Tüm ürünler
-
Sayın Ömer CibrilSilver Star ile 2011 yılından beri işbirliği içerisindeyiz, ilk tavuk çiftliği yumurtlama kafes siparişimiz de şu ana kadar çok güçlü. Kaliteli ve dayanıklı kafesler, çok memnunum. -
Bay BryanSiver Star pilli tavuk kafesi sipariş etmeye değer: Geçen yıl ilk kez sıcak daldırma galvanizli tavuk kafesi konusunda işbirliği yaptık. Aldığımda kanatlı kafesine gerçekten şaşırdım. Dahası, Siver Star bize daha fazla hasta kurulum kılavuzu verdi. Şimdi çiftliğim çok iyi çalışıyor, yakında ikinci evim için hazırlanacağım. -
Sayın Halim SatriaFuar standında buluşmak bizim için unutulmaz, Silver Star yöneticisi Joise Hanım ile konuştuk ve otomatik tavuk kafesli yeni tavuk çiftliklerim için ilk işimize başladık. Bayan Joise, kurulumu benim için yönlendirmesi için mühendisi gönderdi, kullanımı kolay, müteşekkirim.
anahtar kelimeler [ iso9001 poultry manure removal system ] eşleşme 545 Ürünler.
Tavuk Çiftliği için 10-12m / Min Bant Kanatlı Gübresi Temizleme Sistemi Gürültüsüz
| anahtar kelimeler: | Tavuk Çiftliği Kümes Hayvanları Kuşağı Gübre Temizleme Temizleme Makinesi |
|---|---|
| Temizleme Yöntemleri: | kemer gübresi sökücü yolu |
| Gübre Temizleme Makinesi: | Sıcak Daldırma Galvanizli Veya Çinko-Alüminyum |
4 Katlı Kanatlı Gübresi Tahliye Sistemi 1800 / 2100mm genişlik Çiftlik Kafesi
| anahtar kelimeler: | Otomatik Gübre Temizleme Çöp Toplama Sistemi |
|---|---|
| Çöp Toplama Yolu: | Kazıyıcı Gübre Toplayıcı |
| Pazarlama Türü: | Yeni Ürün 2021 |
4 Katlı Tavuk Gübre Temizleme Sistemi 1800 / 2100mm genişlik Çiftlik Kafes
| Anahtar kelimeler: | Otomatik Gübre Temizleme Çöp Toplama Sistemi |
|---|---|
| Çöp toplama yolu: | Çöp toplayıcı |
| Pazarlama Türü: | Yeni Ürün 2021 |
U Tipi Kafes 4 katlı Kanatlı Gübresi Tahliye Sistemi 3-6mm Çap Tel
| İsim: | U Tipi Kafes Ayakları Gübre Toplamalı Pilli Tavuk Kafesi |
|---|---|
| Kafes Katmanı: | 3 veya 4 katlı katmanlı pil kafesi |
| Kafes Hasır: | 3-6mm çaplı tel |
U Tipi Kafes 4 katlı Tavuk Gübre Çöpeçimi Sistem 3-6 mm çaplı tel
| Adı: | U Tipi Kafes Ayaklı Gübre Toplama Kollektörlü Pil Tavuk Kafesi |
|---|---|
| Kafes Katmanı: | 3 veya 4 katlı katmanlı pil kafesleri |
| Kafes Tel Ağı: | 3-6 mm çaplı tel |
Sıcak Daldırma Galvanizli 6mm Gübre Temizleme Ekipmanı Siemens Motor
| Ürün adı: | Sıcak Daldırma Galvanizli Kanatlı Gübresi Tahliye Sistemi Otomatik |
|---|---|
| Atık Temizleme Yolu: | PP bant yolu gübre temizleyici |
| Pazarlama Türü: | Yeni Ürün 2021 |
6mm Otomatik Gübre Tahliye Sistemi
| İsim: | Hayvancılık Hayvancılık Ekipmanları Gübre Temizleme Pil Kafes Sistemi |
|---|---|
| Kafes Tipi: | A, H şeklindeki pil kafesi yapısı |
| Kafes Malzemesi: | Q235 ulusal köprü çeliği |
Yaşlanma Karşıtı HDG Kanatlı Çöp Temizleme Ekipmanı 1m-1.8m Bant Genişliği
| anahtar kelimeler: | Tavuk Çiftliği Kümes Hayvanları Kuşağı Gübre Temizleme Temizleme Makinesi |
|---|---|
| Özellik: | Yaşlanma karşıtı, aşınma direnci |
| Pazarlama Türü: | Yeni Ürün 2021 |
1.4m 1.75m Otomatik Kanatlı Gübre Bant Sistemi H Tavuk Kafesi Kullanımı
| anahtar kelimeler: | Kanatlı Gübre Bant Sistemi |
|---|---|
| Gübre Temizleme Tipi: | Bant veya sıyırıcı gübre toplayıcı |
| Malzeme: | Sıcak galvanizli veya paslanmaz çelik, çinko-alüminyum |
1.2mm Bantlı Otomatik Gübre Tahliye Sistemi, 10-12m/Dk Tavuk Kümes Ekipmanları
| anahtar kelimeler: | Tavuk Çiftlikleri İçin Bant Temizleme, Gübre Bantlı Konveyör Temizleme Makinesi |
|---|---|
| Gübre Bant Malzemesi: | PP Malzeme, ithal, 1.2mm kalınlık |
| Kemer genişliği: | Kafes boyutuna göre 1m, 1.2m , 1.25m ,1.5m, 1.75m |

