sıcak Galvanizli Q235 Çelik Tel
| Diğer İsim: | A Tipi Kanatlı Akü Katmanlı Tavuk Kafesi Sistemi, Kanatlı Katman Kafesi |
|---|---|
| Kafes Çerçevesi: | U şekilli katmanlı kafes standı |
| Malzeme: | sıcak galvanizli, q235 çelik tel |
Otomatik Besleme Sistemli A Tipi Katmanlı Yumurtlayan Tavuk Kafesi 160 Kuş
| Ürün Adı: | Otomatik Besleme Sistemli A Tipi Yumurta Yumurtlama Tavuk Kafes Sistemi |
|---|---|
| Malzeme: | Q235A Sıcak Daldırma Galvanizli Çelik Hasır |
| Türü: | A Tipi Yumurta Tavuk Kafesi |
90/96/120/128/160 Kuş Katman Tavuk Kafes Sistemi Çiftlik A Tipi 3 veya 4 Katman
| Ürün Adı: | Katmanlı Tavuk Kafesi Sistemi Çiftçilik A Tipi 3 Veya 4 Katlı Kümes Hayvanları Pil Kafesi Döşeme |
|---|---|
| Kafes Tipi: | Bir Çerçeve |
| Kafes malzemesi: | Çift soğuk veya sıcak galvanizli |
Zn-Al Tavuk Çiftliği Temizlik Makinesi, 380V 3 Fazlı Ticari Tavuk Ekipmanı
| Adı: | Batarya kafesindeki kümes gübre temizleme sistemi |
|---|---|
| Türü: | Bant Tipi Temizleme, Sıyırıcı Tip Temizleme |
| Malzeme: | Sıcak Daldırma Galvanizli Levha / Zn-Al Plaka |
4 katmanlı 2 mm pil kafesine sahip Tavuk yumurtası toplama sistemi ISO9001 sertifikalı
| Adı: | Akü Kafesinin Otomatik Yumurta Toplama Sistemi |
|---|---|
| Malzeme: | Sıcak Daldırma Galvanizli Çelik Levha |
| Yumurta Bant Kalınlığı: | 2mm |
4 katmanlı 2 mm pil kafesine sahip Tavuk yumurtası toplama sistemi ISO9001 sertifikalı
| Adı: | Akü Kafesinin Otomatik Yumurta Toplama Sistemi |
|---|---|
| Malzeme: | Sıcak Daldırma Galvanizli Çelik Levha |
| Yumurta Bant Kalınlığı: | 2mm |

