Tüm ürünler
-
Sayın Ömer CibrilSilver Star ile 2011 yılından beri işbirliği içerisindeyiz, ilk tavuk çiftliği yumurtlama kafes siparişimiz de şu ana kadar çok güçlü. Kaliteli ve dayanıklı kafesler, çok memnunum. -
Bay BryanSiver Star pilli tavuk kafesi sipariş etmeye değer: Geçen yıl ilk kez sıcak daldırma galvanizli tavuk kafesi konusunda işbirliği yaptık. Aldığımda kanatlı kafesine gerçekten şaşırdım. Dahası, Siver Star bize daha fazla hasta kurulum kılavuzu verdi. Şimdi çiftliğim çok iyi çalışıyor, yakında ikinci evim için hazırlanacağım. -
Sayın Halim SatriaFuar standında buluşmak bizim için unutulmaz, Silver Star yöneticisi Joise Hanım ile konuştuk ve otomatik tavuk kafesli yeni tavuk çiftliklerim için ilk işimize başladık. Bayan Joise, kurulumu benim için yönlendirmesi için mühendisi gönderdi, kullanımı kolay, müteşekkirim.
anahtar kelimeler [ galvanized layer chicken cage ] eşleşme 1187 Ürünler.
Yumurta Toplama Sistemli Tam Otomatik Sıcak Galvaniz Pilli Tavuk Kafesi
| Ürün adı: | Katman tavuk kafesi |
|---|---|
| renk: | Gümüş |
| Malzeme: | Sıcak/soğuk galvanizli çelik hasır |
128 Kuş A Tipi Katmanlı Tavuk Kafesi Kurulumu Sağlar
| kullanım: | tavuk çiftliği paslanmaz çelik tavuk kafesi |
|---|---|
| Kullanmak: | Tavuk |
| Malzeme: | Q235 Çelik Tel paslanmaz çelik tavuk kafesi |
3 Fazlı Çiftlik Katmanlı Tavuk Kafesi Kanatlı H Tipi Katmanlı Kafes
| Aksesuarlar: | besleyici, katmanlı tavuk kafesi, tel örgü, meme tiryakisi |
|---|---|
| Kapasiteyi Ayarla: | 144/192/240/288 katman |
| Hücre boyutu: | 450*600*410mm |
H Tipi Otomatik Pil Katmanlı Tavuk Kafesleri 6 Katlı Tavuk Çiftliği Ekipmanları
| ürün adı: | H Tipi Otomatik Tavuk Çiftliği Ekipmanları Pil Katmanlı Tavuk Kafesleri |
|---|---|
| Malzeme: | Q235A Sıcak / Soğuk Daldırma Galvanizli Çelik Hasır |
| Tip: | H Tipi Katmanlı Tavuk Kafesi |
H Tipi Çiftlikler Katmanlı Tavuk Kafesi 128/160 9 Katlı Sıcak Daldırma
| Ürün adı: | Layer H Tipi Tavuk Kafesi |
|---|---|
| Malzeme: | Q235A Sıcak Daldırma Galvanizli Çelik Hasır |
| Tip: | H Tipi Katmanlı Tavuk Kafesi |
Sıcak Daldırma Galvanizli Yumurta Katmanı Tavuk Kafesi A Tipi Pil 96 Kuş 128 Kuş Tavuk Çiftliği
| Ürün adı: | A Tipi Pil Katmanlı Tavuk Kafesi |
|---|---|
| Malzeme: | Q235A Sıcak Daldırma Galvanizli Çelik Hasır |
| Tip: | A Tipi Katmanlı Tavuk Kafesi |
Kanatlı Yetiştirme Katmanlı Tavuk Kafesleri Ekipmanları Galvanizli Çelik Tel Otomatik Sistem
| Ürün adı: | Kümes Hayvanları Yetiştirme Ekipmanları Galvanizli Çelik Tel Otomatik Katmanlı Tavuk Kafesleri |
|---|---|
| Malzeme: | Q235A Sıcak Daldırma Galvanizli Çelik Tel |
| Tip: | H Tipi Katmanlı Tavuk Kafesi |
Kaynaklı Tel H Tipi Katmanlı Tavuk Kafesi Q235A Galvanizli 2mm Tavuk Çiftliği Kafesi
| Durum: | Yeni |
|---|---|
| Ürün Adı: | H Tipi Katmanlı Tavuk Kafesi Q235A Galvanizli 2mm Tavuk Çiftliği Kafesi |
| Malzeme: | Q235A Sıcak Daldırma Galvanizli |
72 Tavuklar Sıcak Galvanize Katman Tavuk Kafesleri Tavuk Çiftliği Evi
| Adı: | Tavuk besleyici kafesleri |
|---|---|
| Ürün Adı: | Katmanlar için kafesler |
| Uygulama: | Katmanlar için Kanatlı Tarla kafesleri |
Q235A Galvanizli Çelik Katmanlı Tavuk Kafesi
| anahtar kelimeler: | tavuk kafesi, yumurtlayan tavuklar için tavuk kafesi |
|---|---|
| Renk: | gümüş beyaz |
| Katman/Katlar: | 3 ve 4 kat |

