Tüm ürünler
-
Sayın Ömer CibrilSilver Star ile 2011 yılından beri işbirliği içerisindeyiz, ilk tavuk çiftliği yumurtlama kafes siparişimiz de şu ana kadar çok güçlü. Kaliteli ve dayanıklı kafesler, çok memnunum. -
Bay BryanSiver Star pilli tavuk kafesi sipariş etmeye değer: Geçen yıl ilk kez sıcak daldırma galvanizli tavuk kafesi konusunda işbirliği yaptık. Aldığımda kanatlı kafesine gerçekten şaşırdım. Dahası, Siver Star bize daha fazla hasta kurulum kılavuzu verdi. Şimdi çiftliğim çok iyi çalışıyor, yakında ikinci evim için hazırlanacağım. -
Sayın Halim SatriaFuar standında buluşmak bizim için unutulmaz, Silver Star yöneticisi Joise Hanım ile konuştuk ve otomatik tavuk kafesli yeni tavuk çiftliklerim için ilk işimize başladık. Bayan Joise, kurulumu benim için yönlendirmesi için mühendisi gönderdi, kullanımı kolay, müteşekkirim.
anahtar kelimeler [ 240 birds layer chicken cage ] eşleşme 406 Ürünler.
Tavuk Kafesleri Yumurta Katmanı Tavuk Ekipmanı Katman Tavuk Kafesleri Otomatik Tarım Ekipmanı
| Ürün Adı: | Tam otomatik kanatlı yumurta ve tavuk kafesi |
|---|---|
| Kafes tel malzemesi: | Q235 köprü çeliği, 3-6 mm kalınlığında |
| Tel Örgü Yüzeyi: | Sıcak veya soğuk galvanizleme |
Sıcak Galvanizli Tavuk Çiftliği Tavukları Dökme Ekipman Sistemi Otomatik Pil Katmanı Tavuk Kafesleri
| Ürün Adı: | Tam otomatik kanatlı yumurta ve tavuk kafesi |
|---|---|
| Kafes tel malzemesi: | Q235 köprü çeliği, 3-6 mm kalınlığında |
| Tel Örgü Yüzeyi: | Sıcak veya soğuk galvanizleme |
Sıcak Galvanizli Tavuk Çiftliği Tavukları Dökme Ekipman Sistemi Otomatik Pil Katmanı Tavuk Kafesleri
| Ürün Adı: | Tam otomatik kanatlı yumurta ve tavuk kafesi |
|---|---|
| Kafes tel malzemesi: | Q235 köprü çeliği, 3-6 mm kalınlığında |
| Tel Örgü Yüzeyi: | Sıcak veya soğuk galvanizleme |
Layer Chicken Cage The Optimal Solution for Modern and Profitable Poultry Farming
| Kullanım: | Kümes Hayvancılığı |
|---|---|
| Tip: | katman tavuk kafesi |
| Kurulum: | Kurulumu kolay |
Modern Tavukçuluk Otomatik Pil Yumurta Katmanı Tavuk Kafesleri Satılık A Tipi Tavuk Kafesleri
| Ürün Adı: | Tam otomatik kanatlı yumurta ve tavuk kafesi |
|---|---|
| Kafes tel malzemesi: | Q235 köprü çeliği, 3-6 mm kalınlığında |
| Tel Örgü Yüzeyi: | Sıcak veya soğuk galvanizleme |
Katmanlı Tavuk Kafesleri ve Otomatik Yumurta Toplamaları Tavuk Çiftliği Ekipmanı
| Ürün Adı: | Tam otomatik kanatlı yumurta ve tavuk kafesi |
|---|---|
| Kafes tel malzemesi: | Q235 köprü çeliği, 3-6 mm kalınlığında |
| Tel Örgü Yüzeyi: | Sıcak veya soğuk galvanizleme |
H Tipi 3 katmanlı / 4 katmanlı Sıcak Dip Galvanize Otomatik Katmanlı Tavuk Çiftliği Ekipmanlarındaki Tavuk Kafesleri
| Ürün Adı: | Tam otomatik kanatlı yumurta ve tavuk kafesi |
|---|---|
| Kafes tel malzemesi: | Q235 köprü çeliği, 3-6 mm kalınlığında |
| Tel Örgü Yüzeyi: | Sıcak veya soğuk galvanizleme |
2024 H tip 4 katmanlı sıcak daldırma galvanizli otomatik katmanlı tavuk kafesleri
| Ürün Adı: | Tam otomatik kanatlı yumurta ve tavuk kafesi |
|---|---|
| Kafes tel malzemesi: | Q235 köprü çeliği, 3-6 mm kalınlığında |
| Tel Örgü Yüzeyi: | Sıcak veya soğuk galvanizleme |
Piliç Pil Bebek Katmanlı Tavuk Kafesi Galvanizli 4 Tier A Tipi
| Ürün adı: | 4 Tier A Tipi Yarka Kafesleri Pil Bebek Katmanlı Tavuk |
|---|---|
| Malzeme: | Q235A Sıcak Daldırma Galvanizli |
| Tip: | A Tipi Yarka Kafesi |
Katmanlı Tavuk Kümesi: Kümes Hayvanı Çiftliğinizde Yumurtacı Tavuk Yetiştirmek İçin Mükemmel Çözüm
| Kullanım: | Kümes Hayvancılığı |
|---|---|
| Renk: | Gümüş |
| Tip: | bir tür |

