Tüm ürünler
-
Sayın Ömer CibrilSilver Star ile 2011 yılından beri işbirliği içerisindeyiz, ilk tavuk çiftliği yumurtlama kafes siparişimiz de şu ana kadar çok güçlü. Kaliteli ve dayanıklı kafesler, çok memnunum. -
Bay BryanSiver Star pilli tavuk kafesi sipariş etmeye değer: Geçen yıl ilk kez sıcak daldırma galvanizli tavuk kafesi konusunda işbirliği yaptık. Aldığımda kanatlı kafesine gerçekten şaşırdım. Dahası, Siver Star bize daha fazla hasta kurulum kılavuzu verdi. Şimdi çiftliğim çok iyi çalışıyor, yakında ikinci evim için hazırlanacağım. -
Sayın Halim SatriaFuar standında buluşmak bizim için unutulmaz, Silver Star yöneticisi Joise Hanım ile konuştuk ve otomatik tavuk kafesli yeni tavuk çiftliklerim için ilk işimize başladık. Bayan Joise, kurulumu benim için yönlendirmesi için mühendisi gönderdi, kullanımı kolay, müteşekkirim.
anahtar kelimeler [ 1 5kw automatic egg collection system ] eşleşme 20 Ürünler.
1mm 1.5kw H Tipi Otomatik Yumurta Toplama Sistemi Yumurta Kırılmaz
| Ürün adı: | H Tipi Tavukçuluk Otomatik Yumurta Toplama Sistemi Makinesi Yumurta Kırılmaz |
|---|---|
| Pazarlama Türü: | Yeni Ürün 2021 |
| Yumurta Konveyör Bant Rengi: | kırmızı, sarı, mavi ve yeşil çizgilerle beyaz veya gri renk |
1mm 1.5kw H Tipi Otomatik Yumurta Toplama Sistemi Yumurta Kırılma Yok
| Ürün Adı: | H Tipi Tavukçuluk Otomatik Yumurta Toplama Sistemi Yumurta Kırılma Yok |
|---|---|
| Pazarlama Türü: | Yeni Ürün 2021 |
| Yumurta Taşıyıcı Kemeri Rengi: | Beyaz veya gri renk, kırmızı, sarı, mavi ve yeşil çizgilerle |
3PH 1mm Sıcak Galvanizli Çelik Kanatlı Yumurta Toplama Sistemi SGS Onayı
| Ürün adı: | Katmanlı Pil Kafes Sistemi İçin Yumurta Bantlı Konveyör Otomatik Yumurta Toplama Makinesi |
|---|---|
| Yumurta Toplama Makinası Malzemesi: | sıcak daldırma galvanizli veya çinko-alüminyum yan levha |
| Yumurta Kemer Rengi: | kırmızı, sarı, mavi ve yeşil çizgilerle beyaz veya gri renk |
3PH 1mm Sıcak Galvanizli Çelik Tavuk Yumurta Toplama Sistemi SGS Onayı
| Ürün Adı: | Yumurta Kemeri Taşıyıcı Yumurta Toplama Makinesi Katman Pil Kafes Sistemi |
|---|---|
| Yumurta Toplama Makinesi Malzemesi: | sıcak daldırma galvanizli veya çinko-alüminyum yan plaka |
| Yumurta Kuşağı Rengi: | Beyaz veya gri renk, kırmızı, sarı, mavi ve yeşil çizgilerle |
10cm Tavuk Yumurtası Toplama Sistemi
| Ürün adı: | Yumurta Tavuk Kafesi İçin Yumurta Çiftliği Makineleri Otomatik Kümes Hayvanları Yumurta Toplama Sist |
|---|---|
| Yumurta Toplayıcı Malzeme: | Çinko-Alüminyum Çelik Çerçeve |
| Yumurta Kemer Malzemesi: | PP dokuma, 10 cm genişlik, yaşlanma önleyici |
Ticari 5000 adet/Katman Zn Al Çelik Kanatlı Yumurta Toplama Sistemi 100mm Genişlik
| Ürün adı: | Ticari Yumurta Toplama Sistemi, Yüksek Verimli Yumurta Toplama Makinesi |
|---|---|
| Pazarlama Türü: | Yeni Ürün 2021 |
| Yumurta Toplama Kemeri Boyutu: | 100 mm genişlik, 2 mm kalınlıkta kemer |
100mm Yumurta Toplama Prosedürü, SONCAP Zn Al Çelik Tavuk Kümes Hayvanları Ekipmanları
| Ürün adı: | Yumurta Üretim Ekipmanları Katman Çiftliği Kümes Hayvanları Yumurta Toplama Sistemini Kullanın |
|---|---|
| Pazarlama Türü: | Yeni Ürün 2021 |
| Yumurta Toplama Kemeri Boyutu: | 100 mm genişlik, 2 mm kalınlıkta kemer |
100mm Yumurta Toplama İşlemi, SONCAP Zn Al Çelik Tavuk Tavuk Ekipmanı
| Ürün Adı: | Yumurta Üretim Aygıtları Katmanlı Çiftlik Kullanımı Tavuk Yumurta Toplama Sistemi |
|---|---|
| Pazarlama Türü: | Yeni Ürün 2021 |
| Yumurta toplama kemeri boyutu: | 100 mm genişliğinde, 2 mm kalınlığında bir kemer |
Ticari 5000 pcs/katman Zn Al Çelik Tavuk Yumurta Toplama Sistemi 100mm Genişlik
| Ürün Adı: | Ticari Yumurta Toplama Sistemi, Yüksek Verimli Yumurta Toplayıcı Makinesi |
|---|---|
| Pazarlama Türü: | Yeni Ürün 2021 |
| Yumurta toplama kemeri boyutu: | 100 mm genişliğinde, 2 mm kalınlığında bir kemer |
4 Katmanlı Kanatlı Yumurta Toplama Sistemi
| Ürün adı: | H Tipi 4 Katmanlı Katman Ekipmanları İçin Basit Yapı Kümes Hayvanları Yumurta Toplama Sistemi |
|---|---|
| Yumurta Toplama Makinesi: | 1.5 mm sıcak daldırma galvanizli yan plaka |
| Yumurta Kemer Boyutu: | 10cm genişlik, 2mm kalınlık, pp dokuma malzeme |

