Tüm ürünler
-
Sayın Ömer CibrilSilver Star ile 2011 yılından beri işbirliği içerisindeyiz, ilk tavuk çiftliği yumurtlama kafes siparişimiz de şu ana kadar çok güçlü. Kaliteli ve dayanıklı kafesler, çok memnunum. -
Bay BryanSiver Star pilli tavuk kafesi sipariş etmeye değer: Geçen yıl ilk kez sıcak daldırma galvanizli tavuk kafesi konusunda işbirliği yaptık. Aldığımda kanatlı kafesine gerçekten şaşırdım. Dahası, Siver Star bize daha fazla hasta kurulum kılavuzu verdi. Şimdi çiftliğim çok iyi çalışıyor, yakında ikinci evim için hazırlanacağım. -
Sayın Halim SatriaFuar standında buluşmak bizim için unutulmaz, Silver Star yöneticisi Joise Hanım ile konuştuk ve otomatik tavuk kafesli yeni tavuk çiftliklerim için ilk işimize başladık. Bayan Joise, kurulumu benim için yönlendirmesi için mühendisi gönderdi, kullanımı kolay, müteşekkirim.
anahtar kelimeler [ soncap automatic poultry feeding system ] eşleşme 378 Ürünler.
Broiler Yumurta Yetiştiriciliği İçin H Tipi Tavuk Yetiştirme Sistemi Otomatik Tavuk Çiftliği
| Ürün adı: | H Tipi Pil Katmanlı Tavuk Kafesi |
|---|---|
| Malzeme: | Q235A Sıcak Daldırma Galvanizli Çelik Hasır |
| kafes boyutu: | 1800x1200x2140mm, 1800x1200x2790mm |
Tavuk evleri için 380V 50HZ otomatik broiler ekipmanları SONCAP onayını aldı.
| Adı: | Broiler Ekipmanları Tavuk yetiştirme |
|---|---|
| Türü: | Broiler Tavuk Kafes Sistemi, Broiler Zemin Sistemi |
| Malzeme: | Sıcak galvanizli çelik |
Tam Otomatik Pil Tavuk Kafesleri Sıcak Dip Galvanizli Tel 3-4 Katman
| Korozyon Önleyici Tedavi: | - Evet. |
|---|---|
| Kapasite: | 90-160 Tavuk |
| kapı sayısı: | 3-4 |
Kanatlı Ekipmanları Güney Afrika Çiftliği İçin Otomatik Yumurta Katmanlı Tavuk Kafesi
| Ürün adı: | Otomatik Tavuk Kümes Ekipmanları Yumurta Katmanı Tavuk Kafesi |
|---|---|
| Malzeme: | Q235A Sıcak / Soğuk Daldırma Galvanizli Çelik Hasır |
| Tip: | A Tipi Katmanlı Tavuk Kafesi |
Güney Afrika Çiftliği İçin Otomatik Yumurta Katmanlı Tavuk Kafesi Kümes Hayvanları Ekipmanları
| Ürün adı: | Otomatik Tavuk Kümes Ekipmanları Yumurta Katmanı Tavuk Kafesi |
|---|---|
| Malzeme: | Q235A Sıcak Daldırma Galvanizli Çelik Hasır |
| Tip: | A Tipi Katmanlı Tavuk Kafesi |
A Tipi Pil Tavukları Katmanlı Tavuk Kafesi Otomatik Tavuk Çiftliği Ekipmanları
| Ürün Adı: | A Tipi Otomatik Pilli Tavuklar Katmanlı Tavuk Kafesi |
|---|---|
| Malzeme: | Q235A Sıcak Daldırma Galvanizli Çelik |
| Türü: | A Tipi Katmanlı Tavuk Kafesi |
380V Broiler Otomatik Besleyici, 500KGS Sıcak Daldırma Galvanizli Tavuk Kafesi Ekipmanları
| İsim: | Pil Kafesinin Otomatik Kanatlı Besleme Sistemi |
|---|---|
| Tip: | Hopper Arabası Besleme Makinesi, Portal Besleme Makinesi |
| Malzeme: | Sıcak Galvanizli Çelik Levha |
380V Broiler Otomatik Besleyici, 500KGS Sıcak Dip Galvanize Tavuk Kafesleri Ekipmanı
| Adı: | Otomatik Tavuk Besleme Sistemi Batarya Kafes |
|---|---|
| Türü: | Hazne Arabası Besleme Makinesi, Portal Besleme Makinesi |
| Malzeme: | Sıcak Galvanizli Çelik Taş |
U Tipi HDG Çelik Tavuk Yemi, Tavuklar İçin 3-8 Katlı Otomatik Besleme Sistemi
| Ürün adı: | tavuk çiftliği için istikrarlı yüksek verimli otomatik kanatlı besleme sistemi ekipmanları |
|---|---|
| Kafes katmanları: | 3/4/5/6/8 kanatlı kafes |
| Kafes Standı: | U tipi galvanizli çelik |
360 derece Kanatlı İçme Sistemi, SONCAP 2-3 Kanatlı Nipel Suluk Sistemi
| Ürün adı: | Pil Tavuk Kafesi İçin Otomatik Kanatlı İçme Sistemi Su İçici |
|---|---|
| Kafes Tipi: | A veya H çerçeve pil kafesi |
| Su Borusu Malzemesi: | plastik mühendisliği |

