Tüm ürünler
-
Sayın Ömer CibrilSilver Star ile 2011 yılından beri işbirliği içerisindeyiz, ilk tavuk çiftliği yumurtlama kafes siparişimiz de şu ana kadar çok güçlü. Kaliteli ve dayanıklı kafesler, çok memnunum. -
Bay BryanSiver Star pilli tavuk kafesi sipariş etmeye değer: Geçen yıl ilk kez sıcak daldırma galvanizli tavuk kafesi konusunda işbirliği yaptık. Aldığımda kanatlı kafesine gerçekten şaşırdım. Dahası, Siver Star bize daha fazla hasta kurulum kılavuzu verdi. Şimdi çiftliğim çok iyi çalışıyor, yakında ikinci evim için hazırlanacağım. -
Sayın Halim SatriaFuar standında buluşmak bizim için unutulmaz, Silver Star yöneticisi Joise Hanım ile konuştuk ve otomatik tavuk kafesli yeni tavuk çiftliklerim için ilk işimize başladık. Bayan Joise, kurulumu benim için yönlendirmesi için mühendisi gönderdi, kullanımı kolay, müteşekkirim.
anahtar kelimeler [ q235 steel layer farming cage ] eşleşme 672 Ürünler.
H Tipi Otomatik Katman Tavuk Kafesi Tavuk Çiftliği Kullanılan Tavuk Çiftliği
| Ürün adı: | Katman tavuk kafesi |
|---|---|
| renk: | Gümüş |
| Malzeme: | Sıcak/soğuk galvanizli çelik hasır |
Kanatlı Pil Katmanı Tavuk Kafesi Bunker Besleme
| Aksesuarlar: | besleyici, katmanlı tavuk kafesi, tel örgü, meme tiryakisi |
|---|---|
| Kapasiteyi Ayarla: | 144/192/240/288 katman |
| Hücre boyutu: | 450*600*410mm |
H Tipi Otomatik Pil Katmanlı Tavuk Kafesleri 6 Katlı Tavuk Çiftliği Ekipmanları
| ürün adı: | H Tipi Otomatik Tavuk Çiftliği Ekipmanları Pil Katmanlı Tavuk Kafesleri |
|---|---|
| Malzeme: | Q235A Sıcak / Soğuk Daldırma Galvanizli Çelik Hasır |
| Tip: | H Tipi Katmanlı Tavuk Kafesi |
Tarım için Galvanizli Katmanlı Tavuk Kafesleri Otomatik H Tipi Kümes Hayvanları
| Ürün adı: | H Tipi Tavuk Kafesleri Tarım Ekipmanları İçin Katmanlı Kümes Hayvanları |
|---|---|
| Malzeme: | Q235A Sıcak / Soğuk Daldırma Galvanizli Çelik Hasır |
| Tip: | H Tipi Katmanlı Tavuk Kafesi |
Bir tür yumurtlayan tavuk katman tavuk kafesi batarya Tavuk çiftliği Tanzania için yumurta
| Ürün Adı: | Tanzanya için A tipi Yumurtlayan Tavuk Pil Kümes Hayvanları Çiftliği Yumurta Katmanlı Tavuk Kafesi |
|---|---|
| Malzeme: | Q235A Sıcak Daldırma Galvanizli Çelik Tel |
| kafes boyutu: | 195*230*150cm, 215*230*200cm |
A Tipi Pil Tavukları Katmanlı Tavuk Kafesi Otomatik Tavuk Çiftliği Ekipmanları
| Ürün Adı: | A Tipi Otomatik Pilli Tavuklar Katmanlı Tavuk Kafesi |
|---|---|
| Malzeme: | Q235A Sıcak Daldırma Galvanizli Çelik |
| Türü: | A Tipi Katmanlı Tavuk Kafesi |
3-4 Katman Pil Katmanı Tavuk Kafesleri Tavuk Fermesi ISO9001 Listed
| Adı:: | yumurta tabakası tavuk kafesi |
|---|---|
| Malzeme: | Q235 Köprü Çelik Sıcak Daldırma Galvanizli |
| Katman/Katlar: | 3, 4 katlı |
H Tipi Katmanlı Tavuk Kafesleri Sıcak Diplenmiş Galvanize Tavuk Çiftliği
| Ürün Adı: | katmanlı tavuk kafesi |
|---|---|
| Renk: | Gümüş |
| Malzeme: | Sıcak/soğuk galvanizli çelik hasır |
3-4 Katlı Pil Katmanlı Tavuk Kafesi Yumurtlayan Tavuk Çiftliği ISO9001 Listelenmiştir
| İsim:: | Yumurta Katman Tavuk Kafesi |
|---|---|
| Malzeme: | Q235 Köprü Çelik Sıcak Daldırma Galvanizli |
| Katman/Katlar: | 3, 4 Katman |
Çiftlik İçin Sıcak Galvanizli Uzun Ömürlü Katmanlı Pil Kafesleri
| Ürün adı: | Katman tavuk kafesi |
|---|---|
| Renk: | Gümüş rengi |
| Malzeme: | Sıcak/soğuk galvanizli çelik hasır |

