Tüm ürünler
-
Sayın Ömer CibrilSilver Star ile 2011 yılından beri işbirliği içerisindeyiz, ilk tavuk çiftliği yumurtlama kafes siparişimiz de şu ana kadar çok güçlü. Kaliteli ve dayanıklı kafesler, çok memnunum. -
Bay BryanSiver Star pilli tavuk kafesi sipariş etmeye değer: Geçen yıl ilk kez sıcak daldırma galvanizli tavuk kafesi konusunda işbirliği yaptık. Aldığımda kanatlı kafesine gerçekten şaşırdım. Dahası, Siver Star bize daha fazla hasta kurulum kılavuzu verdi. Şimdi çiftliğim çok iyi çalışıyor, yakında ikinci evim için hazırlanacağım. -
Sayın Halim SatriaFuar standında buluşmak bizim için unutulmaz, Silver Star yöneticisi Joise Hanım ile konuştuk ve otomatik tavuk kafesli yeni tavuk çiftliklerim için ilk işimize başladık. Bayan Joise, kurulumu benim için yönlendirmesi için mühendisi gönderdi, kullanımı kolay, müteşekkirim.
anahtar kelimeler [ 200 birds 4 tier layer cage ] eşleşme 225 Ürünler.
3, 4, 5 Katlı A Çerçeve Katman Kafesleri Tavuk Kümes Hayvanları Yumurta Tavukları Ev Ekipmanları
| isim: | 3, 4, 5 Katlı A Çerçeve Katman Kafesleri Tavuk Kümes Hayvanları Yumurta Tavukları Ev Ekipmanları |
|---|---|
| Katman Kafesi Tipi: | A Tipi pil kafesi |
| Tel malzeme: | Q235, sıcak daldırma galvanizli katman kafesi |
3, 4, 5 Katman A Çerçeve Katman Kafesler Tavuklar Tavuklar Tavuklar Tavukları Tavukları Tavukları Tavukları Tavukları Tavukları Tavukları Tavukları Tavukları Tavukları Tavukları Tavukları Tavukları Tavukları Tavukları Tavukları Tavukları Tavukları Tavukları Tavukları Tavukları Tavukları Tavukları Tavukları Tavuklar Tavuklar Tavuklar Tavuklar Tavuklar Tavuklar Tavuklar Tavuklar Tavuklar Tavuklar Tavuklar Tavuklar Tavuklar Tavuklar Tavuklar Tavuklar Tavuklar Tavuklar Tavuklar Tavuklar Tavuklar Tav
| Adı: | 3, 4, 5 Katman A Çerçeve Katman Kafesler Tavuklar Tavuklar Tavuklar Tavukları Tavukları Tavukları Ta |
|---|---|
| Katman Kafes Türü: | A Tipi pil kafes |
| Tel Malzeme: | Q235, sıcak daldırma galvanizli katman kafesi |
3, 4, 5 Katman A Çerçeve Katman Kafesler Tavuklar Tavuklar Tavuklar Tavukları Tavukları Tavukları Tavukları Tavukları Tavukları Tavukları Tavukları Tavukları Tavukları Tavukları Tavukları Tavukları Tavukları Tavukları Tavukları Tavukları Tavukları Tavukları Tavukları Tavukları Tavukları Tavukları Tavukları Tavuklar Tavuklar Tavuklar Tavuklar Tavuklar Tavuklar Tavuklar Tavuklar Tavuklar Tavuklar Tavuklar Tavuklar Tavuklar Tavuklar Tavuklar Tavuklar Tavuklar Tavuklar Tavuklar Tavuklar Tavuklar Tav
| Adı: | 3, 4, 5 Katman A Çerçeve Katman Kafesler Tavuklar Tavuklar Tavuklar Tavukları Tavukları Tavukları Ta |
|---|---|
| Katman Kafes Türü: | A Tipi pil kafes |
| Tel Malzeme: | Q235, sıcak daldırma galvanizli katman kafesi |
5 Katmanlı Q235 Pil Yumurta Katman Kafesleri Kümes Hayvanları Tarla Tavuk Kafesi
| İsim: | Katmanlar için Tavuk Besleyici kafesleri |
|---|---|
| Ürün adı: | Katmanlar için kafesler |
| Başvuru: | Katmanlar için Kümes Hayvanları Alanı kafesleri |
Broiler Tavuk Yetiştirme Ekipmanları için Pil Tavuk Kafesi Hasat Otomatik Kuşlar
| Ürün adı: | Piliç Yetiştirme Ekipmanları Pilli Piliçler Piliç Kafesleri |
|---|---|
| Tip: | H Tipi Broiler Kafesi |
| Yüzey işleme: | Sıcak Daldırma Galvanizli |
3 Katlı 4 Katlı Tavuk Çiftliği A Tipi Katmanlı Tavuk Pil Kafesi
| Ürün adı: | Kanatlı Çiftliğinde A Tipi 3 Katlı 4 Katlı Katmanlı Tavuk Aküsü Kafesi |
|---|---|
| Malzeme: | Q235A Sıcak Daldırma Galvanizli Çelik Hasır |
| Tip: | A Tipi Katmanlı Tavuk Kafesi |
3 Katlı 4 Katlı Tavuk Çiftliği A Tipi Katmanlı Tavuk Pil Kafesi
| Ürün Adı: | Kanatlı Çiftliğinde A Tipi 3 Katlı 4 Katlı Katmanlı Tavuk Aküsü Kafesi |
|---|---|
| Malzeme: | Q235A Sıcak Daldırma Galvanizli Çelik Hasır |
| Türü: | A Tipi Katmanlı Tavuk Kafesi |
Modern Tarım Tavuk Yumurtası Kafesleri Galvanizli Açılış Yapısı
| İsim: | Katmanlar için Tavuk Besleyici kafesleri |
|---|---|
| Ürün adı: | Katmanlar için kafesler |
| Başvuru: | Katmanlar için Kümes Hayvanları Alanı kafesleri |
10000 Kuş Pil Tavuk Çiftliği Katmanlı Kafes A Tipi Tavukçuluk
| Ürün Adı: | A Tipi Pil Tavuk Çiftliği Katman Kafesi |
|---|---|
| Malzeme: | Q235A Sıcak Daldırma Galvanizli Çelik |
| Tip: | A Tipi Katmanlı Tavuk Kafesi |
Afrika Kümes Tavukları Çiftlikleri İçin Tam Otomatik Yumurtlama Tavuk Kafesleri Yumurta Katman Kafesi
| Diğer Adı: | Afrika Kümes Tavukları Çiftlikleri İçin Tam Otomatik Yumurtlama Tavuk Kafesleri Tavuk Yumurtası Katm |
|---|---|
| Kafes Standı: | U tipi çelik |
| Yemlik: | Saf PVC malzeme, Zn-Al çelik veya galvanizli çelik |

